Jump to content

calpazhan

Kayıtlı Üye
 • Posts

  130
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About calpazhan

 • Birthday 02/27/1992

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Not Telling

Recent Profile Visitors

576 profile views

calpazhan's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

24

Reputation

 1. Önemli şehirleri; Tokyo, Yokohama, Osaka, Hiroşima, Kyoto. Gezilmesi gereken yerler bunlar bence birde Akiharaba var ama kız arkadaşınla gitmek biraz abes olur gibime geliyor bir yandan da eğlenceli olur gibi geliyor karar veremedim :) Japonya'ya sakura dönemi gidilmesi gerek bence de Mart-Nisan arası oluyordu sanırsam. Başka bir önerim belirmiş olduğum şehirlerde festival zamanları oluyor o zamanlarda da gidebilirsin.
 2. Aslında olabilir ama bizim millet tartışma yapamıyor arkadaş. Seviyeli bir tartışma ortamı şeklinde gitse çok güzel olur ama insanlarımız kendisinden başka kimsenin düşüncesine değer vermiyor. Lakin anime forumunda nasıl bir tartışma ortamı yapılır onuda merak etmiyor değilim yapılırsa iyi olur kanaatindeyim.
 3. Çok kötüymüşüm ben ya :/ 77 den yukarısını görmedim :/
 4. Hyouka'dan Houtarou Oreki derim herhalde ya da Hikigaya Hachiman. O kadar olmasada tembellik ve insanlara yaklaşımım bu karakterlerinkine benziyor.
 5. calpazhan

  AMV'lerim

  Başarılı... Eline sağlık başka çalışmalarını görürüz inş :)
 6. Bu son bölüm mangada hangi sayıda başlıyor?
 7. Sanatçı olarak Neşet Ertaş, Barış Akarsu, Zara... böle gider herhalde :) Yapılan müzik benim için önemli olduğundan her birini severim yeter ki hoşuma gitsin. Japonlardan ise Yui, Flow, Spyair.
 8. calpazhan: kalpazanın ilk harfinin değişmişi :)
 9. İş yerine programcı olarak girdik ama girdiğim iş ile yaptığım iş arasında dağlar kadar fark var. 3d modelleme yapıyorum şu anda gelecekte ne yaparım Allah kerim. Şu anda düşündüm benden çok iyi sınıf öğretmeni olurdu ama nasip değilmiş :)
 10. Gayet başarılı çalışmalar eline sağlık. Devamını bekleriz.
 11. Animeden alıntılarla yapılsa görsellik bakımından daha iyi olabilirdi ama bu haliyle de gayet hoş bir çalışma olmuş :)
 12. Ha ya çok teşekkür ederim.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.