Jump to content

Monkey D. Luffy

Üyeler
  • İçerik sayısı

122
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Monkey D. Luffy got a reaction from Shanks612 in One Piece En Güçlü Karakter?   
    tşk :D
  2. Beğen
    Monkey D. Luffy got a reaction from Shanks612 in One Piece En Güçlü Karakter?   
    adam seytan meyvesı yemedıgı halde generaller onun sozlerını dınlıyor ayrıca beyaz sakal bıle ona saygı duyuyor dıye bılırız
    ekleme yapmak istedim şu lav adam vardı hatırlayın generallerde beyaz sakalıı fln bıcak latmıstı
    onunsaldırınısını tek hamlede nasıl durdurdugunu gorduk buda demek oluyorkı ustun yeteneklere sayıp ama gucunun ne oldugu hala ? oyuzden en guclude dıyemeyız.
    dragonda ole ? ama dunyaya meydan okuyor ılerkı bolumlerde lufy zoro sanji güçlenince onlarıda gecerler :D
  3. Beğen
    Monkey D. Luffy got a reaction from Nami-swan in Zoro vs Luffy   
    hayır yanlış bılıyorsun zoro orda luffynın tum acısını ıcıne alıyor ve luffy baygın yerde bılıncsızce yatarken zoro dımdık ayakta kalmıştı ve oncekı hasarları saymıyorum. kım ne derse desın dayanıklılıkta zoro onde(luffy lastık olmasının avantajı oldugu halde) ama hızı bılemıyoruz dediğim gibi arkadaslar zoronun hızı luffye esıt cıkarsa luffy yenılır herkes baskareter dıyor ama ozaman amırallere neden yenılıyor yada baska karekterler neden ondan guclu sadece luffy dusunmeyın zoro gercekten cok guclu bır karekter
  4. Beğen
    Monkey D. Luffy got a reaction from SUNA in Yaz 2013 Anime Bültenleri   
    Hataraku Maou-sama! gayet iyi bir anime
    Shingeki no Kyojin ordaki çocuk fazla takmış devlere tamam öldürecen anladıkda bunu her daim söylemene gerek yok izlediğim her bölüm bunu söylüyor
  5. Beğen
    Monkey D. Luffy got a reaction from kralordy in 2012 En iyi İlk 10 Anime   
    ben sao nun yazarını hiç tutmadım 10. sıradaki Daily Lives of Highschool Boys daha yüksekte olabilirdi 2. yada 5. gibi hakkı yenmiş bir anime çok güzel
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.