Jump to content

Kanzaki Aki

Üyeler
  • İçerik sayısı

10
  • Son ziyareti

1 Takipçi

Kanzaki Aki hakkında

• Doğum günü 10/02/1997

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Anime , manga ,müzik , dizi ,film , kitap,Anime , manga ,müzik , dizi ,film , kitap,Anime , manga ,müzik , dizi ,film , kitap:D:D:D:D

Kanzaki Aki üyemizin başarıları

1. Kanzaki Aki

Yapımcısına Para Kazandıramayan 21 Anime

zaten ( bana sorarsanız eğer) bir çok anime bu yüzden yarıda kesiliyor. Bizler buradaki siteden izliyoruz (ama anime sitelerine ve çevirmenlere hiç lafım yok yanlış anlaşılmasın) ama onların ceplerine para girmiyor. Yani bazı animeler mangaları tanıtmak amaçlı yapıldığını düşünüyorum. ama bu sadece bir düşünce yanlış olabilir. Mesela shingeki no kyojin neden devamı gelmiyo... Adamlar mangaya yönlendiriyorlar. Zeki ama bize biraz zalimce gelen bir yöntem.
  2. Kanzaki Aki

En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri

fairy tail de gildartsın sözü -Korku kötü değildir sana zayıflıklarını gösterir, zayıflıklarını bilen insanlar daha güçlü ve daha nazik olabilirler bleach de beyaz ichigo nun bilmecesi bi de -Kral ile atın farkı nedir?'İnsan veya hayvan' 'Birinin iki diğerinin dört ayağı var' gibi çocukca şeylerden bahsetmiyorum.Eğer görünüşleri ve yetenekleri ve güçleri tamamen aynı iki varlık olsaydı.Neden biri kral olup savaşın kontrolünü elinde tutar iken, bu sırada diğeri at olup kralı sırtında taşımak zorundadır ki?!Bunun tek bir cevabı var İçgüdü!!
  3. Kanzaki Aki

Merhaba ben Mutlu.

o animede gülmekten sandalyeden düştüğümü hatırlıyorum .süper öneri atakan ama izledim :D
  4. Kanzaki Aki

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

magi 1-14 nurarihyon no mago 8-14 ikisinide öneririm nurarihyon ilk başlarda sıkıcı gözükebilir ama efsane bi yapı
  5. Kanzaki Aki

Merhaba ben Mutlu.

saol ben bu arada tam bir anime manyağıyım o animeyi hafta hafta bekledim. şu an tokyo ghoul ve akame ga kill beklediğim gibi ama saol yinede yankı
  6. Kanzaki Aki

Merhaba ben Mutlu.

hoşbulduk arkadaşlar cevaplarınız için teşşekkürler.harbi kafa adamışsınız. şu son sıralarda anime kıtlığı çekiyorum bana bi çare bulursanız sevinirim daha çok savaş ve komedi olursa ... :D
  7. Merhaba başlıktan anlaşılacağı gibi adım Mutlu.Pek aktif bi kullanıcı değilim ama canım sıkıldı konuşacak birini bulayım dedim. Tam adım Mutlu Samet Demircioğlu lise 3. sınıfa gidiyorum.Hobilerim kitap okumak (%75 manga :D ) anime izlemek müzik dinlemek ve favori karakterlerimi kağıda geçirmek. Bir gün kendi mangamı çizmeyi istiyorum. Ben kendimi tanıttım sıra sizde ;) ;) biraz kısa mı oldu acaba?? :rolleyes:
  8. Kanzaki Aki

Hadi kaynaşalım o halde.

hoş geldin bende pek aktif birisi sayılmam ama bi mesaj atınca kesin kafa dengi birini bulacağını düşünüyorum.Ama bulmak için mesaj atmalısın ^_^ ^_^
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.