Jump to content

Sina

Üyeler
  • İçerik sayısı

884
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

Durum güncellemeleri bölümüne Sina kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Artık anime de izleyemiyorum mangalar yüzünden, durmadan manga oku oku oku içim dışıma çıktı tiksindim resmen ama engelleyemiyorum.

1. Nayru

Nayru

güzel türkçemiz bu durumu 'bağımlılık' olarak tanımlıyor :D manganın tadını aldıktan sonra animeye dönememek abes olmasa gerek

2. Sina

Sina

Yok normalde de çok manga okuyordum ama anime de izliyordum. Herhalde güzel anime bulamamaktan bu hallere düştüm.

3. Nayru

Nayru

hımıhımı o zaman şöyle yapalım ben sana anime önereyim sen de bana animesi olmayan , kesin okunmalı dediğin ve shoujo olmayan bir manga öner :D mutualist takılalım :)

2. İçimdeki anime izleme isteği öldü. Üzülemiyorum.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Sina

Sina

Ne kadar zamandır izlediğimi bilmiyorum ama uzun zaman oldu sanırım. Şu 15 tatilde pek izlemeyi düşünmüyorum zaten. Ara vermek en iyisi gibi geliyor bana da şu an :D

3. 3 saat sonra hem Durarara, hemde Aldnoah.Zero'nun yeni sezonu gelecek. Kuroko'ya daha 5 saat var. Altyazı ne zaman çıkar bilemem ama.

1. Nayru

Nayru

tam saatini nereden öğreniyorsun resmi sitelerini falan mı takip ediyorsun?

2. Sina

Sina

http://anichart.net/winter günleri ve saatleri yazıyor.
  4. Kedilerim internet kablomu yemiş. Artık iyice lanetlendiğimi düşünüyorum, teşekkürler.

5. Tokyo Ghoul'un artık mangasıyla alakası kalmadı, geçmiş olsun arkadaşlar. Yeni senaryoyu da merak etmiyor değilim ama eskisini özleyeceğim. 1. bölümde Kaneki tamamen kendini aşıyor, ehe. Ayrıca yeni opening bir Unravel değil, ending'i daha hoş.

2. Hass_ibe Kopan
    3. Ryoukuo

Ryoukuo

İzledim dövüş felan harikaydı ama ingilizce işte biraz sonra çıkar inş. türkçes,i yeniden watch :D

4. historianWeeb

historianWeeb

Bu neydi lan resmen bağıra bağıra küfür ettim :/

6. Herkesin amma çok kişilik problemleri varmış, emin olun onlar benimkilere göre problem bile değil. Gerçi kendi sorunlarım da problem değil...Garip :D

2. aizen-

aizen-

Sizi anlamadım Pelin diyo hak vermiyom hele murat dediyse Buz murat haklı en azından bazen :D:D ne değişik

3. Misafir

Misafir

anlayamazsın.. xD

4. aizen-

aizen-

Hey Allahım :D:D

7. Yarın önemli sınavlarım var, hiç çalışamıyorum. İçimdeki istek/heves söndü.

1. Rıse

Rıse

Sorma benimde ya bugünkü sınav bile kötü geçti...her zaman ki gibi..

2. Sina

Sina

Her sınav bu aralar kötü, ama artık üzülemiyorum bile.

8. Ders çalışmak zorundayım ya, kaçmak için illa bir şeyler bulmak zorundayım sanki.

9. Şu animeler yüzünden derslere odaklanamıyorum artık, sanırım bir süre ara vermem gerekecek. Oturup ders çalışacagım, Elveda... :( :(

1. TheDirectEco

TheDirectEco

Hem sınavlarında hemde animelerden uzak kalmada başarılar :D

10. Gintama anime Nisan 2015'de geri dönüyor. 2015 şu ana kadar geçirdigim en güzel yıllardan olacak. :D

2. Rıse

Rıse

Su animeyi bir ben beğenemedim çok zorladım kendimi ama olmadı...galiba tarzım değil...benim en çok beklediğim devam animesi dgrayman ama zor gibi...:(

3. Rıse

Rıse

İlk 3 öyle diyim şimdi sorsan hatırlamıyorum bile ilk bu animeyi yarım bıraktım aslından yarısına bile gelemedim ya..dediğim gibi böyle yani..

4. Sina

Sina

Ben ilk 10 bölümü izleyince kaptırmıştım kendimi, hayret... Değişik anime sevdigimden herhalde, Gintamanın eşi benzeri yok çünkü.

11. Serinin romanından uyarlama olan mangasını okumuştum, da pek beğenmemiştim. Ama animesi ses getirecek gibi görünüyor.
    1. Sina

Sina

Bu arada animasyon stüdyosu Snk'nin ki ile aynı. Ayrıca müzikleri Hiroyuki Sawano yapacakmış. Konusu olmasa bile izlenir kısaca. Bakalım göreceğiz.

12. Haikyuu 2. sezon kesinleşmiş, yeni karakterlere hazırlanın millet :D

13. Güya sınava çalışacaktım, şu bilgisayarı terk etmeden hiç bir şey olacağı yok benden.

2. Cувєя efsanedir. :)

Cувєя efsanedir. :)

kim ne zaman nerde niçin noluyo kim incelicek laaaağğğnnnn cok heyçanlandım şimdi elizabetmi gelcek kral artur mu yoksa sarıların sülomu kim incelicek beni hem ingiliççem cok güzel benim laf etmeyin pilisss.

3. Kaxell

Kaxell

Saber ı yollayacaklarmış seni hadım etmesi için :D matematik konusunda da sorabilirsin eger fotografini cekmeye usenmezsen ;)

4. Sina

Sina

Tüm konuyu bi anlasam örneklerini çözebilirim, ama konuyu anlamıyorum işte. Ama gene sağol düşünmen yeter :D

14. Bir haftadır anime izleyemiyorum ödevler yüzünden, rekor...

1. Mireille

Mireille

Ben de :( Ders çalışmaktan vakit bulamıyorum :/

15. Akame ga Kill'in animesi batırdı, 2. sezonu falan da beklemeyin.

1. Babbin

Babbin

son 4 bölümdede sıvarlar zaten mangadan koptular

rezil oldu anime

2. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

£ɱŔ£Қה¥Ŕ

Aynen ilk on bölüm ile son on bölüm arasındaki fark dağlar gibi bi ben böle düşünüyorum sanıyordum. :D :D

3. Sina

Sina

Aynen katılıyorum :D İzlenmez hale geldi manga okuyucuları için. O manganın güzel kısımlarını atıp abuk subuk bişeyler yapmaya çalıştılar...

16. Gintamayı okumayı bırakıyorum. Bu manganın komik olması gerekiyordu, bu kadar sitresli ve üzücü degil...

17. Koe no Kitachi de bitti ya, inanamıyorum. Tek sevincim animesinin gelecek olması. :D

1. Sina

Sina

Malesef ingilizce okudum.

18. https://38.media.tumblr.com/7695bdba47bca9282b4dfd78302ceeb7/tumblr_nepaw5bsrt1rfp5pbo1_1280.jpg Sonunda bir magical boys animesi geliyor, meraklandım kesin izlemem gerek ^^
    2. Pelin ლ(^⊖^ლ)
    3. Leath

Leath

şaka şaka... ben otakuluğu bırakıyorum gidip posta pulu yalayacağım.

19. Nadir güzel shoujo mangalardan Ore Monogatari!! anime oluyormuş. Yaşamak için ne güzel bi zaman :D :D

1. TheDirectEco

TheDirectEco

Vay vay Shoujo ile mutlu olmanı görmek ne güzel :D

2. Sina

Sina

Sevdigim nadir shoujolardan-yoksa ölümüne nefret ederim biliyorsun zaten :D- ,ayrıca shoujodan daha çok komedi sayılır (kendimi böyle avutuyorum) :D

3. TheDirectEco

TheDirectEco

Hadi bakalım :D Konusuna baktım sanırım romantizm de var :P

20. Sevdiğiniz bi karakterin animesinde ne zaman ve nasıl ölecegini bilmek gibi bi acı yok.

2. Sina

Sina

Boşver ögrenme, bilmeden izleyince daha hoş oluyor :D

3. houston

houston

öyle olsun -.-

21. Bu aralar Gintama'nın mangası çok garipleşti, Naruto'dan sonra sıra onda sanırım :D

1. Babbin

Babbin

türkçeye çevriliyor mu gintama?

2. Sina

Sina

Çeviriliyor diye biliyorum, gerçi pek beni ilgilendirmiyor çevirilip çevirilmememesi.

22. Naruto tam istedigim gibi bitiyor, ağlayabilirim.

2. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

£ɱŔ£Қה¥Ŕ

Yedim spoilerini beğenisinide attım anla diye :D Ama değdi ya benim sana bahsettiğim gibi bitmiş. :D

3. Babbin

Babbin

2 hafta mı ?

700. Sayı 10 Kasım'da çıkmıyor muydu

4. Sina

Sina

Olsun gene ben beğendim bu sonu, tatmin edici, bakalım gerisini filmde görürüz umarım.

Kafam karıştı, kusura bakma Mard Geer bu gün çıkacak sayıyı hesaba katarak demiştim. Bir hafta o zaman ^^'

23. Bu aralar gintamanın mangasına bir şeyler oldu, bi ciddileşti :D

24. Bu Kiseijuu'nun animesi ile ilgili bişeyler eksik ya, karakterlerin içinde oldukları duyguyu yansıtamıyor gibi geldi nedense.

2. TheDirectEco

TheDirectEco

Yani korku öğesini de sadece savaşlarda gosterdikleri icin oyle demistim :(

3. Sina

Sina

Ahaha bak o şekilde düşünür isek haklısın :D Ben hiç olaya o şekilde bakmadım :D

4. TheDirectEco
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.