Jump to content

calpazhan

Üyeler
  • İçerik sayısı

130
  • Son ziyareti

2 Takipçi

calpazhan hakkında

• Doğum günü 02/27/1992

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

746 profil görütülenme

calpazhan üyemizin başarıları

1. calpazhan

japonya ya turistik bir gezi yapacağım

Önemli şehirleri; Tokyo, Yokohama, Osaka, Hiroşima, Kyoto. Gezilmesi gereken yerler bunlar bence birde Akiharaba var ama kız arkadaşınla gitmek biraz abes olur gibime geliyor bir yandan da eğlenceli olur gibi geliyor karar veremedim :) Japonya'ya sakura dönemi gidilmesi gerek bence de Mart-Nisan arası oluyordu sanırsam. Başka bir önerim belirmiş olduğum şehirlerde festival zamanları oluyor o zamanlarda da gidebilirsin.
  2. Şu karakterin(Hachiman) bütün sözlerini bir yere depolamak lazım aslında fena sözleri var :)
  3. Güzel çalışmalar emeğine, sesine sağlık.
  4. calpazhan

Neden oyun oynuyorsunuz?

Can sıkıntısı...
  5. calpazhan

Tartışma Platformu Talep

Aslında olabilir ama bizim millet tartışma yapamıyor arkadaş. Seviyeli bir tartışma ortamı şeklinde gitse çok güzel olur ama insanlarımız kendisinden başka kimsenin düşüncesine değer vermiyor. Lakin anime forumunda nasıl bir tartışma ortamı yapılır onuda merak etmiyor değilim yapılırsa iyi olur kanaatindeyim.
  6. Çok kötüymüşüm ben ya :/ 77 den yukarısını görmedim :/
  7. Hyouka'dan Houtarou Oreki derim herhalde ya da Hikigaya Hachiman. O kadar olmasada tembellik ve insanlara yaklaşımım bu karakterlerinkine benziyor.
  8. calpazhan

AMV'lerim

Başarılı... Eline sağlık başka çalışmalarını görürüz inş :)
  9. calpazhan

Naruto Shippuuden Bölüm Listesi Aralık 2014

Bu son bölüm mangada hangi sayıda başlıyor?
  10. Sanatçı olarak Neşet Ertaş, Barış Akarsu, Zara... böle gider herhalde :) Yapılan müzik benim için önemli olduğundan her birini severim yeter ki hoşuma gitsin. Japonlardan ise Yui, Flow, Spyair.
  11. calpazhan: kalpazanın ilk harfinin değişmişi :)
  12. calpazhan

Mesleğiniz yada olmak istediğiniz

İş yerine programcı olarak girdik ama girdiğim iş ile yaptığım iş arasında dağlar kadar fark var. 3d modelleme yapıyorum şu anda gelecekte ne yaparım Allah kerim. Şu anda düşündüm benden çok iyi sınıf öğretmeni olurdu ama nasip değilmiş :)
  13. Gayet başarılı çalışmalar eline sağlık. Devamını bekleriz.
  14. calpazhan

1997'den 2014'e One Piece

Animeden alıntılarla yapılsa görsellik bakımından daha iyi olabilirdi ama bu haliyle de gayet hoş bir çalışma olmuş :)
  15. calpazhan

Naruto (Resim, Wallpaper vs.)

Ha ya çok teşekkür ederim.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.