Jump to content

Sina

Üyeler
  • İçerik sayısı

884
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

Sina kullanıcısının son zaferi 22 Kasım 2014

Sina en beğenilen içeriğe sahiptir

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

26993 profil görütülenme

Sina üyemizin başarıları

Tek durum güncellemesi

Tümünü görüntüle: Sina

1. Yeni gelecek olan Legend of the Galactic Heroes animesi tekrar olayları başından mı alacak? Bilen var mı?

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Mileydi

Mileydi

Üst satırın devamı... bilgimiz yoktur sonuçta anime dünyamız bize sunulan bilgi kadar geniş ana vatanında daha farklı olabilir. Ne yazsam bilemedim senin yüzünden ben yazdığımdan utandım şimdi :D Gidecek yerin olsa da gitme zaten yedekte kalsın hep (:

3. Sina

Sina

Aynen ben mesela eskiden çıkan her serinin bir bölümünü falan izlerdim en azından, artık nedense direk geçer oldum o tür serileri. Anime dediğimiz şey ergenlik yaşlarındaki insanların arzuları meselesine dönüştü. Bir ders çıkarma, bir mükemmellik tatma derdinde değiliz. Bende belki daha ergenlik yaşlarımda sayılırım, nadiriz ama gene varız. Belki de kıyıda köşede unutulmuş animeler için hala umut vardır :D

4. Sina

Sina

Ama kısaca her şey insanda bitiyor, elimizden bir şey gelmez. Senin dediğin gibi talep neyde fazla ise onun yapılması normaldir. Biz anca arkamıza yaslanıp aradan ayıklayarak bizim kendi tabirimizce hoş buldugumuz animeleleri izleyip keyif alırız. Eskiden üzülürdüm, ama artık üzülmüyorum. Ahahah ben çok övülmem, aylardır ilk defa biri beni övdü sanırım, mutlu oldum. Teşekkürler :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.