Jump to content

Kallista

Üyeler
  • İçerik sayısı

48
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Kallista kullanıcısının paylaşımları

1. Kallista

Sergimden bir kaç parça

fazla abartılcak birşey yok. alelade resimler. sağolun ^^
  2. Kallista

Sergimden bir kaç parça

sağolasın da ders mi? :blink:
  3. Kallista

Sergimden bir kaç parça

sağolasın o zaman :)
  4. Kallista

Sergimden bir kaç parça

öyle deme. eminim seninkilerde güzeldir. üzerine eğitim alınca insan geliştiriyo kendini. bende başta böyle değildim yani :/ beğendiğine sevindim ^^ çok fazla gaz veriyorsunuz ha -_- o kadarda değil sende. ben orta düzey bir çizerim sadece :) teşekkürler.
  5. Kallista

Sergimden bir kaç parça

<_< eeeeh daha fazla resim almıyo. buraya koyıyım internetten bulduğum bir resim. 50-ye 70 kağıda (50x70) guaj çalışması olan. bitmemiş olduğunu eklememe gerek yok heralde xD
  6. Kallista

Sergimden bir kaç parça

teşekkürler. galiba arsız bi hayal alemim var :D bu arada sende resimlerin hepsi açıldı mı? -güncellemek çok zor geliyorda- not:ah ah gönül isterki bitirmek :D
  7. Kallista

Sergimden bir kaç parça

çalış :D
  8. Kallista

Sergimden bir kaç parça

ne pisliği be :D ayrıca ben meşgul bir insanım. üniverste sınavları var şimdide daha çok ararsınız dermişim xD belki inanmıyorlardır adıma da :D ve sağ olasın o senin güzelliğin :D:D:D
  9. Kallista

Sergimden bir kaç parça

alla alla hayırdır çok kıllandım :D Valla kendimi o kadar iyi görmesem de çizme isteği uyandırıyorsam insanlarda ne mutlu bana :) resimleri güncellemem gerekiyor galiba. İlgilenicem sağol :)
  10. Kallista

Sergimden bir kaç parça

Suluboya neysede birde sadece mürekkeple resim yaptırıyolar. onu hiç beceremiyorum.kağıda kusmuşum gibi duruyo xD
  11. Kallista

Sergimden bir kaç parça

ya tamam kendini bil ama abartma ha :D yok canım o kadarda değil :)
  12. Kallista

Sergimden bir kaç parça

Ya kendinizi kötü görürseniz geliştiremezsiniz.demeyin öyle.... :o :o :o ayrıca teşekkürler ::) ::) 8)
  13. Kallista

Sergimden bir kaç parça

iyininde iyisi var. dünya bir nokta gibiyim :S aman sende ha :D:D: saçmalama iyisindir sende bu işte ;)
  14. Kallista

Chii

aaaaa umarım umarım gerçekleşir O.O ama araştırdıkça şansımın gittikçe dahada azaldığını gördüm. Sırf hayalim için aile ekonomisini batıramam. çok pahalı oralarda eğitim. bana Eskişehir animasyon göründü. umarım 2. üniversite olarak yada iş açısından bir şansım olur. :O:O:O:O Bu arada konuya geri dönmek gerekirse yaptıkların çok güzel :D:D :o
  15. Kallista

Sergimden bir kaç parça

yok canım.benim okulumda bunlara güzel gözüyle bakılmaz. orta düzeydir. Birde iyilerini düşün. offf kendimi geliştirmem lazım o.O
  16. Kallista

Chii

ya ama bana bi çekicilik bir istek gelmiyor figür yapmak. evet hobi olarak bile figür yapmayı isterim ama okumak ilgi alanımın dışında. Ben Animasyon okuycam ve bu gün aldığım kararla japonyada okuycam xD (onlarda beni bekliyordu ya) neyse işte ben daha çok anime tarafıyla ilgileniyorum bu işin. ;D
  17. Kallista

Naruto Cosplay Video

Zaten öyle bir düşünce olsa duyardık. Ama yapılsa sinema rekoru falan kırar bence. :O:O
  18. Kallista

Naruto Cosplay Video

paylaş -paylaş. Acaba film versiyonunu yaparlar mı?
  19. Kallista

Chii

Ben güzel sanatlarda okuyorum. Bizde heykel adında alan dersi var. bir ara aklımdan geçirmiştim heykelmi okusam diye. çok araştırmadım bölümlerini tam bilmiyorum ama figür yapmak istemiştim. buda böyle bir anı xD
  20. Kallista

Naruto Cosplay Video

oha dövüş sahneleri bundan iyi olamazdı heralde :O:O:O:O Bi naruto olmamış ama dövüş sahneleri unutturuyo onuda :D:D:D Paylaşım için teşekkürler ^^
  21. Kallista

Chii

hiç figür boyasıyla ilgili bilgim yoktu. airbrush araştırdım ve öğrendim. Çok hoş. Hobiniz mi yoksa herhangi bir işle ilgili mi?
  22. Kallista

En Beğendiğiniz Cosplay!!

INU X BOKU --- ^^
  23. Sherlock Holmes canım benim ya harika bir film ^^
  24. Kallista

Sergimden bir kaç parça

boşversene iyi muhabbettin yeri bir başka ^^
  25. Kallista

Sergimden bir kaç parça

evet o 15 gün olayını bende duydum. tahtada wifi gibi bişi varmış tablet 15 gün gibi bir süre uzak kalınca kapanıyormuş diyorlar ama bu pek gerçekçi gelmedi sanırım dedikodulardan biri.ayrıca evede gö-türebiliyormuşuz (sönsürlüyo :S)) :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.