Jump to content

MrZangetsu

Üyeler
  • İçerik sayısı

13
  • Son ziyareti

MrZangetsu hakkında

• Doğum günü 09/24/1997

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

549 profil görütülenme

MrZangetsu üyemizin başarıları

1. MrZangetsu

( 11 / 11 ) Dr. Stone: Stone Wars

Çeviri ve diğer şeyler için teşekkürler.
  2. MrZangetsu

( 13 / 13 ) Kami no Tou

Çeviri için teşekkürler
  3. MrZangetsu

Para, Mutluluk Getirir Mi?

Mutlaka getirir. Çünkü her insanın bu hayatta yapmak istediği bir şeyler vardır. Ha yoksada hayattan pek zevk almıyor demektir. Kim tüm dünyayı adım adım gezmek istemez ki ya da uzaya çıkmayı? İzleyince mutlu olduğumuz animeleri izlemek bile parayla Özetle paranın mutlu edemeyeceği insan ya her şeye sahiptir ya da hiçbir şeye sahip olmak istemiyordur. Öyle bi insan olduğunu düşünen var mı peki?
  4. MrZangetsu

İsminizin Japonca karşılığı :)

Kataki Kushikuto Güzel bişey çıktı hayret
  5. MrZangetsu

( 12 / 12 ) Occultic;Nine

Çeviri için teşekkürler
  6. MrZangetsu

Nanatsu no Taizai 2. Sezon Açıklandı!

Gerçekten güzel bir seriydi devam etmesi güzel oldu. Darısı Bleach ve diğer yarım kalmış animelere.. :ragecomic09:
  7. MrZangetsu

Bleach Animesinin Devamı İçin Umut Var

Gelsin artık ya daha fazla bekletmesin bizi :D
  8. MrZangetsu

Space Dandy’nin Son Reytingleri

Bleach candır gerisi heyecandır :D :D
  9. MrZangetsu

Tite Kubo'dan Anlamlı Mesaj

Kardeş daha önceden ''Tite Kubo Bleach'in Son Arc'ı İçin Şarkı Arıyor'' diye bir bilgi verilmişti. Ancak ne zaman çıkacağı hakkında bir bilgi verilmemişti. O yüzden dert yapıyoruz :D
  10. Space Dandy'nin ilk bölümü pek güzel değildi ancak sonraki bölümler güzeldi. Ancak Bleach devam etse neler yapacak cok merak ediyorum :D
  11. Space Dandy yeni bir seri olduğu için önde yani normalde Bleach 1. sırada oluyor.
  12. Space Dandy 'nin ilk bölümü beklediğim kadar güzel değildi. Bu arada Bleach hala liderlikte :wub:
  13. Muhteşem bir haber çok uzun zamandır bekliyordum çok iyi geldi bu haber oh beeee. :13:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.