Jump to content

Devil

Üyeler
  • İçerik sayısı

195
  • Son ziyareti

Devil kullanıcısının paylaşımları

1. Devil

Merhabalar

Hoş geldin.Asosyal olmak bir yaşam tarzıdır... :D
  2. Devil

Anime İstek ve Önerileri

Görmüştüm ama izlemedim daha.Onuda alalım sıraya İzlemediğim bazıları var burda.Teşekkürler listeye ekliyorum bakıp.
  3. Devil

Anime İstek ve Önerileri

Noragami izledim.Akama Ga Kill de herkes ölüyo diye izlememiştim. Onu da izledim .Ben izlerken adı İngilizce haliydi daha :D Başka yokmu şöyle başından kaldırmicak bi anime :)
  4. Devil

Anime İstek ve Önerileri

Bana aksiyonlu.komedili bi anime önerebilecek varmı?Kılıçlı,dövüşlü,süper güçlü ama mümkünse ana karakterin ezik olmadığı ve birazda ciddi bi anime.Karakterlerin çok gevşek olmadığı bi anime varsa çok güzel olur.Daha yeni Sidonia No Kishi bitirdim.Onun gib de olabilir.Çok güzeldi ama kafamda bi ton soru kaldı :(
  5. Devil

Anime İstek ve Önerileri

Hepsine bir göz gezdirim teşekkürler
  6. Devil

Anime İstek ve Önerileri

Bana sadece komedi önerebilicek varmı?İzlerken sürekli güldüren birşer.Az biraz romantizm aksiyon ecchi olabilir.Hatta ecchi-komedi olabilir :D .Ama güldürsün.Birazdan şu gelip şunu kesicek veya şu buna şunu yapıcak diye düşünmeden sadece izlemek istiyorum..
  7. Devil

Japon LoL serverı geliyor!

Seslendirmelerin TR'den iyi olması büyük ihtimal.Ping olmazsa Japon serverinde bile oynarız :D
  8. Savaşta Türklerde mikineli tüfek vardı dedi yada ben yanlış duydum
  9. En son bıraktığımda hile doluydu ama chaser modu çok zevkli.Özellikle ofis haritasında kenarlardaki girintilere bariyer kıtıp içerde beklerkenki heyecan çok güzel :D
  10. Devil

Fate/stay night 2014 Ana Karakter Tanıtımları

Stay/night I izlemiştim Buda güzel olur umarım
  11. Hedef şampiyonaya katılmaktı onuda yaptılar zaten.Bence kendilerini yenmek için zorlamazlar bile.1-2 galibiyet alırsak ne mutlu bize deriz.
  12. Devil

Hobbit:KoM

Bende denemek istiyorum ama Goodgame Empire I bırakıp geçemiyorum. Birde klan bulamayıp tek kalma korkusu da var.
  13. Devil

Katana

İlerde Japonya'ya gidip bi usta bulup yaptırıcam.Parası neyse vericem.Şöyle süslemeli fln birşey :4:
  14. Devil

Japonca'ya İlk Adım

Altyazısız anime izlemeye ne kadarlık bit çalışma sonucu başlanabilir?Çok uzun sürermi?
  15. Devil

2 Yıllık Merhaba.

Hoş geldin .Umarım iyi vakit geçirirsin forumda :)
  16. Devil

Azir, Kumların İmparatoru

Bence Lissandra tarzı tankımsı build kasılır buna.Askerlerle rakibin canını alzttıktan sonra E ve Ultiyle beraber tutuştur atarak rakıbi alabilirsin.Bence support oyanırsa askerlerin kill çalma şansı var adc den bolca küfür yenebilir :D
  17. Devil

Azir, Kumların İmparatoru

Askerlerin saldırı hızı neye göre artıyor?İzlediğim videolarda twich de fln kasılınca askerler baya hızlı vuruyor.
  18. Cehennem Melekleri 3 e gittim iki gün önce.Diğer filmleri gibi buda güzeldi.Diğerlerini izlemedim ama olsun :D
  19. Devil

Oyunlarda Ölen Karakterler [Spoiler içerir]

Oynamadım ama cod serisinde captain price yokmuşum. Onu yazmamissin
  20. Devil

Anime İstek ve Önerileri

Onu izledim. Benimde en cok güldüğüm animelerden biri.
  21. Devil

Anime İstek ve Önerileri

Bakıyorum onlara teşekkürler
  22. Devil

Anime İstek ve Önerileri

Son sayfada herkes konulu sürükleyici anime istemiş.Bana komedi olan bi anime önerin yeter.Fazla romantizm olmasın,güldürsün hunharca.
  23. Devil

eSpor Oyuncu Ekipmanları

E-Spor da bile o klavye yok :lol: Maşallah uzay teknolojisi
  24. Çok güzel aksiyonlu bir oyun ama hack çıktığı için bırakmıştım.Reflex isteyen bir oyun.
  25. Tam benim konum olmuş.Tek oturuşta okudum :D The Forest i Unityyle nasıl yapmışlar anlamadım. :huh:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.