Jump to content

Pryda

Üyeler
  • İçerik sayısı

437
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

5

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Pryda got a reaction from Fumi for bir durum güncellemesi, Rüyaaa geçmiş doğum günün kutlu olsun, doğum gününün ağustosta olduğu aklımdaydı uzun   
    Rüyaaa geçmiş doğum günün kutlu olsun, doğum gününün ağustosta olduğu aklımdaydı uzun süre seni göremeyince etrafta aklımdan çıkmış, çok özür dilerim :3  İstediğin liseyi kazanmana çok sevindim ! ? Yeni okulunda umarım mutlu olursun, çok başarılı olucağına eminim 
  2. Beğen
    Pryda reacted to Fumi for bir durum güncellemesi, Geçmiş doğum günün mutlu kutlu olsun abicim.Seni çok seviyorum.Evet baya geç oldu gir   
    Geçmiş doğum günün mutlu kutlu olsun abicim.Seni çok seviyorum.Evet baya geç oldu giremedim lgs laneti falan ama atlattım onu Allah'a şükür.Nice mutlu yıllara?????
  3. Beğen
    Pryda reacted to Fumi for bir durum güncellemesi, Sinaaaaaaaaan oniiiiii-chaaaaaaaaaaan   
    Sinaaaaaaaaan oniiiiii-chaaaaaaaaaaan
  4. Beğen
    Pryda reacted to mokocchi for bir durum güncellemesi,   
  5. Beğen
    Pryda reacted to sShoguNn for bir durum güncellemesi, Öyle bir şey gördüm ki; inanılması güç bir komedi, hayret edilesi bir çelişkiyle dans   
    Öyle bir şey gördüm ki; inanılması güç bir komedi, hayret edilesi bir çelişkiyle dans ediyor resmen
  6. Beğen
    Pryda reacted to dortseker for bir durum güncellemesi, Derdumi yazacağumda Komar yapraklaruna Okurken aksun yaşlarda nayino Duşsun yanaklaru   
    Derdumi yazacağumda 
    Komar yapraklaruna
    Okurken aksun yaşlarda nayino 
    Duşsun yanaklaruna
  7. Beğen
    Pryda reacted to mokocchi for bir durum güncellemesi, Geceye bir şarkı bırakayım   
    Geceye bir şarkı bırakayım

8. Beğen
    Pryda reacted to Kamelotwalker for bir durum güncellemesi, Yıllar bedeni, insanlar hisleri yıpratsa da. İnsanı yoran ne yıllar, ne de insanlardı   
    Yıllar bedeni, insanlar hisleri yıpratsa da. İnsanı yoran ne yıllar, ne de insanlardır.  Kendi içinde verdiği çelişkiler ve savaşlardır. 
  9. Beğen
    Pryda got a reaction from Fumi for bir durum güncellemesi, Selam herkese neler yapıyorsunuz,ne var ne yok :) ? İzlenicek okunucak bir şeyler var   
    Selam herkese neler yapıyorsunuz,ne var ne yok :) ? İzlenicek okunucak bir şeyler var mı dizi olur anime olur vs.. 
  10. Beğen
    Pryda got a reaction from Fumi for bir durum güncellemesi, Eski günlerin hatrına hesabıma bakıyım dedim, 2013-2014` ten burda tanışıp yakın arka   
    Eski günlerin hatrına hesabıma bakıyım dedim, 2013-2014` ten burda tanışıp yakın arkadaş olduğum herkes bırakmış forumu kimi aylar önce kimi 1-2 yıl önce ,arkadaş listemi gezdikçe hüzünlendim.Keşke iletişimi kesmeseydim hiçbiriyle..Gelmişken güzel bir manga öneriyim mutlaka Grand Blue okuyun türkçeye çeviri iyi yapıldı mı bilmiyorum ama m.a.l gibi sitelerde 9 puan almış favori mangamdır :P
  11. Beğen
    Pryda got a reaction from RedSingOra for bir durum güncellemesi, Foruma neler olmuş girmeyeli :@ Eskisine çook alışmıştım ama bu hali de beğendim,olmu   
    Foruma neler olmuş girmeyeli :@ Eskisine çook alışmıştım ama bu hali de beğendim,olmuş puanım 9 :P
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.