Jump to content

WookiePie

Üyeler
  • İçerik sayısı

25
  • Son ziyareti

2 Takipçi

WookiePie üyemizin başarıları

1. WookiePie

One Piece World RPG

Düzenlememiz gereken kısımlar vardı, onları hallettik. Şuan açık beta sürecine girmiş bulunmaktayız.
  2. WookiePie

Türkanime.tv RPG severler kulübü

Aktif olarak bi proje varsa ekle beni de
  3. WookiePie

Dragon Nest Türkiye - Açık Beta Başladı!

yaz beni WookiePie
  4. Bir göz attım, güldüm eğlendim falan. Başarılı. Daha çok Caps katılımıyla sık kullandığım bir yer olabilir.
  5. WookiePie

Sadece Anmecilere Özel Sosyal Medya Sitesi

İyi gidiyor gibi. Çalışmalarında başarılar dilerim. Üye olmayı düşünüyorum :)
  6. WookiePie

SUÇ DÜNYASI - HANZAİWORLD I. OYLAMA

çok fazla anime izlemenin zararlari :D ister istemez animelerden alıntılar yapılıyor. burası farklı bir evren olduğu için özgün olan bir adim önde olur benim gözümde. karakter hikayesinden çok karakter yeteneklerine baktım. OD karakter yeteneğine deginseymis keşke. Bayan karakterlere her daim arti puan :p SHUNSUKE ve YOSHIDA arasinda kaldım. Yoshida nin kılıcı hoş olmuş. yeteneği de güzel. Buna karşın savaş sevmeyen ve öyle aman aman yeteneği olmayan Shunsuke ve tarzı da gayet guzel. Ama sanırım tek oy şansımız var. Oyumu kullandım. başarılar. ikinci oylamaya belki katilirim eğer hala şansım varsa :p
  7. WookiePie

Sadece Anmecilere Özel Sosyal Medya Sitesi

Anime Hearts siteler grubunun bi facebook sayfası vardı. onun linkini vericektim ama çok tutmadığı için kapanmış sanırım. Neyse bu da vermek istediğim mesaj niteliğinde oldu. Yani sanmıyorum tutacağını. Günümüz facebook kullanıcılarının orayı bırakıp da senin açacağın siteyi tercih edeceklerini düşünmüyorum. Çoğu facebook kullanıcısının zaten açılış sayfası haline geldi. Kaldı ki facebook kullanmayan kesimin de senin açacağın siteye alışacağından da şüpheliyim. Yani bu olay animecilere hitap etmekle yetmiyor. Karşında facebook gibi bir rakip var. Onu yenmekten bahsediyorsun kısaca :D Yeni bir site açmak yerine aktif bir facebook sayfası açabilirsin. Yazılım işlerinden anlıyorsan sayfana uygulamalar ekleyerek hedef kitleyi memnun edersen üye sayın artacaktır. Bunlar benim fikrim. Yine de karar senin. :)
  8. LG Nexus 5. Betasında günlük kullanımda sıkıntı yaşamamıştım. Pil açısından da pek bi farkı olmamıştı. Tam sürümünü yükleyeli 5 gün oluyor, telefonu hiç kapatmıyorum herhangi bir pil sorunuyla karşılaşmadım. . Günlük telefon kullanımım az olduğundandır belki. Betasının sevdiğim yanı kilit ekranıydı. Ekranda süzülen Aincrad daha hoş duruyordu. Ama neyse ki kilit ekranını değiştirme şansımız var. Bu bir süre idare eder daha iyisini açana dek. Birde şu kilit açılırken akan renkli çubukları sevmedim önceki daha iyiydi. -_- Videoyu izledim, bahsettiğin Shop'taki görünmeyen şeylerle hiç karşılaşmadım. sadece sahne değiştirirken ufak takılmalar oluyor ve birde karakterlerin seviye atlama efekti sanırım ufak bir kasmaya sebep oluyor. Yapılacak güncellemelerle bu sorunu çözeceklerdir. Kristali harcamasaydım 20.kata çıkmıştım şimdiye <_< silip tekrar yükledim daha 11. kattayım :P
  9. Uzun zamandır betasını kullanıyordum. daha 4-5 gün önce güncelleme gelip gelmediğini kontrol ederken tam sürüme geçtiklerini gördüm. Ancak bu sefer işi biraz paraya dökmüşler. Kat geçmek için kristal istiyor <_< Biraz takılmalar ve donmalar yaşansa da yapılan genişletmeler ve değişiklikler bunu göz ardında bırakıyor. Boss savaşı da sorunsuz çalışıyor. Kilit ekran görüntü seçeneği arttırılmış ancak LvL olayı geldiği için yine kısıtlı seçenekleri kullanabiliyoruz. Daha fazla alarm sesleri eklenmiş ancak o da LvL engeline takılmış. Daha fazla karakter, kıyafet ve daha bir sürü şey LvL engelinde. İlk yüklemede verdiği 1 kristali harcamayın ilk bossu geçtikten sonra diğer kata geçmek için gerekiyor. yoksa benim gibi silip tekrar yüklemek zorunda kalırsınız :P Bedava kullanıcılar sanırım en fazla 20. kata kadar çıkabilecek. Kaç kristal istediğine bağlı para bile verilir buna :P Gerçekten güzel bir uygulama. Geliştirme ve güncellemelerle daha iyi yerlere ulaşacağına eminim.
  10. WookiePie

Anime Hearts Oyun Şirketi açılıyor!

Çok zor bir projeye daha başlamışsın. Kolaylıklar ve başarılar dilerim. Keşke bleach oyunu almış olsaydın. :P
  11. Daha önce pokemon oyunu oynamamıştım. Dün başladım baya eğlenceliymiş :D
  12. Çalışma koşullarınız göz önüne alındığında seslendirmeler genel olarak başarılı. Kayda değer bir şeyler ortaya çıkarmışsınız. Ama diğer arkadaşların da dediği gibi farklı cihazlardan kayıtlar pek hoş olmamış. Eğer bu işi ciddi olarak düşünüyorsanız ortak bir cihaz ya da tercihen bir stüdyo ortamı lazım. İşte o zaman tam verimli bir şeyler ortaya çıkarabilirsiniz. Onun dışında bazı seslendirmelerde duygu eksikti. Özellikle baba karakteri çok soğuktu (orjinalinde de böyle olabilir, bilmiyorum). Ama dede karakteri hoş olmuş güldürdü :lol: Kız kardeş ve zengin kız da aynı şekilde soğuktu. Bir de dublajı bire bir yapmanızı önermem. Bazı cümlelerin çevirisi istenileni vermeyebiliyor. Seslendirme yaparken kendinizi karakterin yerine koyun. Onun hissettiği duyguları içinizde hissedin. Onun yerinde olsaydınız ne söylerdiniz, nasıl söylerdiniz ölçüp biçip öyle dublaj yapın. Örnek vermek gerekirse, kedinin buzunu yeniledikten sonra dolabı kapatırken "Gidiyorum" yerine "Sonra görüşürüz" demek daha uygun olabilirdi. Kendiniz de bir şeyler katın çeviriye. Ha bir de karakterin dublajı bittiği halde hala konuşuyormuş gibi görünmesi hoş durmuyor. 3 arkadaşın konuşması sırasında bu durumu fark ettim. Dublajı ağız hareketlerine göre ayarlayabilirseniz daha güzel olacağına inanıyorum. Yine tam oturmaz belki ama söylediğim sahnede bu ara çok uzundu. Televizyonda yayınlanan dublajlı animeleri (özellikle pokemon) referans olarak almalısınız. Profesyonel bir iş çıkarmak istiyorsanız daha çok çalışmalısınız. Yaptığınız işi elbette sonuna kadar takdir ediyorum. Ben olsam yapamam yani,siz daha iyisiniz bilirsiniz elbette. Bunlar bir izleyici olarak yorumumdu Bir eleştiri değil bir öneri olarak görün. Çalışmalarınızın devamını dilerim. Televizyonda yayınlanmış "Lastik Çocuk" dublajından iyi olduğu kesin ama :P
  13. 1 yıllık alan adı ve sunucu alındı. Beta forumumuzu oraya taşıyacağız. Yetiştirebilirsek 1 Temmuz'da siteyi ön gösterime sunmayı planlıyoruz. RP ye başlamadan önce sitemizde uygulanacak sistemler açıklanacak. Ayrıca her an yeni fikirler geliyor ya da mevcut sistemler üzerinde değişikler olabiliyor. Bir haftalık süre içerisinde de sitemize ekleyeceğimiz chat ekranından soru ve önerilerinizi de değerlendireceğiz. Oyuncularla kapalı beta yapmayı düşünmüyoruz. Yönetici ekibimizle kısa bir testin ardından açacağız. Yani site üyeliği açıldığında tamamen oynanılabilir durumda olmasını istiyoruz.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.