Jump to content

EverydayStriffeling

Üyeler
  • İçerik sayısı

20
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

EverydayStriffeling kullanıcısının paylaşımları

1. EverydayStriffeling

Sword Art Online’a Özel Anime

İnanamıyoruuuum o_O ben bekleyemem yıl sonuna kadar bu şüphe beni yer bitirir Nayııır Nolamaaaaaaz T^T
  2. Hani şu yeni youtube'a geçilinice kanal resmi diye bir şey çıktı ya. Biliyor musun bilmiyorum nasıl yapıldığını (hani boyutlarından falan bahsediyorum ben bir türlü tutturamadım da) ama biliyorsan da yardım istiyim dedim :D
  3. EverydayStriffeling

Merhaba Gençlik :3

Daha yeni liseyi kazandım zaten okul başlasın başımı dersten kaldıramıycam onun için şu an oynayabildiğim kadar oynamaya çalışıyorum :) Arasıra online oynuyorum ama çok değil :)
  4. EverydayStriffeling

Hakan abi kesinlikle başlamalısın Final Fantasy'e bence :D Devil tabiisi "Forever Alone Gamer Girl" :D
  5. Şimdi ben Final Fantasy hayranıyım özellikle FF7 nin ve bu oyunun baş karakteri Cloud Strife (kendisine acayiiip hayranım) LMFAO dinleyen bilir Party Rock Anthem de "Everyday I'm Shufflin" diye bir söz var. Benim nicknamemim de bu ikisinin karışımı EverydayStriffeling nereden geldi aklına derseniz tumblr saolsun: Bu arada Cloud Strife şu şahıs oluyor <3 <3 <3
  6. EverydayStriffeling

Komik Anlarınız?

Küçük kuzenim bana evlenme teklifi etmişti hala unutmam muhahahahahaha :D
  7. EverydayStriffeling

İtiraf Köşesi

İtiraf ediyorum bebek bisküvisini hala çok seviyorum <3
  8. Vay oldukça güzeller devam et :)
  9. Bi youtube channel art isteği alabilir misin aceb? :3
  10. Hepsi müthiş :D Ben de bi başlayım dedim de hiçbir şey beceremeyince insanın sinirleri bozuluyo -_-
  11. EverydayStriffeling

Hoşbulduk teşekkür ederim :) bu arada DeathBook oynarız belki bi ara seninle Minecraft ^.^
  12. Beni de ekleyiiiiinnnn <3 <3 <3
  13. EverydayStriffeling

Hyuuga Hinata FC

Beni de ekleyiiin ^.^
  14. EverydayStriffeling

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Naruto izledim galiba hatırlamıyorum tam -_-
  15. Merhaba gençlik ismim Çağla. En sevdiğim renk mor. Hastası olduğum birçok oyun var özellikle Minecraft, Final Fantasy, Kingdom Hearts, Assassin's Creed, Devil May Cry ve Tomb Raider. En sevdiğim animeler Naruto, Fairy Tail ve Shugo Chara. Tanıştığımıza memnun olduuum :3
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.