Jump to content

ZeroTürk45

Üyeler
  • İçerik sayısı

13
  • Son ziyareti

ZeroTürk45 kullanıcısının paylaşımları

1. ZeroTürk45

Soul Eater (51/51)

Çözünürlüğü nedir yazar mısınız ?
  2. Çözünürlüğü nedir yazar mısınız ?
  3. ZeroTürk45

Merhabalar

Arigatou :))
  4. ZeroTürk45

Merhabalar

Herkese teşekkür ediyorum :D listeme aldım teşekkür ederim
  5. ZeroTürk45

Merhabalar

Teşekkür ederim Dystopian-san ^_^
  6. ZeroTürk45

Herkese merhabalar

Hoş geldin,iyi forumlar :)
  7. ZeroTürk45

Merhabalar

Teşekkürler :3
  8. ZeroTürk45

Merhabalar

Hoşbulduk Hazado-kun
  9. ZeroTürk45

Merhabalar

teşekkürler :) Sizede iyi forumlar
  10. ZeroTürk45

Merhabalar

Hoşbulduk Selam . Steins Gate duydum ama daha başlamadım,listemde :D Bu arada evet SCANDAL Hoşbulduk :))) Pain'i sevmememin sebebi Jiraiya'yı öldürdü
  11. Ben 1 yılı geçkin anime izliyorum.40'ı geçkin anime bitirdim ve 10 animede günceldeyim ve izlediğim başka animelerde var(GTO).Blog yazmaya başladım ^_^ Buradan ulaşabilirsiniz.The Big Bang Theory dizisini çok severim ^_^ Bilime ilgim vardır,hemde aşırı :D J-Rock dinliyorum,arada J-Pop'ta oluyor ama arada :D SCANDAL ve One Ok Rock candır can <3 En sevdğim favori anime karakterim Lelouch,nam-ı değer luluş.Çizgi Roman okumayıda çok severim *.* Bilim kurgu sevdalısıyımdırda <3 Kitap okumayıda severim,ama fantezi-kurgu;bilim-kurgu;bilim kitapları okurum.En sevmediğim anime karakteri Suzuki(Code Geass) ve Pain(Naruto)'dir.Çünkü onlar favorileri karakterlerimi öldürdü... :angry: İsmim Ata :P Önerilere açığımdır.Aksiyon olursa sevinrim ^_^ İyi geçinmek dileğiyle
  12. Film 27 Aralık 2013 tarihinde gösterime girecek.Film ocak ayında çıkan filmin-filmin adı Hunter x Hunter:Phantom Rouge- devamı olacak. Var olan en güçlü avcılar ikiye ayrıldı. "aydınlık" ve "karanlık"...ve kendi yollarında yürüdüler."Karanlık" katliam yapmaya hazırlanıyor.Acaba Gon ne yapacak ?! Kaynak
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.