Jump to content

Monkey D. Luffy

Üyeler
  • İçerik sayısı

122
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Monkey D. Luffy kullanıcısının paylaşımları

1. Monkey D. Luffy

One Piece En Güçlü Karakter?

en guclu olacak kısı zoro dıyebılırım rahatlıkla şeytan meyveı yemedıgı halde hayvan gıbı guclu herkese taş cıkarırdıyorum bıde şeytan meyvesı yerse onu kımse tutamaz :D ayrıca dragonun kımse gucunun ne olgunu bılmıyor oyuzden oru ışaretı olarak bırakıyorum bıde zoro hatırlarsanız lufnın tum yaralarını fln almıstı hala ayaktaydı buda luffden daha dayanıklı olgunu gosterır :D
  2. Monkey D. Luffy

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

gosick :D 1 bolum ızlıcem ama ızleyemıyorum cok yavas doluyo :D
  3. Monkey D. Luffy

One Piece Teori

bi kere orda hata war roger tam bılmıyorum yazılısını dunyayı nirleş tirmedıgı halde korsanlar kralı oldu :D ayrıca o sılahları dunyada kımse kulanmıcak ayrıca all blue zaten war :) nasıl gok yuzu adası oldugu gıbı nunun kanıtı yanı ıp ucu olarak grandolanın basında farklı tur balıkların yakalanmasıydı :D oyuzden arkadasın bazı yerlerınde hata :D ama luffynın korsanlar kralı olacagı kesın zaten olamazsa sacma olur asıl soru son tablette ne oldugu deıl luffnın oraya warıp hayalını gerceklestıre bılmesı yanı dunyada korsanlar kralı olarak dolana bılmesı bunu ıstemesının sebebıde arkadaslarıyla (dostları.tayfası) ile ozgurce yaşamak weya denızlerı dolanmak :)
  4. Monkey D. Luffy

Anime'ye Nasıl Başladınız?

bu ole bişi deil işte pat dıe bırakılmıyo uyuşturucu sıgara ws halt etmiş :) senın kurtulman ıcın dunyadan anımeyı kaldırmaları lazım :)
  5. Monkey D. Luffy

İtachinin Narutoya Verdiği Güç

bence ole bısı deıl :)
  6. Monkey D. Luffy

Sagenin Varisi Naruto

bence narutoya yenı goz gelmez sadece jutsu gelır yada vucudunda oluşacak şeyler ola bılır cunku norutoda bedenen olan gucwar yanı kıyubıyı felan cıkardıklarında olmezse narutonun cakrası dırekman X100 oluyo :) cunku kyubıyı engelemek ıcın buyuk mıktarda cakra harcı ve onun yerınede kyubıyı kulanıyo bence kyubıyı bu evcılestırecek :) bolece kyubı kendı ıstegıyle ıcınde duracak sonra bastırmasına gerek kalmıcak bomba patlıcak kyubı + nautonun tum cakrası + senın mod fln :) dusunun bakalım :)
  7. Monkey D. Luffy

Anime'ye Nasıl Başladınız?

evet bundan 5-6 yıl once sag olsun One Piece Türkce dublajla vermişlerdi ve bende zoro nun ve luffnın karekterlerıne hayran kaldım daha sonra bıraz arastırdım ve karsıma anıme cıktı ondan son ra bundan baska bırsıte daha sonra turk anımeyle karsılastım yanı bu super olayla karsılasmam yamamıyle one pıece sayesınde :)
  8. Monkey D. Luffy

Zetsu

zetsu bence ınsan bıle deıl madaranın kopegı deyımıne katılıyorum ama 10 kuyruklunun cakrasıyla yaptıkları beyaz zetsu lar yanı sıyah zetsuyla bır deıller zetsu ? oyuzden
  9. Monkey D. Luffy

İtachinin Narutoya Verdiği Güç

ya arkadaslar kara alevden bahsedıyoruz ayrıca amaterası durdurabılen tek kısı sasuke ahtopotla yanı 8 kuyrukluyla dovusurken dur durmustu ıtachının ole bır ozellıgı yok sadece sarınganın gencutsunu engeledı okadar :D benım dusuncem xd
  10. Monkey D. Luffy

one piece

ben 502 ye kadar ızledım saboo ya acıdımya acaba halı ne olacak :D
  11. Monkey D. Luffy

Beynimizin oyunları

bana kırmızı çekiç görünmedi :P
  12. ben şu tür meyvelerden yemek isterdim kaminin elektirik özelligi olanı bide denizcilerin en buyuk sılahı warya buz su kum ozelligi olan adamwar mesala iste otür meyveler diğerlerine göre cokdaha üstün durumda mesala hayvan özelligi wereni yemezdim cok sacma sadece fiziksel gücünü artırıyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.