Jump to content

Xesonez

Kayıtlı Üye
  • Content Count

44
  • Last visited

3 Followers

About Xesonez

• Rank
    Level 1
  • Birthday 05/10/1994

Profil Bilgileri

• İlgi :
    Muzik , anime,manga , spor, ps tasarımları vs.

Recent Profile Visitors

622 profile views
  1. Hoşgeldin ben Burak. Benim bulamadığım ortamı sen bulursun umarım :blink:
  2. Japonyada sırf anime, manga için üniversite varken türkiyeden işçi getirmezler bence. Bence en iyisi seriyi bölümlerle devam ettirmes, çizimlerde benzerse japonyadan anime,manga firmalarına japonca mesaj atması lazım. Bence böyle daha rahat sponsor bulur. Umarım istedi yere ulaşır :)
  3. Katılıyorum.Hiç karamsar olmak istemiyorum ama çok çok zor . Özellikle tahminim başka işleride varsa , animeyle ilgilenmeside zor olur. Devamını getirirse bence yürür getiremezse unutulur bence.
  4. Önemli olan bölümleri yapması ve devamını getirmesi. Devamını getirmez ise , bölümler gelmez ise bu trailer anlamsız olacak bence.
  5. Yok bu yui başka yui :D Nasıl oluyor o hiç bilmiyorum :)
  6. tek feel my soul diyor ingilizce olarak :) aslında yui nin en sevdiğim yanlarından biride halkla bir olması :) Şuana kadar ünlü olduğu halde yolun ortasına oturup gelip geçenlere konser veren bir sanatçı görmedim :D http://www.youtube.com/watch?v=aV0S69js0xc
  7. Bunları ekleyip niye içinizi kararttıysam. :( Neyse bence gezip görmek güzel olurdu ama değil başka ülkede, alıştığım bu şehirden başka bir yerde yaşayabileceğimi sanmıyorum. :) Aynı yazıyı okumuştum aylar önce :) Bu kişiden kişiye değişen birşey tabi. Nerede kimlerle tanıştığı vs. önemli. Tanıştığı kişilerin çoğunluğu öyle olsa bile onlarda bizim gibi insan oldukları için onlarında bizden fazla bir farkı olacağını sanmıyorum. (duyguları vs.) Tabi bunların hepsi kişisel yorumlar :) Kişiden kişiye yorumlamak değişir. Kimisine soğuk davranmış gibi gelir kimisine normaldir. Tabiki taşınmadan önce
  8. Herkeze tavsiye ederim güzel manga. İsteyen filmide izleyebilir renklendirilmiş hd kalitesi var.
  9. "Gençliğimden beri strateji yolunda eğitim aldım, on üç yaşında ilk düellomu yaptım. Rakibim Arima Kiheyi, Şinto riyu kılıç üstadıydı ve onu yendim. On altı yaşında Tajima bölgesinden gelen Akiyama isimli güçlü bir üstadı yendim. Yirmi bir yaşımda Kyoto'ya gittim ve çeşitli kılıç okullarından üstadlar ile düellolara girdim ama hiç kaybetmedim.." -Miyamoto Musaşi, Go Rin No Şo İdollerimden biri olan Miyamoto Musashi 'den bahsetmek ve size tanıtmak istiyorum . Kendisi Taktik dehası ve çift kılıç tekniğinin mucidi ve en büyük ustasıdır. (Hiyoho Niten İçi-riyu veya Nito Riyu) 3 Adet filmi çe
  10. Ailenin seni desteklemesi güzel birşey :) Banada kursa yazıl, biriktir paranı git hayatını kurtar felan diyorlar :)
  11. Umarım gider görür yaşarsın hayatını. Bence o zamana kadar japoncaya abanmalısın :) Aslında fırsat olsada bizler diğer ülkeleri , milletleri kültürleri görebilsek. Bu insanı kat kat geliştiren bilgilendiren birşey.
  12. Oluşturduğum grubun bir diğer amacıda bu olacak :) japonyaya gidildiğinde grup devam edecek tabi yardımlaşmada. Bencede tanıdıklarınızla gitmeniz faydalı olur :) Bir videosunda Gundam cafeye giriyorlar Tuvalette bile animasyon yapmış adamlar.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.