Jump to content

mako-chan

Üyeler
  • İçerik sayısı

38
  • Son ziyareti

Yok

mako-chan kullanıcısının paylaşımları

1. aşağıdaki iletiyi gönderen arkadaşa teşekkür ederim ;D
  2. resimler başka bi yerde mi gösteriliyor yoksa? öyleyse nerde olduğunu yazarsanız sevinirim:)
  3. ben resimleri göremiyorum görmeden nasıl oylama yapıcamki?????
  4. ben resmimi gönderdim acaba elinize ulaştı mı? bu konuda beni bilgilendirirseniz sevinirim. şimdiden teşekkürler...:)
  5. hani oylamalar pazar sabahı başlıyor ya biz bu oylamaları nereden yapıcaz?
  6. resmi vereceğimiz adres msn adresimi?
  7. süper bi yarışmaya benziyor ama en son resim gönderme tarihi ne zaman bunu belirtmemişsiniz. eğer yazarsanız çok sevinirim:D
  8. [table][tr][td][table][tr][td] MURPY KURALLARI.. [/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]Mekanik Tamirat Kuralı Elleriniz yağa bulaştığında, burnunuz kaşınmaya başlar ve acil tuvalete gitmeniz gerekmektedir. &Yer Çekimi Kuralı Yere düşen her şey en zor ulaşılabilecek noktaya yuvarlanır. & Yanlış Numara Kuralı Yanlışlıkla çevirdiğiniz bir telefon numarası hiçbir zaman meşgul çalmaz ve biri daima cevap verir. & Mazeret Kuralı Patronunuza işe geç kalma sebebinin patlak lastik olduğunu söylerseniz ertesi sabah lastiğinizi muhakkak patlak bulursunuz. & Değişkenlik Kuralı Eğer trafikte şerit değiştirirseniz, eski şeridiniz şimdi bulunduğunuzdan daha hızlı akar. (Bu hep böyledir) & Banyo Kuralı Vucudunuz tamamen ıslandığında telefon çalar. & Yakın Tesadüf Kuralı Beraber görülmek istemediğiniz biriyle beraberseniz tanıdığınız biriyle karşılaşma ihtimali tavan yapar. & Sonuç Kuralı Birine bir aletin çalışmayacağını ispat etmeye çalıştığınız zaman o alet çalışır. & Biomekanik Kuralı Kaşınma katsayısı vucudunuzda ulaşılması zor olan yerlerde en yüksektir. Şekilden şekile girersiniz. & Tiyatro Kuralı Ne olursa olsun koridordan en uzak sandalyenin sahipleri en geç gelir. & Starbucks Kuralı Bir kahve içmek için oturduğunuzda patronunuz sizden bir görev ister ve bu görev süresi kahve soğuyana kadardır. & Murphnin Soyunma Odası Kuralı Eğer soyunma odasında sadece iki kişi varsa, onların soyunma dolapları bitişiktir. & Yüzey Kuralı Tereyağlı ve reçelli ekmeğinizin yeni yaptırdığınız veya aldığınız halıya düşme ihtimali, halının pahalılığı ve yeniliği ile doğru orantılıdır. & Mantıksal Tartışma Kuralı Neyi konuştuğunuzu bilmiyorsanız her şey olabilir. & Brown'un Fiziksek Görünüm Kuralı Papuç ayanıza tam geldiyse, o papuç çirkindir. & Wilson'ın Pazarlama Stratejisi Kuralı Gerçekten çok sevdiğiniz bir ürünü bulup aldığınızda, o ürünü üretmekten vazgeçerler. & Doktorların Kuralı Eğer kendinizi hasta hissedip doktor randevusu alıp gittiğinizde aniden iyileşirsiniz. Eğer randevu almazsanız hastalık devam eder. Ve Benim Favorim: & Olasılık Kuralı Birisi tarafından seyredilme olasılığı, yaptığınız işin aptallık katsayısıyla doğru orantılıdır Ekleyen : eğitimforum.com dan alıntıdır....[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table]
  9. mako-chan

Çizimlerim :D

görmek istemene sevindim ama sizlere nasıl göstereceğimi bilmiyorum. bu arada ben geliştirmek için anime karakterlerine bakarak çiziyordum:). daha sonra kendi karakterlerimi çizmeye başladım. ve bütün bunlar neredeyse 1 sene içerisinde oldu.eminim sende kendini çabuk geliştireceksin:D
  10. mako-chan

arkadaşlar ben gönderemiyorum resimleri o yüzden kusura bakmayın:(
  11. mako-chan

buda benim çizdiklerimden 3-4 yıldır anime karakter filan çiziyorum. zaten resim konusunda yeteneğim vardı bende bu tür resimler çizmeye yönelttim kendimi. tabi diğer türleride güzel çizerim. eğer yorumlarınızı gönderirseniz sevinirim. bu arada arkadaşın çizimi amatörce olmasına karşın gayet iyi. bence sende yetenek var kendini geliştirmelisin derim:):):):)
  12. mako-chan

Anime'ye Nasıl Başladınız?

ben bir gün trt 1'i açtım ve haber vardı. spiker şöyle dedi: yeni başlayacak olan ay savaşçısı adlı çizgi film haberlerden sonra başlayacaktır iyi seyirler. gibi bir şeyler dedi. bende kardeşimi çağırdım ve başlamasını bekledik ve izlemeye başladık. çok küçük olduğum için pek hatırlamıyorum ama sanırım daha sonraları ay savaşçısı başlamadan önce kamikaze kaitou jeaane (sevimli hırsız cin) vardı onuda izlerdik ama en çok ay savaşçısını severdik. ben derdim ki Allah'ım keşke ilerde bilgisayarım olsa da ay savaşçısını oradan izleyebilsem. tabi sonunda gerçek oldu. abim bilgisayara ay savaşçısının videolarını yüklemiş ama o zamanlar henüz internet yoktu. abim çalışıyordu ve abim izine gelene kadar kim bilir ne kadar ay savaşçısı bölümü yüklenmiştir şimdiye kadar deyip heyecanlanırdık. yıllarca unutmaadık ay savaşçısını ve tabi internet bağlatılınca baktığımız şeyde ay savaşçısıydı.böyle başladık izlemeye. sanırım yazım biraz uzun oldu kimse okumayacak bence:))))
  13. mako-chan

İlk İzlediğiniz Anime?

TRT 1'den ay savaşçısı :D)))
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.