Jump to content

KazmaSantrafor

Üyeler
  • İçerik sayısı

33
  • Son ziyareti

KazmaSantrafor hakkında

• Doğum günü 08/14/1996

Profil Bilgileri

Kişisel Bilgiler

Son profil ziyaretçileri

738 profil görütülenme

KazmaSantrafor üyemizin başarıları

1. KazmaSantrafor

Yeni Break Blade Animesinin Detayları

FMA gibi olsaydı keşke, yeniden yapım ama devamınıda getiriyor... Finali beni tatmin etmişti ama merak ettiğim şeylerde var tabi...
  2. OHA ÇOK İYİİİ MERAKLA BEKLİYORUM :D
  3. KazmaSantrafor

Naruto Shippuuden Ocak 2014 Programı

'' 346. bölümden itibaren bölüm içerisinde yer yer doldurma (filler) sahneleri görme ihtimalimiz bulunduğu ocak ayında'' Bu cümle yanlış kurulmuş bence, Obito'nun geçmişini mangadada gördük, animeye özel değil yani filler değil. ''Flash Back'' diyelim. Zaten bölüm içinde biraz, mangadan biraz filler felan olmaz, olmamalı. Anbu Kakashi animesine geçiş için verilecek bölümüde merakla bekliyorum. :)
  4. Gerçekten küfür içeriyorsa tabiki yazılmalı küfürden rahatsız olan izlemesin zaten, küfürsüz bir ton seri var hocam, ''pislik,lanet..'' gibi çeviriler havayı bozar.
  5. Blood Lad'ın bu listede olmasını beklerdim... Log Horizon'uda tabi...
  6. Sword Art Online II (Gun Gale Online)'da geliyor. Ama asıl patlamayı yapacak anime bu, mangası çok çok iyi çünkü. :D
  7. 1 Manga bölümü = 1 Anime bölümü Luffy yumruğu 3 bölümde atıyordu neredeyse. Filler lazım, 10,15 hafta en az. Yoksa Dressrosa gibi güzelim Arc ziyan olur gider.
  8. Bundan daha iyi bir haber cennet ile müjdelenmek olurdu heralde, birde bugün Galatasaray'ın Juve'yi yeneceği haberide olabilirdi neyse haberin mükemmeliğini anlatırken saçmaladım, yani o kadar mükemmel inşallah devamı gelir. Bleach'siz hayat zulüm gibiii.
  9. İzlediğim kuşkusuz en iyi animelerden biriydi, herkesin izlemesi gerek.
  10. KazmaSantrafor

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Soul Eater 3. bölüm ve nasip olursa Mobile Suit Gundam 00'a başlayacağım. Hepinize iyi seyirler. B)
  11. Sadece Naruto'nun değil Gon'un seiyuusuda bu ablamız, bana göre her sesin altından kalkar, güzel bir seçim olmuş. Serininde güzel olacağını düşünüyorum. İnşallah öyle olur. B)
  12. KazmaSantrafor

Bleach' ın en karizma karakteri kim ?

Mangasına bakmadan konuşursam, ikiside Ichigo Mugetsu hem çok karizmatik hemde efsanevi bir power up'tı. Ama hakkınıda yiyemeyeceğimiz karakterler var, Aizen olsun Ulquiorra olsun Urahara olsun, bunları yazarken Bleach'i özlediğimi farkettim. :(
  13. KazmaSantrafor

Hajime No Ippo 3. Sezon Duyuruldu

Bayağı önceden bir facebook sayfasından almıştım haberi, çok sevinmiştim. İnşallah kısa olmaz. Kesinlikle iyi bir seri olacak. ;)
  14. KazmaSantrafor

Bazı Anime Karakterlerinin Burçları :)

Tsunade ile uyuşuyorum, göğüsleriyle zaman geçirmek çok eğlenceli olur. Hihihihihi
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.