Jump to content

mashed

Üyeler
  • İçerik sayısı

9
  • Son ziyareti

mashed hakkında

• Doğum günü 06/04/1992

Profil Bilgileri

mashed üyemizin başarıları

1. Yarışmanın son katılım tarihi 15ekim değilmiydi neden sonradan değiştirdiniz ? Ve Benim Yazımın eklenmesinin hiç bir yolu yok mu? Ayın 14 ünde netim yoktu 15 i diye acelede etmemiştim uğraşarak sabaha kadar yetiştirmiştim uff ya boşuna mı gitti şimdi
  2. Selam gençlik yine ben Yarışmaya katılan arkadaşlarıma bir duyuru ben ve 5 adet arkadaşım daha yarışmaya katılıcaklar Şöyle açıkliyim; Şu andan itibaren yarışmanın zorluk seviyesi 2 kat daha arttı demek oluyor... Gözünüzü korkutmak için değil sizi ateşlemek için söylüyorum bunları Herkeze Başarılar ^^
  3. Benim yarışmayla pek alakam yok ama Editör arıyan arkadaşlara şimdiye kadar türkanimedeki animelerin yarısından fazlasını bitirdim aşırı kitap okuyan biriyim edebiyatta da çok iyiyim Hatta şuan 2 adet amatör yazarada yardımcı oluyorum Bir nevi editörlük yapıyorum Ben bu yarışmaya katılmayı planlamıyorum ancak katılıcak arkadaşlara senaryo , karakter gibi konularda yardımcı olabilirim Katılıcak arkadaşlara yardımcı olmak istiyorum yardım isteryen arkadaşlar bana facebook dan ''Serhan Efe'' olarak ulaşabilirler...
  4. Ben olsam sora no otoshimono da olmak isterdim etrafımda 5 tane melek ve sınırsız dilek hakkı kesinlikle çok güzel olurdu :D
  5. Bence aralarındaki en güzeli bu ;D özellikle paha biçilemez kısmı :D
  6. şöyle bişi olabilir :D "www.türkanime.tv Anime severlerin buluşma mekanı" ;D
  7. Tmm o zaman karakalem çalışmalarımı yükliyeyim ;D
  8. Bu benim photoshop taki demelerimden biri yannız nasıl bişey istediğinizi anlamadım sadece photosop gibi şeylerdenmi yapıcaz yoksa karakalem falanda kabul edilirmi :))
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.