Jump to content

Tatlım Tatlım

Üyeler
  • İçerik sayısı

26
  • Son ziyareti

Tatlım Tatlım hakkında

• Doğum günü 01/01/2000

Profil Bilgileri

Tatlım Tatlım üyemizin başarıları

1. Omg Heichou :D Hemen okumalıyımm :3
  2. Sonundaa!!! Bu haberi bekliyordum çok mutluyum şuan :D
  3. Tatlım Tatlım

The Last: Naruto the Movie Videosu

saçlar çok kötü olmuş, ayrıca büyümemiş sadece saçları kestirmiş bildiğin :blink:
  4. haha kız benden hfdhudfds :P :D ama ben öldürmüyorum sadece kafamda düşünüyorum ._. İnsanların hayatlarıyla oynamak kesinlikle normal bir insanın yapacağı birşey değil. Kızın sorunları varmış demekki. Anime ile alakası olabilir o da bir ihtimal sonuçta ama kesin bi kanıt var mı ki animeye bağlıyorlar :wacko: :angry: :blink: :ph34r:
  5. Tatlım Tatlım

The Last: Naruto the Movie Duyuruldu

o saçların hali neee :D merakla bekliyorum :3
  6. Tatlım Tatlım

Junjou Romantica 3. Sezonu

çok mutluyumm :D
  7. Tatlım Tatlım

Shingeki no Kyojin Filminin Oyuncuları

yare yare -.- her ne kadar sevinsem de japonlar film işini yapamıyor ._. yok olmuyor yani hayal kırıklığı yaşayacağız haberiniz olsun çok umut beslemeyin bence ._. Ama ben izliycem ne olursa olsun :D
  8. snk gördüm sanki kajsfsdk naruto 2. olur diye düşünüyodum ben :o
  9. Tatlım Tatlım

Levi - Attack on Titan Fan Art

Sizin çizimleri gördükten sonra birdaha çizim yapmamaya karar verdim <_< Yüz karasıyım resmen :o Ben hala bakarak :ph34r: :P
  10. Tatlım Tatlım

Tite Kubo’dan Korkunç Kapak

Bu kapak yüzünden okuyamadım diye bıraktığım mangaya geri dönüyorum bu bölümler ilginç duruyo :D
  11. Tatlım Tatlım

Animeciler, Acaba Kaç Yaşındasınız ?

14 buarada yaşıtlarımı buldum :crying2-onion-head-emoticon: :hi-onion-head-emoticon:
  12. Tatlım Tatlım

Animeler gerçek Olsa Sizde içinde Olsanız

bleach de olsam espada olmak isterdim, taş karakterleri kaçırıp kendime harem kurardım heralde :ahaaah-onion-head-emoticon: sword art online da olsam oyunu kuran adamı öldürüp onun yerine geçer milletle eğlenirdim :bsod-onion-head-emoticon: :admire-onion-head-emoticon: shingeki no kyojin de olsam keşif birliğine katılırdım şu 3 boyutlu bilmemne şeyini kullanmak için sırf çok eğlenceli ya :embarrassed4-onion-head-emotico ordan oraya uçuyomuşsun gibi asfjklaşl :cheer1-onion-head-emoticon: bide levinin peşinden ayrılmazdım :bled1-onion-head-emoticon: :ahaaah-onion-head-emoticon: kaichou wa maid-sama da olsam usui yi kaçırırdım :evil-smile-onion-head-emoticon: :admire2-onion-head-emoticon: naruto da olsam saskeynen nartoyu kavuştururdum :bike-onion-head-emoticon:
  13. Valla ne yalan söyleyeyim bende de var o potansiyel şimdi asjfadlkasd
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.