Jump to content

Monkey D. Luffy

Üyeler
  • İçerik sayısı

122
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İletiler bölümüne Monkey D. Luffy kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Angel Beats!

Another aha bu işte bu bunu izleyin ovasını en son izleyin :D beni çok şaşırttı

Ao no Exorcist fena kurgusu yok

Avatar : The Legend of Korra normal avatardan farklı ama güzel

Bakemonogatari işte bu animenin hastasıyım keşke hiç bitmeseydi

Bounen no Xamdou

C The Money of Soul and Possibility bu anime çok hoş devamı gelir ama ne zaman gelir orası meçhul

Danshi Koukousei no Nichijou kesin izle :D

Durarara!!

Golden Boy

Great Teacher Onizuka

Guilty Crown

Hataraku Maou-sama! kesin izle süper bence :D

Hellsing klasik ama yazıcam :D ( bu animeyi herkese onere onere ünlü yapanlardan biriyimdir :) )

Higashi no Eden güzel konusu var

Howl's Moving Castle bunu izlemediyseniz size bişi demiyorum trt1 bile yayınladı bunu :D

K-Project

Kampfer lan bu animeyi harcadılar ya sonunu bi bağlamadılar öyle kaldı halbuki çok iyi başlangıcı vardı

Magi - The Labyrinth of Magic

Maoyuu Maou Yuusha bu animede kahraman iyi bir döcüşe girmedi tek hayal kırıklığım bu oldu yoksa süper

Next A-Class gördüğün en iyi kısa anime ilk defa hayatımda bu kadar iyisini gördüm

Nekomonogatari: Kuro bu da süper

2. Öncelikle, bilincini kaybeden Luffy değil Zoro'ydu. Luffy'ye saldırmıştı. Luffy de zoro'nun bilinçsiz olduğunu bildiği için sürekli kaçmıştı.

Thriller bark da, hatırlarsınız zoro luffynin çektiği acının çok küçük bi parçasını aldığında bedeni parçalanmıştı. Luffy bütün o acıya rağmen simdi adını unuttum, shichibukai yi yendi. Zoro ise hepsini aldığında kıpırdayamaz haldeydi, 3-4 gün baygın kaldı.

hayır yanlış bılıyorsun zoro orda luffynın tum acısını ıcıne alıyor ve luffy baygın yerde bılıncsızce yatarken zoro dımdık ayakta kalmıştı ve oncekı hasarları saymıyorum. kım ne derse desın dayanıklılıkta zoro onde(luffy lastık olmasının avantajı oldugu halde) ama hızı bılemıyoruz dediğim gibi arkadaslar zoronun hızı luffye esıt cıkarsa luffy yenılır herkes baskareter dıyor ama ozaman amırallere neden yenılıyor yada baska karekterler neden ondan guclu sadece luffy dusunmeyın zoro gercekten cok guclu bır karekter

3. zoro vs luffy de zoro alır bence ayrıca kral haki 1 avantaj değildir kral haki güçlü insanlara işlemez nası yani luffy nasıl kız adasına dustugunde yılanlarla dovusurken bırakın dıyınce kullandı kral hakıyı 3ü ayakta kaldı 1 örnek sadece

olay hız ve gucte biter hızı bılmem ama gucte luffy onde olur gigando secand a gecer gucu ele alır ama soyle bı sorunla karsılasır ozaman zoro bunun elı dograr gecer :D oyuzden gear2 de kalması lazım zoronun ve luffynın o hızdakı farklarını bılmedıgımız net birsey soyleyemeyız hızlı olan alır orada

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.