Jump to content

Mr. Irish

Üyeler
  • İçerik sayısı

176
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Mr. Irish got a reaction from sphinxd in Dış güzellik mi ? İç güzellik mi ?   
    Herkese sorsan "ÖNEMLİ OLAN İÇ GÜZELLİK" der. Ama kimse çirkin bulduğu birinin içini merak etmez.
    Güncellemesini paylaştım farklı farklı görüşler geldi zed ise fikir verdi bende konuyu açıyorum size göre hangisi bana göre iç güzellik çünkü birinin dış görünüşü ne kadar iyi olursa olsun huyları kötüyse onu sevemezsin
  2. Beğen
    Mr. Irish got a reaction from Celine in Natsu mu ? Gray Mi ?   
  3. Beğen
    Mr. Irish got a reaction from °•°NekoAiri°•° in Dış güzellik mi ? İç güzellik mi ?   
    Herkese sorsan "ÖNEMLİ OLAN İÇ GÜZELLİK" der. Ama kimse çirkin bulduğu birinin içini merak etmez.
    Güncellemesini paylaştım farklı farklı görüşler geldi zed ise fikir verdi bende konuyu açıyorum size göre hangisi bana göre iç güzellik çünkü birinin dış görünüşü ne kadar iyi olursa olsun huyları kötüyse onu sevemezsin
  4. Beğen
    Mr. Irish got a reaction from Yasin Baykal in Dış güzellik mi ? İç güzellik mi ?   
  5. Beğen
    Mr. Irish got a reaction from Milli Midilli in Animelerde Komik Türkçe Altyazılar   
  6. Beğen
    Mr. Irish got a reaction from alexandraxv11 in Natsu mu ? Gray Mi ?   
    Güç ile alakalı değil hangisini daha çok sevdiğinizi anlamak için bu anketi açıyorum
  7. Beğen
    Mr. Irish got a reaction from kaskas123 in Animelerde Komik Türkçe Altyazılar   
  8. Beğen
    Mr. Irish got a reaction from JrKagan in Bir Bayanda Olması Gereken Saç Modeli   
    Ne çok uzun ne çok kısa olmalı ve de dalgalı olmalı

Örnek :

9. Beğen
    Mr. Irish got a reaction from Amygirl in Animelerde Komik Türkçe Altyazılar   
  10. Beğen
    Mr. Irish got a reaction from Mileydi in Komik Anlarınız?   
    Havalanında bir kız kollarını açmış koşuyodu bana sanıp bende açmıştım arkamdaki çocuk için koşuyomuş onlara o yüzden suikast düzenliycem
  11. Beğen
    Mr. Irish got a reaction from Lucy_Heartfilia_02 in Komik Anlarınız?   
    Buluyum numaralarını Abim kaykay öğrettiği zamanlar küçüğüm 8 yaşındayım üstüne çıkıp niye gitmiyor bu demiştim oradaki herkes bana gülmüştü ama sonra hepsi bana hareket falan öğrettiler
  12. Beğen
    Mr. Irish got a reaction from Ogeday in Komik Anlarınız?   
    Buluyum numaralarını Abim kaykay öğrettiği zamanlar küçüğüm 8 yaşındayım üstüne çıkıp niye gitmiyor bu demiştim oradaki herkes bana gülmüştü ama sonra hepsi bana hareket falan öğrettiler
  13. Beğen
    Gazetelere vericem :ph34r:
  14. Beğen
    Leff seni bu konuya davet ediyorum çabuk gel konuyu dağıtcaz :D
    Hediye = Pasta bende kendime aynısını yapcam
  15. Beğen
    Mr. Irish reacted to Ogeday in Komik Anlarınız?   
    Bir sürü var ama anlatmak uygunmudur bilemem burada :D (Ayıp değil ama pislik dolu :D )
    Hmm abim küçükken beni dövmeye çalıştığında plastik sopayla karşılık vermeye çalışıyordum sonra sopayı tutup çekiyor sonra sopayla beni dövüyordu :D hahahah
    Edit:Abimi çok severim ama ^^ (ciddiyim :D)
  16. Beğen
    Mr. Irish got a reaction from Lucy_Heartfilia_02 in Dış güzellik mi ? İç güzellik mi ?   
    Biz seni çok seviyoruz :D
  17. Beğen
    Mr. Irish got a reaction from SUNA in Dış güzellik mi ? İç güzellik mi ?   
    http://inciswf.com/1302803070.swf onu bunu bırakın kalkın oynuyak fdgsdgsdfg
  18. Beğen
    Turta.. Ablacım 1 saate kadar düğün yapıyoduk :D
  19. Beğen
    Ben bu forumda şunu gördüm buraya üye olduysan arkadaşım abim ablam kardeşim vs. yok dertlerine son gelir çünkü Türk Anime Formu kocaman bir aile
  20. Beğen
    Mr. Irish reacted to Paprika in Dış güzellik mi ? İç güzellik mi ?   
    Boyu boyuna, hem İrlandalı falan ooh sübyan olsa kim takar. Kaçırma bak dökerim dişlerini, zengin eniştemiz olucak şunun şurasında.

21. Beğen
    Mr. Irish reacted to GNtoki in Dış güzellik mi ? İç güzellik mi ?   
    3/4 ü benim ^^
  22. Beğen
    Mr. Irish reacted in Dış güzellik mi ? İç güzellik mi ?   
    Bunlarda gelinlerimiz.

Tam ben atmıştım. :D
  23. Beğen
    Cold ile (bunun adı neydi unuttum) oynarkene.

24. Beğen
    Forumdakiler ile düğündeykene.
    http://inciswf.com/kynsrl.swf
  25. Beğen
    Mr. Irish got a reaction from GNtoki in Dış güzellik mi ? İç güzellik mi ?   
    Kaç gram altın istiyonuz Kesinlikle!
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.