Jump to content

ZessLuka

Kayıtlı Üye
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

  Never
 • Days Won

  1

ZessLuka last won the day on October 31 2012

ZessLuka had the most liked content!

About ZessLuka

 • Rank
  Level 1
 • Birthday 09/07/1991
 1. Bu gün çizimini çok beğendiklerim listesine aldığım Uta no Prince-sama yı izledim devamını bekliyorum.Tek kelimeyle bayıldım çizimlerinin yanında müzik konusu olunca daha ne olsun!(ayrıca LOVE arkadaşın nick resminde resimleri var.Bu kadar tesadüf.)
 2. Noblesse1114-115-116,Skip beat67-68-69(animenin bittiği yerden manganın devamı) Hotel1,
 3. Bence şuanda konu daha yeni başladı çok aceleci davranıyorsunuz.İlerleyen bölümlerde çok güzel olucağına inanıyorum.Tabi ki beğenmeyenlere saygılar.
 4. Faster, Cehennem Melekleri, Honey, Sokak Dansı 1,2,3 vb.vb.vb...
 5. En çok sevdiğim şu kitap diyemem okuduğum her kitap çok değerlidir ve ben çok sevmişimdir.Benim açımdan kitap okumak bir yaşam tarzıdır olaylara bakış açınızı değiştirir gerçekleri ve yalanları anlamanızı sağlar insanı farklı bir diyara çeker.Sevmeyenler de vardır olabilir.Benim okumama saygı duyan herkezin okumayışına saygım vardır.Kişisel gelişim için kitap okumak faydalı olabilir fakat gelişim için farklı şeylerde vardır illaki kitap okumak şart değildir ama kitap okumayan insanların mizahlarını anlamam pek yani çok geride kalmışlar gibi hissediyorum.Son olarakta okumak sadece romanlardan
 6. Mustafa deme şekli çok güzeldi.Belliydi sonunda böyle biteceği ,izleyenler ne demek istediğimi zaten anlamıştır.
 7. Aklıma pembe elişi kağıdı ve makas geldi.(çekiç sanki düşüncelerimin içinde bir yerde varmış gibi kırmızı rengi hiç sevmem aklıma gelmesi zor olurdu zaten.)
 8. ZessLuka

  Bleach

  BLEACH hepsinden tüm animelerden önce gelir fiileride dahildir buna (tabiki bu benim şahsi fikrim başka düşünen arkadaşlara saygılar.) konusu, çizimi,İchigo'nun azmi, her zaman güçlenmesi ve her savaşta heyecanlandırması bunu benim gibi bleach seven anlar, fakat sonunda çoğu fedakarlığı yapan ve güçlerini kaybedenin İchigo olmasına katlanamıyorum ve Rukia'nın daha güzel olmasını isterdim.Zaraki, Byakuya,Hitsuguya da sevdiğim kaptanlardandır .
 9. daisy,totaly captivited,veritas bunlar anime olsa ço güzel olur ayrıca veritasın çok tutulacağı konusunda şüphem yok uzun ve bleach tarzında ki animelere ne deniyorsa ondan olduğu için tutulur derim mangasını okuyan varsa bilir.
 10. Anime kelimesi dendiğinde heyecanlanıyorum.
 11. Anime izlemeye başladığımdan bu yana bir sürü anime göz çizdim ve çizmeye devam ediyorum odamın duvarları, defterlerim,not kağıtlarım her yerde göz resimleri var bende zaten göz çizme huyu vardı ne zamandır var bilmiyorum sanırım 14 yaşımda başladım ve 7 yıldır çizim yapmayı severim özellikle göz çizerim 3 yıldır aşırı derece her türlü bakış atan göz çizdim anime tarzında tabi gerçek gözde hala zorlanıyorum.Şu zamanlarda karakalemden renkli çizimlere başladım sevdiğim karakterlerin çizimini yapmaya başladım ayrıva kitap okumak bende hastalık derecesine yakın vaziyetteydi artık anime izlediği
 12. Bir gün annemle vampir filmlerini bitirip vampir çizgi filmlerini ararken bi baktım annem helsıng izliyo daha sonra vampıre knıgt izliyor aradan bir kaç gün geçti bende anime izleme isteği geldi, önceleri başka bir siteden izledim 4 ay kadar sonrada başka bir anime araken türkanime tv yi buldum baktım bir sürü anime var sonuçta 3 yıldır izliyorum.Bir sürü anime izledim manga okudum ki yazmaya kalksam çok uzun olur ayrıntılara dikkat ettiğim ve sadece okuduğum ve izlediğim şeyleri unutmama gibi bir huyum olduğu için anlatmaya yani yazmaya başlarsam tahmin edersiniz gerçekten çok uzun olur sa
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.