Jump to content

Monkey D. Luffy

Üyeler
  • İçerik sayısı

122
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Monkey D. Luffy kullanıcısının paylaşımları

1. güzel anime 2. sezonunda nasıl olucağını görücez hep birlikte
  2. Monkey D. Luffy

K Project Filmi Geliyor

vohaa süper olcak inş harcamazlar animeyi :D
  3. Monkey D. Luffy

Zekice Kurgulanmış Animeler

Angel Beats! Another aha bu işte bu bunu izleyin ovasını en son izleyin :D beni çok şaşırttı Ao no Exorcist fena kurgusu yok Avatar : The Legend of Korra normal avatardan farklı ama güzel Bakemonogatari işte bu animenin hastasıyım keşke hiç bitmeseydi Bounen no Xamdou C The Money of Soul and Possibility bu anime çok hoş devamı gelir ama ne zaman gelir orası meçhul Danshi Koukousei no Nichijou kesin izle :D Durarara!! Golden Boy Great Teacher Onizuka Guilty Crown Hataraku Maou-sama! kesin izle süper bence :D Hellsing klasik ama yazıcam :D ( bu animeyi herkese onere onere ünlü yapanlardan biriyimdir :) ) Higashi no Eden güzel konusu var Howl's Moving Castle bunu izlemediyseniz size bişi demiyorum trt1 bile yayınladı bunu :D K-Project Kampfer lan bu animeyi harcadılar ya sonunu bi bağlamadılar öyle kaldı halbuki çok iyi başlangıcı vardı Magi - The Labyrinth of Magic Maoyuu Maou Yuusha bu animede kahraman iyi bir döcüşe girmedi tek hayal kırıklığım bu oldu yoksa süper Next A-Class gördüğün en iyi kısa anime ilk defa hayatımda bu kadar iyisini gördüm Nekomonogatari: Kuro bu da süper
  4. Monkey D. Luffy

One Piece’e Yeniden Ara Veriliyor

of aramı ya adam önceden çizer :D sen hasta olunca onları sürersin piyasaya olmuyor kafayı çalısırtırın mangaka en az 3 bölüm önde olmalıki bi sorun olunca :D 3 hafta idare etsin
  5. bence animeler filme uyarlanmamalı hiçbir zaman beklentilerinizi karşılamıyor çünki ben avatarda hüsrana uramıştım :(
  6. Monkey D. Luffy

Shingeki no Kyojin

süper gidiyor eren dev olarak tekrar geldi :D bakalım bizi daha neler bekliyor
  7. Stains Gate kesinlikle izle :D
  8. Monkey D. Luffy

Yaz 2013 Anime Bültenleri

Hataraku Maou-sama! gayet iyi bir anime Shingeki no Kyojin ordaki çocuk fazla takmış devlere tamam öldürecen anladıkda bunu her daim söylemene gerek yok izlediğim her bölüm bunu söylüyor
  9. Monkey D. Luffy

2012 En iyi İlk 10 Anime

ben sao nun yazarını hiç tutmadım 10. sıradaki Daily Lives of Highschool Boys daha yüksekte olabilirdi 2. yada 5. gibi hakkı yenmiş bir anime çok güzel
  10. Monkey D. Luffy

2012 En iyi İlk 10 Anime

ben sao nun yazarını hiç tutmadım 10. sıradaki Daily Lives of Highschool Boys daha yüksekte olabilirdi 2. yada 5. gibi hakkı yenmiş bir anime çok güzel
  11. Monkey D. Luffy

Rütbe Derecelendirme

bence son yetki otaku olmalı :D diğerleri fark etmez *.*
  12. hayır olmam çünkü animenin bizdeki karşılığı çizgi filim ne derseniz diyin tabi çizgi filim diyince akıllarına ilk pepe fln geliyor ama olsun :D
  13. Monkey D. Luffy

Zoro vs Luffy

hayır yanlış bılıyorsun zoro orda luffynın tum acısını ıcıne alıyor ve luffy baygın yerde bılıncsızce yatarken zoro dımdık ayakta kalmıştı ve oncekı hasarları saymıyorum. kım ne derse desın dayanıklılıkta zoro onde(luffy lastık olmasının avantajı oldugu halde) ama hızı bılemıyoruz dediğim gibi arkadaslar zoronun hızı luffye esıt cıkarsa luffy yenılır herkes baskareter dıyor ama ozaman amırallere neden yenılıyor yada baska karekterler neden ondan guclu sadece luffy dusunmeyın zoro gercekten cok guclu bır karekter
  14. Monkey D. Luffy

En Beğendiğiniz Cosplay!!

güzel 9/10
  15. Monkey D. Luffy

Zoro vs Luffy

zoro vs luffy de zoro alır bence ayrıca kral haki 1 avantaj değildir kral haki güçlü insanlara işlemez nası yani luffy nasıl kız adasına dustugunde yılanlarla dovusurken bırakın dıyınce kullandı kral hakıyı 3ü ayakta kaldı 1 örnek sadece olay hız ve gucte biter hızı bılmem ama gucte luffy onde olur gigando secand a gecer gucu ele alır ama soyle bı sorunla karsılasır ozaman zoro bunun elı dograr gecer :D oyuzden gear2 de kalması lazım zoronun ve luffynın o hızdakı farklarını bılmedıgımız net birsey soyleyemeyız hızlı olan alır orada
  16. Monkey D. Luffy

Tayfaya Türk Katılırsa

koptumya super olmus :D
  17. Monkey D. Luffy

One Piece Şeytan Meyveleri Tanıtım

yanlış bilginiz var balık adam şeytan meyvesi yerse sadece batar denizde açlıktan fln ölmez bunun örneği var preneses srohosıye sureklı bırseyler atan adam mesela
  18. Monkey D. Luffy

En Sevdiğiniz 10 Havalı Anime Karakteri

1-) Monkey D. Luffy(one piece) 2-) Zoro(one piece) 3-) Seres V.(hellsing) 4-) Alucard(hellsing) 5-) Revy(black lagoon) 6-) Naruto(naruto :D ) 7-) Hinata(Naruto) 8-) B-Rabit(kız halide dahil :D ) (Pandora Heart)
  19. Monkey D. Luffy

KARIŞIK COSPLAY [GÜNCEL]

gintamacılar sizi bak bak işigücü yok tüm resimde gintama karekteri arıyo seni seni 8)
  20. Monkey D. Luffy

1. oynanmış daha etkili gözden alev fln 10/10 aşası olmaz
  21. :D :D 5. resimdeki adam aynısı :) :) 3 demişim düzelttim :o
  22. Monkey D. Luffy

KARIŞIK COSPLAY [GÜNCEL]

+rep eline sağlık
  23. Monkey D. Luffy

Gintama

You are GINTOKI! Gintoki 100% Elizabeth 92% Otose 75% Hijikata 67% Katsura 67% Kondo 58% Okita 58% Shinpachi 50% Kagura 50% Catherine 25%
  24. Monkey D. Luffy

10/10
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.