Jump to content

Sina

Üyeler
  • İçerik sayısı

884
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

Durum yanıtları bölümüne Sina kullanıcısının eklediği dosyalar

1. God Eater deneyimim: Bakın profil fotosu kim oldu. :P Onu geçtim Ufotable çizim konusunda çok iyi etmiş, normal anime çizimi olsa aynı etkiyi yaratamazdı. Ama işte asıl sıkıntıları yeni bölümleri zamanında çıkarmamaları. O kadar bütçeleri var hala özet bölüm yayınlıyorlar...

1. Sina

Sina

Ama hikaye farklı değil mi? Bazı karakterler farklı diye biliyorum :D Neyse gene engellemeyeyim seni, kafana koymuşsun sonuçta :D Kolay gelsin :D

2. (See 12 other replies to this status update)

2. God Eater deneyimim: Bakın profil fotosu kim oldu. :P Onu geçtim Ufotable çizim konusunda çok iyi etmiş, normal anime çizimi olsa aynı etkiyi yaratamazdı. Ama işte asıl sıkıntıları yeni bölümleri zamanında çıkarmamaları. O kadar bütçeleri var hala özet bölüm yayınlıyorlar...

1. Sina

Sina

İlla gidişata bağlı olucam diyosun, eski oyun bak sıkılmayasın? :D Üstelik psp oyununu bilgisayarda oynayabilir misin? :O :O

3. God Eater deneyimim: Bakın profil fotosu kim oldu. :P Onu geçtim Ufotable çizim konusunda çok iyi etmiş, normal anime çizimi olsa aynı etkiyi yaratamazdı. Ama işte asıl sıkıntıları yeni bölümleri zamanında çıkarmamaları. O kadar bütçeleri var hala özet bölüm yayınlıyorlar...

1. Sina

Sina

Hepsi de birbirinden farklı şeyler, bazen çıldırtıyor şu God Eater.

God Eater 2 playstation oyunu diye biliyorum, onu indirebilirsin sanırım.

4. ve işte bir kez daha bir spor dalı daha animeye dönüştürüldükten sonra berbat hale geldi, bu bölüm itibari ile aoharu'yu bırakmış bulunmaktayım izlemiyorm dahada, bütün traplara gkkuşaklarına rağmen izlenebilir kılan airsoft konusuydu ama onu da berbat etti şu son bölümle daha da izlemem.

1. Sina

Sina

Aynen öyle, Matsuoka'nın çıkıp resmen düello yapalım demesi başlı başına saçmaydı, bunu görüp koşan Yukki daha salaktı. Hayır silahlarla oynanan bi oyunda neden sürekli milletin dibine girmeye devam ediyorlar, sırf mantıksızlık. Az mantık talep ediyorum karakterler için. Mangaka karaterler arasında olan gerilimi seviyor diye de bu kadar yapılmaz :D

2. (See 7 other replies to this status update)

5. God Eater deneyimim: Bakın profil fotosu kim oldu. :P Onu geçtim Ufotable çizim konusunda çok iyi etmiş, normal anime çizimi olsa aynı etkiyi yaratamazdı. Ama işte asıl sıkıntıları yeni bölümleri zamanında çıkarmamaları. O kadar bütçeleri var hala özet bölüm yayınlıyorlar...

1. Sina

Sina

Serinin bir çok mangası var. Oyundan uyarlama olan bir tek animesi değil ki :D

6. ve işte bir kez daha bir spor dalı daha animeye dönüştürüldükten sonra berbat hale geldi, bu bölüm itibari ile aoharu'yu bırakmış bulunmaktayım izlemiyorm dahada, bütün traplara gkkuşaklarına rağmen izlenebilir kılan airsoft konusuydu ama onu da berbat etti şu son bölümle daha da izlemem.

1. Sina

Sina

Ana karakter nişan alamıyor ki, Midori işin eğlencesinde, Yukki de Matsuoda manyağı olduğundan kafa o tür durumlarda çalışmıyor :D Hani benim takıldığım kısım bunlar 25'lerinde falan yetişkinsiniz az daha ciddi davranın geçmişinizi aşın. Yani şu 2 bölümdür az daha mantıklı davransalar yenerlerdi. Sorun orada bana göre :D

7. ve işte bir kez daha bir spor dalı daha animeye dönüştürüldükten sonra berbat hale geldi, bu bölüm itibari ile aoharu'yu bırakmış bulunmaktayım izlemiyorm dahada, bütün traplara gkkuşaklarına rağmen izlenebilir kılan airsoft konusuydu ama onu da berbat etti şu son bölümle daha da izlemem.

1. Sina

Sina

Ahaha haklısın ama spor animesi olarak pek bakıyorum ben :D Daha çok arkadaşlık teması ve dediğin gibi gökkuşagı var (mangaka fujoshi napalım :D) Hani slice of life animesi olmaya daha yakın, ama mangasının ileriki bölümlerinde airsoft teması daha fazla işlenmeye başlıyor gibi. Animeye yetişmeyecek ama. Bence sende spor animesi diye baktığından hayal kırıklığı yaşadın :D

8. glassip hakkında görüş bildirebilecek var mı

1. Sina

Sina

Bu tür animeler açılmaz daha da kapanır, myanimelist'e bak istersen ben bişey demiyim daha fazla :D ama zamanını öldürür mü öldürür o ayrı.

Ama başyapıt diyorsa o animeye biraz şaşırırım çünkü yakından uzaktan başyapıt olmakla alakası yok.

2. (See 8 other replies to this status update)

9. glassip hakkında görüş bildirebilecek var mı

1. Sina

Sina

Daha çok açıcak olursam zaten bende 2,3 bölümden fazlasını izleyemedim. Klasik aşk dörtgeninin falan olduğu slice of life animesi. Anime sıkmasın diye de azcık gizem eklemeye çalışmışlar. Karakterler ergenlik zamanında, romantizmi falan çok shoujo tarzıydı. Dram tarzı bişey yapmaya çalışmışlar o da olmamış. Ana karakterler dersen çok basite kaçmış. Hayal kırıklığı, Nagi no Asukara'ya benziyor diye bakmıştım, yanından bile geçemez.

2. (See 8 other replies to this status update)

10. glassip hakkında görüş bildirebilecek var mı

11. Yaklaşık 1.5 yıldır Naruto izlemiyorum... Bir ara kendime ödül olarak Madara vs Guy sensei izleyeceğim :D Daha önce de kendime Madara vs Shinobi birlikleri ödülü vermiştim :D

1. Sina

Sina

Ahaha bende bıraktığım yeri hatırlamıyorum ki geri döneyim. Sanırım bi 330'lar falandı. İzleyesim gelmiyor... :(

2. (See 6 other replies to this status update)

12. Burası iyice ağlama duvarına dönmüş hemen bozayım. Şimdik ana karakterin aptal ötesi olduğu ve yan karakterlerin (ya da kız olan 2. ana karakterin) çok güçlü olduğu anime bilen var mı?

1. Sina

Sina

İşte hepimiz sonuçta bizi bir şekilde etkilesin istiyoruz. Kimisi surat ifadeleriyle etkileniyo kimisi repliklerle. Her serinin herkese yansıtığı şeyler hep ayrı. Güzel yanı da orada :D

2. (See 37 other replies to this status update)

13. Burası iyice ağlama duvarına dönmüş hemen bozayım. Şimdik ana karakterin aptal ötesi olduğu ve yan karakterlerin (ya da kız olan 2. ana karakterin) çok güçlü olduğu anime bilen var mı?

1. Sina

Sina

90'lar kötü. 80 ler inanılmaz derecede güzel ve detaylı. Ama animasyon yok onda da. :(

14. Burası iyice ağlama duvarına dönmüş hemen bozayım. Şimdik ana karakterin aptal ötesi olduğu ve yan karakterlerin (ya da kız olan 2. ana karakterin) çok güçlü olduğu anime bilen var mı?

1. Sina

Sina

Ahaha o kötü bi seçicilik, ben animede karakterlerin kişiliklerine ve repliklere önem veren kişi oldum hep (Belki daha çok manga insanı olduğumdandır...) :D Ondan 2010 dan sonraki serileri çok iyi biliyorsun sanırım, daha öncelerinin animasyonları kesmemiş seni :D

15. Burası iyice ağlama duvarına dönmüş hemen bozayım. Şimdik ana karakterin aptal ötesi olduğu ve yan karakterlerin (ya da kız olan 2. ana karakterin) çok güçlü olduğu anime bilen var mı?

1. Sina

Sina

Önemli olan çizim değil yaşattığı duygular, çok güzel çizimli anime verin konusu olmazsa beş paralık değeri yoktur. :D

16. Burası iyice ağlama duvarına dönmüş hemen bozayım. Şimdik ana karakterin aptal ötesi olduğu ve yan karakterlerin (ya da kız olan 2. ana karakterin) çok güçlü olduğu anime bilen var mı?

1. Sina

Sina

Aku no Hana izle bence izlemediysen. Çok anime izleyince artık izleyecek anime bulamıyorsun üzücü oluyo. Witch Craft Works harem değil miydi?

17. Burası iyice ağlama duvarına dönmüş hemen bozayım. Şimdik ana karakterin aptal ötesi olduğu ve yan karakterlerin (ya da kız olan 2. ana karakterin) çok güçlü olduğu anime bilen var mı?

1. Sina

Sina

( ͡⚆ ͜ʖ ͡⚆) ( ͡° ͜ʖ ͡°) traaaapp

18. Burası iyice ağlama duvarına dönmüş hemen bozayım. Şimdik ana karakterin aptal ötesi olduğu ve yan karakterlerin (ya da kız olan 2. ana karakterin) çok güçlü olduğu anime bilen var mı?

1. Sina

Sina

Reverse Harem ve shoujo da klasik haremlerin farklı cinsiyetteki versiyonu. Aptal kızlar vesaire, hepsine lanet olsun. Cinsiyetlerden soğudum. Bundan sonra trap seviyorum artık sınırdayım :D

19. Burası iyice ağlama duvarına dönmüş hemen bozayım. Şimdik ana karakterin aptal ötesi olduğu ve yan karakterlerin (ya da kız olan 2. ana karakterin) çok güçlü olduğu anime bilen var mı?

1. Sina

Sina

Öyle anime var mı ki? Klasik haremlerden bahsetmiyorsan tabii... Ayrıca ana karakterin suçu ne? :(

20. Forumda pembe dizi çeviren bir ekip var.. Olayları anlamıyorum ama adminleri dizinize Ceyar yapmayın ajskdjdkff

1. Sina

Sina

Ya forumda sadece anime konuşsak? Olmaz mı? Hiç mi olmaz? İmkansız mı yani? Peki...

2. (See 5 other replies to this status update)

21. Boruto'nun filmi internete düşmüş sanırım. İzlemeyecegim artık Nardo görmek istemiyorum...

1. Sina

Sina

Kusucam artık filmleri yüzünden, yeter daha yapmayın :(

2. (See 2 other replies to this status update)

22. Şu Project Itoh hakkında pek bi şey bilmesem bile filmleri konusunda baya meraklıyım. Fragmanlarında baya güzel duruyor, bilim kurgu olunca tabii :D

1. Sina

Sina

Bilim kurgu demişken Terra Formars'a da 2. sezon geliyormuş. Ne kadar aptalım haberim bile olmadı :D Neyse sevineyim :D

23. Sonunda okul başlıyor, biraz amacım olacak hayatta. Heyecanlandım *-*

1. Sina

Sina

Ahaha yok Ygs-Lys :D Teog sınav mı sende :D

2. (See 3 other replies to this status update)

24. Sonunda okul başlıyor, biraz amacım olacak hayatta. Heyecanlandım *-*

1. Sina

Sina

Ahaha valla ben öteki insanları umursamıyorum, bu sene hiiiiiç umursayamam. Ben asıl girecegim sınavları düşündükçe heyecanlanıyorum :D

2. (See 3 other replies to this status update)

25. Bi animeyi seversin ama senden başka izleyen kimse yoktur tartışamazsın, animenin mükemmel oldugunu, ne kadar sevdigini anlatamazsın içinde kalır hevesin.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.