Jump to content

SatoshiSenpai

Üyeler
  • İçerik sayısı

10
  • Son ziyareti

Profil Bilgileri

Kişisel Bilgiler

SatoshiSenpai üyemizin başarıları

1. SatoshiSenpai

Bleach FC

Benide yazarmısın
  2. SatoshiSenpai

Selam Minna!

Hoşgeldin iyi vakit geçirmen dileğiyle
  3. Arkadaşlar herkese merhaba.Bleachi bitirip One Piecede güncele kalınca boşlukta kaldım uzun soluklu anime arıyorum fairy taili düşündüm fakat çocuksu diyorlar mesela adam okadar yaralanıyormuş burnu bile kanamıyormuş felan sizce başlasam mı? Birde one piece özentisi olduğunu söylüyorlar O.o
  4. SatoshiSenpai

Anime Dünyasında En İyi Gülüş

Light tabiki luluşunkini ben sevemedim Light insanı etkiliyor
  5. SatoshiSenpai

D. Gray Man Devam Edecek!

Arkadaşlar bu animeden ümidinizi kesin gelmeyecek ve gelmez.Redditte bile bu tür sohbetler vardı kesin olarak gelcek felan da yok ortada anime kimisine göre güzel(%40ı beğeniyor) diğer kişiler incelemelerde çöp felan diyor mangası çok güzel ostleri felan sanatsal ama anime harcandı bunu bilin gelseydi eğer bu anime çoktan duyurulurdu
  6. SatoshiSenpai

2013 Yılının En İyileri

En iyi şarkılarda Psycho Pass'ın endingini söyleyen Egoist yok olmamış En iyi şarkılar listesi
  7. SatoshiSenpai

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

mirai nikki
  8. Herkese merhabalar.Ben Oğuzhan sıkı animeciyim.İlk izlediğim anime küçükken pokemon sonra beyblade ve lastik çocuk(one piece) olmuştur.Photoshop la urasmayı severim ve en çok ilgimi mmo oyunlara duyarım. İzlediğim animeler: Death Note Code Geass High School Of The Dead Bakuman Naruto One Piece Pokemon Dragon Ball Mirai Nikki Beyblade(En sevdiğim) Sword Art Online Tsubasa
  9. SatoshiSenpai

Herkese Merhaba

Hoşgeldinn
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.