Jump to content

Ms445

Üyeler
  • İçerik sayısı

12
  • Son ziyareti

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı bırakıldı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

Ms445 üyemizin başarıları

1. Ms445

Operadan Giriş yapamıyorum

Aynı sorunu bende daha önce yaşadım. üstteki arkadaşların da dediği gibi çerezleri temizleyince sorun düzeliyor.
  2. Ms445

Site Hakkında Öneri ve Hata Bildirme

Son 10-15 saattir opera tarayıcıyla siteye giriş yapmaya çalışırken üstteki dolan o kırmızı şerit yarıya gelip giriş yapmadan sayfayı yeniliyor. Bu sıkıntıyı başka yaşayan var mı? Bu arada microsoft edge'den denedim ve giriş yaptı. Site opera desteğini falan mı bıraktı yoksa benim opera mı format istiyor? Bilgi verebilirseniz sevinirim, çok teşekkürler. :) *edit: çerezleri temizleyince düzeliyormuş.
  3. Ms445

Shounen-ai/ Yaoi Önerileri

Çocuksu bir cıvıklıkta ilişkileri olsun dersen de https://www.turkanime.net/anime/kyou-kara-maou bu var. *Bu arada ilk kez böyle bir tarza bakacaksan Given efsanedir. 2 ana karakterin ilişkisi gerçek hayatla bir nebze tutarlıyken yan karakterler fazla klişedir (karakter babında). Tabii gene de baştan sona klişe dolu olan diğer örneklerinden daha hızlı kabul edilebilir bulacağını düşünüyorum.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.