Jump to content

Monkey D. Luffy

Üyeler
  • İçerik sayısı

122
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Monkey D. Luffy kullanıcısının paylaşımları

1. Monkey D. Luffy

Anime AMV'ler Buraya!!

Sevdiğim bir anime http-~~-//www.youtube.com/watch?v=6oinDwfcK9w http-~~-//www.youtube.com/watch?v=JQ1mkRcs5_Y http-~~-//www.youtube.com/watch?v=fowvyn-AdXo&feature=related
  2. Monkey D. Luffy

Animelerde En Çok Güldüğünüz Sahneler?

ewet ama sorun şurda alayı onu ayıplıyordu :D onu iyi hatırlıyorum :( :) :D
  3. 3-4 yıldır anime izliyorum hayatımın tüm zamanını ona adıyorum :D daha napıyım okula gidiyorum geliyorum anime izliyorum arada oyunda oynuyorum ama çoğunluğu anime hayatımın anime için sabahladığım çok oldu yani anime herşey diyebilirim benim için
  4. Monkey D. Luffy

En Beğendiğiniz Cosplay!!

bence kız animedeki kız kadar zarif değil 8\10 veriyorum
  5. Monkey D. Luffy

evet ama anlamadığım nokta orda hepsi sapık bişi oluyodu ama hepsi ona kızıyodu saçma buldum orayı :D ama komık değildi dersem yalan olur :(
  6. Monkey D. Luffy

gintamanın her bölümünde gülen biri olarak :D tabi hepsını ızlemedım daha ama olsun ozellıkle shımpacının duygularıyla oynanması bolumde çok şarşırdım ama en cok guldum sahne dıye bişiyok cunku tamamı komık yada gin-san la aynı dusunen adamın oldu bolum albılır :( oda komıktı :D ama hepsı komık xD
  7. Monkey D. Luffy

Sizce En Güçlü Anime Karakteri Kim?

Güç olarak diyorsanız farklı karekterik özellik diyorsanız farklı karekter olarak Naruto tam bir kahraman oldu oyüzden Naruto derdim güç derseniz her animenin kendi güç seviyeleri var şuanda en fazla olan Bleachde
  8. Monkey D. Luffy

soldaki uzun saçlı pek iyi durmamıs ama sağdaki güzel 9\10 veriyorum :-X :-\
  9. eğer geçici olmasalar büyük sorun yaratırlardı yıldırım luffye bişi yapmaz nesede zehir zor eğer kalıcı olsaydı olmazdı :D bide yıldırım meyvesıyle 100.000 volt verıyor :D adamlar kalkıyor sacma :D
  10. Monkey D. Luffy

High School Of The Dead

bence güzel olan taraf :D cocukların ole yeteneklı olması ozellıkle dombık manyak sılah kulanıyor bıde kılıc kullanan kız yanı karekterlerın genc olması ılgıyı uzerıne ceken bır ozellıgı :D :-*
  11. Monkey D. Luffy

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

brave 10 1-3 bölüm Senki Zesshou Symphogear 1.bölüm 1 tane daha var ama hatırlamıyorum
  12. Monkey D. Luffy

10/10 daha werırdım puan ama wercek puan kalmadı hepınızı gecmıs solım :D manyak :D
  13. Monkey D. Luffy

Winter 2012 (Ocak-Aralık) TV Shows

:D :) :o :o :o :o Senhime Zesshou Symphogear :o :o :o :o :o :o süper ne zamanda gelir 1. bölümü izledim bilgi verirseniz sevinirim
  14. Monkey D. Luffy

Luffy vs Zoro ( Galip ....) :Pp

bu sahneyı unutmustum ama :D yazık oldu sonuclanmasını beklıyordum 8)
  15. bunun ılk serının son bolumlerının cevırısı yok ve ben kendımı oldurmek ıstıyorum sonuna daır hıcbır sey ızleyemedım of of of of of buna bakan bırı cıkar ıns
  16. sen haki diyorsun ama haki de fiziksel güce karsı zayıf eger karsındakının hakisi varsa sende onun x2 hızındaysan sana bırsey yapamaz kadınlar adasında luffynın yılan kızları yenmesı gıbı taktı 2 cı vıtese koydu sumsu :D oyuzden meyve haki fiziksel güc ücüde olmalı dıyorum mesela senın hakinvar loborucıye karsı sansın olmaz mesela :D isim yanlıs sorun etmeyelım :D
  17. Monkey D. Luffy

One Piece Teoriler ++ [D. ve D. nın Arzusu]

Gol D. Ace o yanlıs bir nokta :D
  18. Monkey D. Luffy

One Piece En Güçlü Karakter?

adam seytan meyvesı yemedıgı halde generaller onun sozlerını dınlıyor ayrıca beyaz sakal bıle ona saygı duyuyor dıye bılırız ekleme yapmak istedim şu lav adam vardı hatırlayın generallerde beyaz sakalıı fln bıcak latmıstı onunsaldırınısını tek hamlede nasıl durdurdugunu gorduk buda demek oluyorkı ustun yeteneklere sayıp ama gucunun ne oldugu hala ? oyuzden en guclude dıyemeyız. dragonda ole ? ama dunyaya meydan okuyor ılerkı bolumlerde lufy zoro sanji güçlenince onlarıda gecerler :D
  19. Monkey D. Luffy

Monkey D. Luffy ( Until The Day I Die ) Video

bunu ızlemıstım ama guzel bır paylasım +repını werdım :D
  20. Monkey D. Luffy

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

ya evde olmadıgımdan nezamandır ızleyemıyorum yaklasık 1 ay uzak kaldım anımelerden ozellıklede one pıece manga takıp ettıgım halde anımeyı merakla beklıyorum suanda :D
  21. Monkey D. Luffy

Roronoa Zoro Epic Video!

lanet olsun zoro olmak ıstıyorum :D :D :D offf super bır karekter :) sankı alucarda benzıyor karekter olarak :) of zoro zoro :D +repımı werdım eklemen bıle super :)
  22. Monkey D. Luffy

Sagenin Varisi Naruto

bence ole bır guc wereceklerını sanmıyorum eger verırlerse naruto gercekten madaradan 10 tanesını haleder :D sacma olur gıbıme gelıyor asırı guclu olur yanı
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.