Jump to content
Türk Anime TV Forum

Jiriken

Üyeler
    11
  • Son ziyareti

1. Jiriken

Kabutonun süpriz tabutları

narutoya yapmaya kalksa tabut süprizini en kötü şakası annesini diriltip narutoya saldırtması olurdu ama konu ile alakalı değil
  2. Jiriken

Yeni Kötüler

olabilir
  3. Jiriken

Naruto Final

düşününce biraz fark ettim jiraiya yazdığı ilk kitaptaki son gibi bitecek "cesur bir ninja" gibi yada sakura ve sasuke nin cocuğu olup ismini naruto koyarlar cocukta neden böylebir isim koydunuz diye sorduğunda onlarda "çünkü o bir kahraman" diyerek cocuğuna cevap verir cocukta bir gurur yapar kendine yada yeni efsanevi sennin olurlar. böylede final olabilir değil mi ?
  4. Jiriken

Sagenin Varisi Naruto

en iyisini kishi-co bilir
  5. Jiriken

Bence Sasuke ölür![Spoiler İçerir]

bence itachi gibi köy icin kendini feda edecek narutoda dayanamayıp tajuu kagebunshin no jutsu yapıp oodama rasengan supernova (ben uydurdum) yapacak
  6. Jiriken

Bence Sasuke ölür![Spoiler İçerir]

bence itachi gibi köy icin kendini feda edecek narutoda dayanamayıp tajuu kagebunshin no jutsu yapıp oodama rasengan supernova yapacak
  7. Jiriken

Narutodaki teknikle hangi hayvanı çağırırdınız

benden ala hayvan mi var yani tek yeterim onlara
  8. Jiriken

Shikamaru'ya en çok yakışan kız?

anlamdığım şey şu kakashiramencikız ne ayak hebi de hinatalone ne
  9. Jiriken

Uchiha sasuke vs Uzumaki Naruto

kishinin ne yapacağı belli mi olur. ya neji-san gibi köy için kendini naruto ve diğerlerinin önünde feda ederse,tam ölürken "naruto gözlerimi al" dese o da alsa sonra üzüntü öfke derken kendini ferdi babaya bağlayıp ems yapsa ( burası saçma oldu ) derken dizinin dibinde sakuranın gözünden akan bir damla yaş , suratındaki kalp kırıklılığı sasukeyi iyileştirememe aşk acısı gecmisten bir kac görüntü anı canlansa gözlerinde sonra obito narutonun damarına bassa derken naruto obitoya kakashinin dibinde: "sen dibinde öldürülen kız arkadasını sevdiğini koruyamadın onu sevginle yaşatacağın yerde öfkenle intikam hırsın ve bu olanlar yüzünden kalbinde onu tekrar öldürdün yok sen onu öfkene yenildiğin intikam hırsına büründüğün an öldürdün bu mu lan senin sevgin iste bu yüzden ben senin gibi olmayacağım onları her ne yaptığsa yapsınla onları kalbimde yaşatacağım gercek dostluk burda (kalbini gösterir)" dese 5 dakika sonra orochimaru gelse edo tensei ile diriltse obito`ya "neden böyle yaptın bana işkence ettin" dese obitonun yüzü gülüp tam sevinecek iken sakura da sasukenin ölümünün yarattığı o aciyla ve üzüntüyle rin`in kafasını ucursa obito dayanamayıp sakuraya saldırsa naruto da "bu kadar yeter bu sefer olmaz" deyip obitoyu tek hamlede öldürse obitonun gözünden yaş gelse ve "seni seviyorum rin" diyerek ölse sizce nasıl olur (vay bee bende senaryo yazma yeteneği olduğunuda bilmiyordum şu ana kadar haa)
  10. Jiriken

Sizce En iyi Hokage?

değer bakımından 4.hokage kendi zevkli hayatını oğlu ve köy icin feda etti ve öldü. güç bakımında tabikide 1. hokage
  11. Jiriken

Narutonun en sevdiğiniz müziği hangisi ?

bence hepsi güzel
  • Yeni Oluştur...