Jump to content
  • Create New...

EverydayStriffeling

Kayıtlı Üye
  • Content Count

20
  • Last visited

• Days Won

1

EverydayStriffeling last won the day on August 11 2013

EverydayStriffeling had the most liked content!

About EverydayStriffeling

• Rank
    Level 1
  1. İnanamıyoruuuum o_O ben bekleyemem yıl sonuna kadar bu şüphe beni yer bitirir Nayııır Nolamaaaaaaz T^T
  2. Bence Minato Namikaze. Neden mi? Adam hem karizmatik hem güçlü Kushina'yı kıskandım desem yalan olmaz <3 <3 <3
  3. Hani şu yeni youtube'a geçilinice kanal resmi diye bir şey çıktı ya. Biliyor musun bilmiyorum nasıl yapıldığını (hani boyutlarından falan bahsediyorum ben bir türlü tutturamadım da) ama biliyorsan da yardım istiyim dedim :D
  4. Daha yeni liseyi kazandım zaten okul başlasın başımı dersten kaldıramıycam onun için şu an oynayabildiğim kadar oynamaya çalışıyorum :) Arasıra online oynuyorum ama çok değil :)
  5. Hakan abi kesinlikle başlamalısın Final Fantasy'e bence :D Devil tabiisi "Forever Alone Gamer Girl" :D
  6. Şimdi ben Final Fantasy hayranıyım özellikle FF7 nin ve bu oyunun baş karakteri Cloud Strife (kendisine acayiiip hayranım) LMFAO dinleyen bilir Party Rock Anthem de "Everyday I'm Shufflin" diye bir söz var. Benim nicknamemim de bu ikisinin karışımı EverydayStriffeling nereden geldi aklına derseniz tumblr saolsun: Bu arada Cloud Strife şu şahıs oluyor <3 <3 <3
  7. Küçük kuzenim bana evlenme teklifi etmişti hala unutmam muhahahahahaha :D
  8. İtiraf ediyorum bebek bisküvisini hala çok seviyorum <3
  9. Hepsi müthiş :D Ben de bi başlayım dedim de hiçbir şey beceremeyince insanın sinirleri bozuluyo -_-
  10. Hoşbulduk teşekkür ederim :) bu arada DeathBook oynarız belki bi ara seninle Minecraft ^.^

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.