Jump to content

Rookie

Üyeler
  • İçerik sayısı

15
  • Son ziyareti

Rookie kullanıcısının paylaşımları

1. Rookie

Harry Potter Serisine Yeni Film

Harry Potter ile ilişkili olmasına imkan yoktu zaten ama yinede olaylar Hogwarts'a falan değer :) Umarım güzel bir film olur da... Sormak istediğim bir şey var. Kitabı çıkacak mı bu filmin? J.K Rowling yazar sonuçta :) Şimdi düşününce senarist olabilir belki filmde ama kitabını yazsa daha güzel olur :)
  2. Rookie

Anime İstek ve Önerileri

Death Note bir ara izliyordum hatta L öbür dünyaya göçmüştü ama ondan sonra hem biraz sıktı ( Light Yagami ve L arasında ki savaş yeni gelen çıraklarla olan savaşından daha iyiydi) hem de okul falan derken bıraktım. Çok da ilerlemedim. L öldükten sonra 3 bölüm izlemişimdir en fazla. Artık başlamaya da üşeniyorm çünkü çoğu olayı hatırlayacağım L ölmeden önce. Ama bakarım öneri için sağol. Psikoloji Romantizm gibi bişeyler ararken Kimi ga Nozomu Eien'e rastladım. Oradaki yorumlardan da School Days'e geldim. Bu sefer anime karakterlerinin değilde izleyicinin psikopat olacağı bi anime seçeyim dedim :) Böyle animeler izleye izleye sonumuz ne olacak bilmiyorum artık :D Birde Berserk eski bir yapm ama nasıl konusu falan bi açıklar mısınız?
  3. Rookie

Anime İstek ve Önerileri

Konusunu beğenmedim pek doğaüstü de olsa güzel olur ancak son 2 bölümde batırıyor demişler. Elfen ve Mirai Nikki'nin bıraktığı boşluk kötü geldi bana ya bi Claymore izledim o sardı. Ancak bulamıyorum böyle anime... Komedisi olmayan tamamen dram yüklü bir anime söyleyebilir misiniz peki? Aksiyon macera gibi faktörleri size bırakıyorum ama hüzünlü bişeyler olsun :)
  4. Rookie

En Zeki Anime Karakterleri

Lelouch vi Britania dır her türlü
  5. Ben de aynısını geçen gün dayım beni işyerine çağırdığında yaşamıştım. Ancak ben 1-2 saat geçde olsa kalkmayı başarmıştım :D Bu arada bende kendimi Accel World'den Haru'ya benzetiyorum ( Şişman ve kısa boylu değilim ama :) . Normal hayatta sakin,utangaç ve samimi olmadıklarımla konuşmaktan tırsan biriyim.Ancak tam bir online oyun delisi olarakda görüyorum kendimi :D
  6. Rookie

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Elfen Lied 6-13 izledim. Hala yeni bir anime bulamadım :(
  7. Rookie

Takumi Yuzuki Giriş Yapar.

Hoşgeldin :D Fairy Tail'i ben de severim. Favorilerimdendir de keşke çıksa artık 2. sezon :unsure:
  8. Rookie

Anime İstek ve Önerileri

Bana Elfen Lied ve Mirai Nikki tarzı anime önerir misiniz? Dram ve Romantizm olsun mümkünse psikolojik de olabilir :) Yandere karakter/karakterler olsun içinde....
  9. Rookie

En Etkileyici Ses

Bence Inori-Ai Kanayo Hele o Nono Hanayo'yu dinlerken kendimden geçerim. Beni müzik ve ses uyumuyla beni bu kadar rahatlatıp aynı zamanda sözleriyle duygulandığım nadir şarkılardan biridir. O kadının nasıl bir sesi vardır arkadaş. Sinirlendiğimde açıyorum hemen sainleşiyorum :D
  10. Rookie

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Bugün saat 1'den 3'e kadar Mirai Nikki izledim bitirdim kalan bölümlerini de. Öğlen SAO 14. Bölüm izledim tekrar duygulandım :) . Akşam da Kimi no Iru Machi'yi izledim bekliyoruz diğer bölümü. Şimdide Elfen Lied başlıyorum 12'ye kadar bitirecem inşallah :) Bugün fazla mesai yapmışım bilgisayar başında :D
  11. Şu anda yok ama okullar açıldığında benimle dalga geçecek olanların sayısını düşünemiyorum bile. "Supernatural"ı bilenler vardır.Okulda telefondan izliyordum onu izlerken bile dalga geçiyordu adamlar şimdi anime izleyince okulda büyük ihtimal kavga çıkacak :)
  12. Rookie

Anime İstek ve Önerileri

Beyler bana öyle bir anime önerinki; SAO gibi bir şey olsun.Yani Romantizm ve Aksiyon kesin olsun. Ana karakter sevdiği kişi uğruna mücadele etsin elindei herşeyi versin. Doğaüstü-güç de olabilir ama Romantizm ve Aksiyon öncelikli.Bu arada ecchi olmamasını tercih ederim ama olursada bi sorun olmaz.
  13. Death Note ve SAO çok güzel ve eğlenceli :) Bu arada SAO gibi başka animeler tavsiye edebilecek var mı?Yeni yeni başladım anime izlemeye...
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.