Jump to content

Pryda

Üyeler
  • İçerik sayısı

437
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

5

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Pryda got a reaction from hisokaBey in Animelerin Başkarakterlerinin ezikliği :(   
    Baş karakter çok önemli benim için, sırf baş karaktere sempati duymadığım için bıraktığım animeler var..  Sapıklık dışında gerçekten Lelouch`u anlatmışsın :D 
  2. Beğen
    Pryda got a reaction from Sachiko in Sachiko reis sahalara girdi   
    Hoş geldin Beren ben Sinan.  Darling in The Franxx şu an çok heyecanlı, son bölümü nasıl bitirdiler öyle dimi?? 
  3. Teşekkür
    Pryda got a reaction from heichou_7 in Herkese Merhaba!   
    hoş geldin genç, kaynaşırsın merak etme çok arkadaş canlısıyız burda
  4. Beğen
    Pryda got a reaction from Saskibdo in Herkese Merhaba!   
    hoş geldin genç, kaynaşırsın merak etme çok arkadaş canlısıyız burda
  5. Harika
    Pryda got a reaction from perobscurus in Selam, merhaba   
    Merhaba.Sevimli bi tanıtım yazısı olmuş.  Hoş geldin ama seni iyi karşılayamamışız bile iyi bakmamız zor, kimseler kalmadı buralarda :( 
  6. Teşekkür
    Pryda reacted to CmmS in Steam Anime Satışına Başladı   
    Animelerin devam edip etmeyeceği Önce Japonya sonra genel satışlara göre değerlendirilir. Yani sen bir animeyi direkt satın aldığında o animenin devam etmesi için katkıda bulunmuş oluyorsun. Steam'in tek avantajı, daha kolay ödeme imkanları sunuyor olması. (paypal'ın durumu malum.) 
    Çoğu Japon anime şirketi, Japonya dışındaki anime yayınlayan sitelere bilerek telif atmıyor çünkü resmi satışın olmadığı yerde korsanı engellemeye çalışmanın anlamı yok. (Yine de müzik içerdiği için sony gibi şirketler telif davası açabiliyor.) Crunchyroll'da parayı reklam görmemek için veriyorsun. Yani tam olarak legal bir site sayılmaz. Ama illegal de sayılmıyor. 
    Kısacası avantaj için değil, sevdiğin şeyin sürekliliği için anime satın alırsın. One piece, SAO gibi belli başlı animeler dışındaki çoğu anime çok para kazanamadığı için devam ettirilmiyor. Zaten birçok mangaka anime sektörünün 10 yıl içinde öleceğini söylüyor.
  7. Beğen
    Pryda got a reaction from ScreaMy in Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?   
    Ghost in the Shell : Innocence
  8. Beğen
    Pryda got a reaction from Simuyaa in Hepinize merhaba, tüm animeciler :)   
    hoş geldin Furkan iyi forumlar 
  9. Harika
    Pryda got a reaction from dortseker in sürekli okuyup üye olmadan çıkanlarda bugün :)   
    Hoş geldin Melike. Çok güzel ve içten bir tanıtım yazısı olmuş :) Ben Sinan bu arada, tanıştığıma memnun oldum
  10. Beğen
    Pryda got a reaction from yuicchi in Merhaba \( ̄▽ ̄)/   
    Hoş geldin, ben Sinan
  11. Beğen
    Pryda got a reaction from dareangel in Merhaba :)   
    Hoş geldin Karya, umarım güzel vakit geçirirsin 
  12. Teşekkür
    Pryda reacted to MetroFM in Ruh İkizi   
    ruh ikizi denmesinin sebebi aynı sorunlarla bellibir duruma kadar karşılaşmış aşması gereken sorunlar benzer birbine yardımcı olabilecek olmarından geliyor ha dersen nerden oluyor bu ruh ikizi olyı bilmeem ben öyle çok bilgilide değilim ama şunuda biliyorum tüm ruhlar birbirine bağlıdır ruh ikizleri ise doğuştan bağlı olduğun ruhlardır yani diğer ruhlarda öyle bağsız felan değil :D bende zıt karakterleri severim ama benzer benzeri çeker ilişkilerde belkide zıttı bilemem yani aslında bu konuda kadere inancım var ama kaderi doğru anlamalısın kader sadece sensin sadece ve sadece "hiç birşey senden büyük değil ve sende hiç birşeyden büyük değilsin" evrende denge vardır her şey eşittir sahip olunamayacak yürünemeyecek yol yoktur :D bu benim düşüncem tabi ruhuma inamak benim için kendime inanmakdır yani çok bir seçim duygum olmadı bu konuda inanamamak için bir sebebe sahip değildim diyebilirim senin sebeplerin varsa birgün aşarsın ruhsal yola girmek ayrı bir konu onun için aşmak yetmez biraz daha fazlası gerekir sen olman gerekir
    bu türkiyede zor olan bir konu eğer yürt dışında doğmuş olsan çok daha raht ederdin vay be ne konuştum ya neyse daha fazlada anlatırım dinlersen anlatmayı severim :D
  13. Beğen
    Pryda reacted to MCsama in En son gittiğiniz / izlediğiniz film?   
    Dizinin daha iyi olduğunu söylemişti bir arkadaşım. Ama ben izlemediğim için bilmiyorum. Diziye başlayacaksam Under the Dome izlerim muhtemelen. Kitabımı okumadım ama olsun
  14. Teşekkür
    Pryda reacted to MCsama in En son gittiğiniz / izlediğiniz film?   
    Medyum güzeldi bence, oyuncuları çok iyiydi ama finalini beğenmemiştim. Sadistin filmi çoook güzeldi hele Cathy Bates. Sis'i izlemedim henüz, ama izleyeceğim. Children of Corn var öneririm. Yakında Doktor Uyku çıkacak dediler ama bilmiyorum. 
  15. Beğen
    Pryda got a reaction from MCsama in En son gittiğiniz / izlediğiniz film?   
    Stephen King hayranı mısın sen de ? :) Bir ara sadece King okurdum uzun süredir hiç okumadım ama Mahşer'in sansürsüz versiyonunu  okumayı düşünüyorum, kısaltılmışını beğenmiştim baya :D
  16. Beğen
    Pryda got a reaction from MCsama in En son gittiğiniz / izlediğiniz film?   
    Medyum efsanedir, filmi de çok iyiydi. Sadisti okumadım ama övüldüğünü duymuştum filmi de varmış. O'yla Mahşer en sevdiğim iki King kitabı. İkisini de seveceğine eminim :) Film uyarlamaları arttı baya, en son Sis kitabı da diziye uyarlanmıştı sanırım.
  17. Beğen
    Pryda got a reaction from Sasske1907 in Hepinize Merhaba   
    Hoş geldin, forumda iyi eğlenceler
  18. Beğen
    Pryda got a reaction from Victuuuri in En son gittiğiniz / izlediğiniz film?   
    Son filmi izlemedim ama ilk Peter parker'ın yeri ayrı kalbimde başkasını yakıştıramıyorum :P
  19. Beğen
    Pryda got a reaction from Fumi in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    @Fumi   Doğum günün kutlu olsun!!! 

20. Harika
    Pryda got a reaction from Hermesss in Merhabalar burada yeniyim   
    Hoş geldiniz ben de gym e başladım bu hafta, spor geçmişim olduğu için hazırlık kısmını hızlı atlatıcaklar sanırım. Sorum olursa size danışırım çok güzel oldu bu :) İyi eğlenceler forumda
  21. Beğen
    Pryda got a reaction from Fumi in Sizce En Güçlü Anime Karakteri Kim?   
    Yazar baya uçmuş :D Ama merak ettirdi valla nasıl bir seri bu diye 
  22. Beğen
    Pryda reacted to asci in Sizce En Güçlü Anime Karakteri Kim?   
    Aslında hepsini kendi evreninde değerlendirmek lazım her evrenin kendi sınırları var
    ama gücün sınırı da yok şimdi düşündüm de ':))
  23. Beğen
    Pryda got a reaction from Fumi in Alttaki Üyenin İzlediği Anime Sayısını Tahmin Etmece   
    ahahahha yok artık ciddi misin ? Daha önce tam sayıyı tutturan oldu mu merak ediyorum :D 
    Çok yakın birkaç sayı fark var 
    Alttaki 70
  24. Beğen
    Pryda reacted to Fumi in Alttaki Üyenin İzlediği Anime Sayısını Tahmin Etmece   
    Bingo doğru tahmin!
    Alttaki89?
  25. Beğen
    Pryda reacted to sShoguNn in İlk Mangamı Satın Aldım!   
    Yok 150-200 lira felan tutuyor hepsini almıcam
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.