Jump to content

Sina

Üyeler
  • İçerik sayısı

884
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

Sina kullanıcısının paylaşımları

1. Sina

Aldnoah.Zero [FC] (Spoiler İçerir)

Urobuchi nedeeeen? :D :D Arkadaşlar merak etmeyin bu sezondan böyle şans eseri kurtulmuş olabiliriz, gelecek sezondan emin olmayın hemen. :D
  2. Sina

Paylaşılan bir resim vardı prenses tekerlekli sandalye ile bir kürsünün önündeydi. Sanırım bu konuşma sahnesi o paylaşılan resimdeki olay. Yani yeni sezondan hepsi :D myanimelist'e güvenilir mi bilemem, genelde yayınlanan seiyuu listelerine göre yazıyorlar karakterleri de haydi bakalım hayırlısı :D
  3. Sina

Aldonoah.Zero 2'nin fragmanı buyurun izlemeyenler, https://www.youtube.com/watch?v=fc8LYlX0Pc4 Inaho?? :D
  4. Evet 5 dakika falan, zaten benimde durmadan ardı ardına izledigim bi seri degildi. Oturup arada sırada sevdigim karakterlerin oldugu bölümleri izlerdim öyle yani. Şimdi böyle demişken oturup tekrardan bende izlesem iyi olur sanırım :D
  5. Sırayla: Hetalia Axis Powers (2 sezondan oluşuyor toplam 52 bölüm.) , Hetalia World Series (Gene 2 sezondan oluşuyor toplam 48 bölüm), Hetalia The Beautiful World (20 bölüm) 6. sezon da Hetalia World Twinkle olacak işte. Daha bende malesef her bölümünü izlemedim, malum toplamda 120 bölüm yapıyor. Bölümler kısa ama arada sevdigim karakterlerin ağırlıkta oldugu bölümleri ve daha çok World Series'i izledim. Türkiye sanırsam Axis powers'da yok, World Series'de ortaya çıkıyor. Ana karakter olmadıgı için pek ortalıkta gözükmüyor malesef. :/ Umarım yardımcı olabilmişimdir :D
  6. Eline sağlık çok güzel olmuş, Şahsen bende seri hakkında bende ilk başta biraz ön yargılıydım. Çıkacagını ilk duydugumda gidip mangasına bakayım demiştim. Mangası da normal mangalara benzemiyor, yani normal şekilde bölümlere ayrılarak ilerlemiyor, mangaka o kadar başarılı ki dört kutucukta bütün bi olayı acayip derecede komik anlatabiliyor. Eh hal böyle anime ne yapsın :D :D Gayet başarılı bi anime, hani romantizm yazıyor ama daha çok komedi tarzında, öyle adına aldanıp shoujo sanıp izlerseniz hem farketmeden mükemmel bi anime izlemiş olursunuz, hemde klasikleşmiş shoujolardan uzaklaşıp bu tarz animelerin gayet başarılı oldugunu görürsünüz :D Bu arada favori çiftim Kashima ile Hori'dir. Şu Kashima'da ki özgüvenden biraz bende istiyorum :D
  7. Sina

Psycho-Pass Filminin Tanıtım Videosu

Acayip merakla beklediğim 2. film. Öteki anime filmlerini hiç saymıyorum o derece. Evangeliondan sonra 2015'e damgasını vuracak. Ayrıca bu filmden sonra yeni sezon gelecek gibi duruyor, hatta belki şu an çıkan sezon filme zemin bile hazırlıyor bile olabilir.
  8. İnanamıyorum, Hetalia devam edecek, insanlıkta hala bi umut görüyorum. :D Ama ne diyeyim yeni sezonun adı pek olmamış.
  9. Akame ga Kill'in animesi batırdı, 2. sezonu falan da beklemeyin.

1. Babbin

Babbin

son 4 bölümdede sıvarlar zaten mangadan koptular

rezil oldu anime

2. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

£ɱŔ£Қה¥Ŕ

Aynen ilk on bölüm ile son on bölüm arasındaki fark dağlar gibi bi ben böle düşünüyorum sanıyordum. :D :D

3. Sina

Sina

Aynen katılıyorum :D İzlenmez hale geldi manga okuyucuları için. O manganın güzel kısımlarını atıp abuk subuk bişeyler yapmaya çalıştılar...

10. Sina

Koe no Katachi Mangası Anime Oluyor

Uzun zamandır takip ettigim bir mangaydı her bölümünü keyifle okudugumu hatırlıyorum. Bazı arkadaşlar sonunu beğenmemiş, zaten bu tür animeler hep bu tarzda bitmiyor mu ki? Bence böyle bir konusu olan mangaya böyle bir sondan başka son yakışmazdı. Animesini merakla bekliyorum, fakat mangası kadar insanı etkileyebilecek mi bi fikrim yok, sanırım o eksiği de -eğer güzel olursa- müzikleri kapatabilir.
  11. Sina

Nostaljik bir korku: Death Parade

Madhouse gene yapacak güzel birşeyler. Açıkçası adını çıkacak animeler listesinde gördügümde çok sevinmiştim. Merakla beklediklerim arasında :D
  12. Sina

Shokugeki no Soma’nın İlk Anime Videosu

Ay nasıl heyecanlandım anlatamam, sabırsızlıkla bekledigim nadir serilerden. 2015 bana çok iyi gelecek gibi görünüyor haydi hayırlısı :D
  13. Gintamayı okumayı bırakıyorum. Bu manganın komik olması gerekiyordu, bu kadar sitresli ve üzücü degil...

14. Koe no Kitachi de bitti ya, inanamıyorum. Tek sevincim animesinin gelecek olması. :D

1. Sina

Sina

Malesef ingilizce okudum.

15. Sina

Tam tersine Urobochi'dir. Kaç karakteri öldürdü rahatlamadı herif. Hatta lakabı bile var yabancılar arasında Urobutcher diye. Herifi madoka ile bilirim ben. Kesin o planladı bu sonu :D
  16. Sina

Tensai'ye son derece hak veriyorum. Keşke hemen şüpheye düşmeselerdi. Tamam hadi düşmansınız vurdun düşürdün hemen öldü damgası koyma git kontrol et ne bileyim. Sonradan olan olayları prensese falan da anlatmıyor, hep zaten prensesi de savaş ugruna kullandı son ana dek resmen :D :D Ayrıca Slaine burada hiç bir savaş vesaire eğitimi almamış birisi. Inaho karşısında ne kadar sönük kaldıgı da belli. Inaho'nun yaklaşımı kötüydü orada. Hem şunu da eklemek istiyorum ikisi birlikte bir marslıyı öldürmeye çalıştılar birlik olup, neden tekrar suçlu damgası yedi ben orada onu anlamadım. Düşmanımın düşmanı dostumdur nereye gitti? Herkes Inaho'nun düşmanı o zaman :D
  17. Sina

Dimi hele o kadar birlikte iş başardıktan sonra, böyle olmamalıydı bir şeyler ters gitti :D Neden Inaho nedeeen? :D
  18. Sina

Tabi bi düşmanlıgı var seni bi kere öldürmeye çalışmış birini -üstüne üstelik sana silah dogrultmuş- birini tabiki de vurabilirsin. Üstelik bu düşmanlıgı ilk Inaho çıkardı. Normal. Ha bak şöyle düşünebilirsin hani ne zaman prensesin oldugu yere yaklaşsa Inaho hep bi çomak soktu slaine'nin işine. Belki uyuz olmuştur artık :D :D
  19. Sina

İkiniz de aynı şeye getirmişsiniz olayı. Bence olayın mantıklı bir kısmı olacak, yoksa boşu boşuna neden yapsın bu tür hareketleri. İnanıyorum ben :D Şu kıskançlık olayıda fazla olmaya başladı :D :D Şahsen komigime giden bi konu. Biri sana silahını dogrultur ise senin de onu vurmaya hakkın vardır. Bu kadar basit. Eğer Inaho Slaine'i vursaydı ki gene yaptı önceki bölümlerde, bu kadar nefret etmezdiniz ki etmiyorsunuz. Dimi? :D
  20. Sina

Slaine'i batırın arkadaşlar, kolay gelsin :D Şurada bi Slaine hayranı benim herhalde. :D Klasik shounen erkegi degil Inaho bende katılıyorum ama bu tür mecha serilerinde Inaho türünde çok erkek var. Sakin, stratejik ve plan kurarak hareket eden soğuk kanlı karakterlerden çok gördüm ben. Hani Inaho hep cool çocuk olacak, ee tabi insanlar da o tür tipleri hep seviyor ne yapalım. Fakat Slaine bana daha güçlü bir karakter geliyor, tanımadıgınız bi dünyada resmen bir köle gibi yaşamaya mahrum bırakılıyorsunuz, her şeyin ortasında bir kişi sizin ışığınız, umudunuz oluyor, sonra o kişiyi de kaybediyorsunuz. Hiç degilse Inaho'nun arkadaşları, ablası sonuna kadar hep yanında oldu destek çıktı. Slaine ise onun için en değerli kişiyi kaybetti. Hani bide şey hissi var, hani ne kadar isteseniz de elinizden bir şey gelmez ya, ben o karakterde onu sezdim. Karakterin umutsuzluğunu sevdim. Sonunda ise o kadar duygudan en çok kendi umutsuzluğuna kapıldı yani, ne bekliyordunuz?
  21. Sina

Ore Monogatari!! Animeye Uyarlanıyor

Gülmekten kırılabileceginiz bir seri. Güzel şirin bir romantizmi var, kız karakteri öteki shoujo serilerdeki kızlar gibi degil, önceden eklemek de gerek :D Kesinlikle herkesin izlemesi gereken bir anime olacak. Seveceksiniz, şimdiden söyleyeyim :D
  22. https://38.media.tumblr.com/7695bdba47bca9282b4dfd78302ceeb7/tumblr_nepaw5bsrt1rfp5pbo1_1280.jpg Sonunda bir magical boys animesi geliyor, meraklandım kesin izlemem gerek ^^
    1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Pelin ლ(^⊖^ლ)
    3. Leath

Leath

şaka şaka... ben otakuluğu bırakıyorum gidip posta pulu yalayacağım.

23. Muhtemelen Fma serisi ile alakalı bi duyurudur. Belki yan seri, yada film falan çıkaracaklardır. Ben bunu buraya bırakayım da zamanı geldiginde görürüz :D
  24. Sina

Sonunda açıdı, gururlandım Fc'miz bile oldu :D Eline sağlık, ekledigin için de teşekkürler :'D -Ayrıca herkese inat Slaine'li bi imza yapabilirsin bence :D- Bu arada karakter sayfası falan da demişsin, yardıma ihtiyacın olursa buradayım :D
  25. Nadir güzel shoujo mangalardan Ore Monogatari!! anime oluyormuş. Yaşamak için ne güzel bi zaman :D :D

1. TheDirectEco

TheDirectEco

Vay vay Shoujo ile mutlu olmanı görmek ne güzel :D

2. Sina

Sina

Sevdigim nadir shoujolardan-yoksa ölümüne nefret ederim biliyorsun zaten :D- ,ayrıca shoujodan daha çok komedi sayılır (kendimi böyle avutuyorum) :D

3. TheDirectEco

TheDirectEco

Hadi bakalım :D Konusuna baktım sanırım romantizm de var :P

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.