Jump to content

cahitbey

Üyeler
  • İçerik sayısı

26
  • Son ziyareti

cahitbey hakkında

• Doğum günü 11/04/1996

Profil Bilgileri

cahitbey üyemizin başarıları

1. not edin bunların hepsini izleyeceğim ne kadar çok izlemediğim güzel anime varmış
  2. Kardeşim belki biri çoktan sölemiştir okuyamadım ama aralıksız 8-10 bölüm o kadar fazla değil Bleache ilk başladığımda 20-25 bölüm ard arda izlemiştim death noteda ise akşam başladım L ölene kadar durmadım
  3. cahitbey

Bir Bayanda Olması Gereken Saç Modeli

Dalgalı kumral hafif uzunca lan tekrar aşık oldum
  4. cahitbey

Dış güzellik mi ? İç güzellik mi ?

tamam konu dağılmasın ben dış güzellik diyorum...
  5. cahitbey

İrlanda felan anlamam sen bu göze benzeyen şeyin ne olduğunu sölermisin? bende bulamacı sölerim bu arada googleda çıkan şeyler benim bahsettiğim bulamac değil (sanki merak ediyomuşunuz gibi)
  6. cahitbey

bu ne ola ki ben samsunluyum bana böle şeylerle gelme ananemin bulamacı daha iyi
  7. cahitbey

paraları görünce acıktım be bende hastalık gibi bişe "Para Görünce Acıkma Sendromu"
  8. cahitbey

Arada bir dershaneye gitmem dışında sosyal hayatım bu forum oldu. Biliyorum çok bir şey paylaşmıyorum ama okumak hoşuma gidiyor.Gerçek hayatta da sesiz biriyimdir zaten. Seviyom la sizi mesela a bu Forever Living bir gün foruma girmese meraktan ölürüm, bir gün forumda a bu Leffwn'nin mesajını görmesem rüyama girer(olmayan mesaj).
  9. Buda benden olsun Hitlerden hoşlaşdım
  10. cahitbey

Herkese Merhaba

hoşgeldin kardeşim neyle başladın acaba anime izlemeye
  11. Günlük olumlu oy kotam varmış onu öğrendim kardeşim güldürdün sağolasın
  12. cahitbey

içi ne kadar güzel olursa olsun insan azıcık ta tatlı olmalı azıcık alımlı olmalı hatta bana kalırsa iç dış önemli değil muhabbetinden felan hoşlandığın bir insanla eğer geçirdiğin vakitten zevk alıyorsan ne kadar fazla vakit geçirirsen o derecede ona aşık olmaya başlarsın
  13. cahitbey

Natsu mu ? Gray Mi ?

gray daha çok hoşuma gidiyor, bir bakmışsın çıplak :D ayrıca natsu bana biraz yavşak geliyor
  14. yaklaşık 1200 bölüme kadar gideceğini düşünüyorum o yüzden bunu 900lerde düşünürüz
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.