Jump to content

BlacQwOLF

Üyeler
  • İçerik sayısı

31
  • Son ziyareti

BlacQwOLF kullanıcısının paylaşımları

1. BlacQwOLF

En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri

Gotta Catch'em All- Ash, Pokemon
  2. BlacQwOLF

SELAM

hg
  3. BlacQwOLF

Yaz Anime&Manga Etkinliği

O kadar anime yazılmış, birisi shakugan no shana animesinden bahsetmemiş, pes artık. Alastor'u bilmeyenler için söyliyim, alastor konuşan bir ateş parçası. Artık animenin ne boyutta olduğunu anlamışsınız. Çok orijinal ve çok sade bir anime...
  4. BlacQwOLF

Bleach' ın en karizma karakteri kim ?

(( ichigo Kurosaki ))
  5. BlacQwOLF

Anime İstek ve Önerileri

BlacQwOLF Önerir... 07 Ghost Büyü / Doğaüstü yaratıklar -- 2009) Code Geass R1 ve R2 (Süper güç / Mecha -- 2006 / 2008) Another (Gizem / Korku / Okul -- 2012) Claymore (Doğaüstü / Shounen / Fantastik -- 2007) D.Gray-Man (Macera / Shounen /Doğaüstü Güç -- 2006 / 2008) Elfen Lied (Korku / Doğaüstü güç / Drama -- 2004) Guilty Crown (Drama / Sci-Fi / Süper güç -- 2012) Slam Dunk (Spor / Okul / Komedi -- 1993 / 1996) Death Note (Gizem / Doğaüstü / Psikoloji -- 2006) Soul Eater (Shounen / Doğaüstü / Fantastik -- 2008 / 2009) Durarara (Shounen / Doğaüstü -- 2010) Darker Than Black (Sci-Fi / Süper Güç -- 2007) Black Lagoon (Seinen / Aksiyon -- 2006) Byousoku 5 Centimeter(Drama / Romantik / Yaşam -- 2007) Full Metal Alchemist Naruto One Piece Fairy Tail Gintama Bleach Ayrıca: Shakugan No Shana Serisi- 3 Seri- Doğaüstü Olaylar Eskilerden: Dragon Ball serisi, Pokemon Serisi, Digimon Serisi, Tsubasa Serisi, Shaman King, Samuray Jack Bu dediklerimde güzeldir. Çok anime izlemek yerine kaliteli animeler izlemek ve onlarda güncel olmak önemlidir. Diğer yaptığınız her şey sizi psiko-şizofreniye dönüştürür. Her zaman söylendiği üzere hayatı biz kendimiz için yaşarız.
  6. BlacQwOLF

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Naruto Ship. en son bölümün yarısını izledim o bana yetti. :)
  7. BlacQwOLF

Bleach Mangası Geri Dönüyor

Manga okumadım fazla ancak iyi bir haber 9 eylül den itibaren takibimde olacak...
  8. BlacQwOLF

Türkiyedeki en iyi komedyen

Şahan paraları doldurdu ve Cemoya fark attı, sizlerde paraları yesinler, kuzuları - börekleri götürsünler diye oyladınız, şahan benim için bir numara...
  9. BlacQwOLF

Günaydın.

Günaydın...
  10. BlacQwOLF

Favori Anime Müzigin ?

Bleach- Piecer Of Heaven
  11. BlacQwOLF

Bleach Karakterlerinin Burçları

senin işin yok galiba, sen zor adam mısın zar adam mısın? onu öğren öyle gel. Bundan sonra yorum yapmasan sevinirim. Diğer türlü her yorum yapışında banlanma sebebi olarak seni şikayet edeceğim. Bilgine. Sen ananın karnında yokken ben bu sitedeydim, seni ifrit seni, Ateşini söndürmeyeyim, zarar gelmesin sana...
  12. BlacQwOLF

kardeşim Türkçeye çevirdim, ne yaparsan yap, sana kendi video kaydımı mı yollıyım- Türkçeye çevirirken ki halim :), bu kadar başkalarıyla kafa bulan bir insan görmedim, en iyisi sen çocukların yatma saatini geçirdiğinden ötürü moralsizsin anlaşılan, uykunu al yine gel, bak. Benim burada bulunmama sebep olan ve kim olduğumu bilen Halil'e sor bakalım, ben kimim. ;)
  13. BlacQwOLF

Kardeşim bu tam olarak alıntı sayılmaz, diğer türlü benim emeğimi sömürmek için birebir durumda kalırsınız, zira ben bu bilgileri wikipedia'dan aldım ve kesinlikle doğrudur. İstediğin sitede araştır, wiki'den büyüğünü ne görür, ne de duyarsın, biraz araştırma yaptım, bazı yerlerde de geçebiliyor. Biraz araştırıp hemen cevap vermeye kalkmadan önce sakince bir düşün, teşekkürler geri dönüşün için...DipNot: Ben alıntı yapmayı sevmem fazla, ancak wiki'den aldığım bu bilgileri ingilizceden Türkçeye çevirdim. Edit yaptım ve bu duruma geldi... Kaynak:http://bleach.wikia.com/wiki/Forum:Horoscopes_of_characters
  14. Kova (21 Ocak - 19 Şubat) Karakteristikleri: Arkadaş canlısı ve insancılCanlıDürüst ve SadıkOrijinal ve YaratıcıBağımsız ve EntelektüelBaşkalarına benzemeyenİnatçı ve AykırıÖngörülemeyenDuygusuzKaotik ve AsiKarakterler: Byakuya Kuchiki (Ocak 31)Yachiru Kusajishi (Şubat 12)Genryūsai Shigekuni Yamamoto (Ocak 21)Shaolin Fon (Şubat 11)Loly Aivirrne (Ocak 27)Lisa Yadōmaru (Şubat 3) Balık (20 Şubat - 20 Mart)Karakteristikleri: Hayalci ve HassasŞefkatli ve NazikÖzverili ve RuhaniSezgisel ve SempatikDoğası gereği sanatsal olma eğilimindeGenellikle başkalarına karşı sempatikKoşullara uyum sağlayan, yeni düşüncelere açık olanİdealistKetum ve belirsizliklerle doluZayıf iradeli ve kolay yollara kaçanPratik ve dikkatsizKindar, açgözlü ve düpedüz ahlaksız olabilirBazen onlar şaşkın ve bazı şeyleri kolay yoldan elde edebileceğini düşünen karakter yapısıKarakterler:Cirucci Sanderwicci (Şubat 27)Yasochika Iemura (Şubat 29)Rōjūrō Ōtoribashi (Şubat 17) Koç (21 Mart - 20 Nisan) Karakteristikleri: Macerayı SevenÇok enerjikYeniliklere cesaretle açılabilenKendinden emin ve coşkuluKeskin ve hızlı bir akılTutkulu ve etkileyiciAceleciBazen bencil ve bazende çabuk sinirlenenDürtüleri ile hareket edenRiskleri sevenİşlerini sürekli erteleyenKarakterler:Izuru Kira (Mart 27)Yasutora Sado (Nisan 7)Mayuri Kurotsuchi (Mart 30)Nemu Kurotsuchi (Mart 30)Hanatarō Yamada (Nisan 1)Keigo Asano (Nisan 1)Mashiro Kuna (Nisan 1)Chizuru Honshō (Nisan 13)Jinta Hanakari (Nisan 4)Misaomaru Kanonji (Mart 23)Harunobu Ogidō (Nisan 14)Sōken Ishida (Mart 22)Yammy Llargo (Nisan 3) Boğa (21 Nisan- 21 Mayıs)Karakteristikleri: Sabırlı ve GüvenilirSon derece nazik ve Sevgi doluGüçlü İradeliGüçlü hafızalıKıskançlık eğilimliKüskün ve sert olabilirAçgözlülük ve kendine hoşgörü sorunları olabilir.Karakterler:Nelliel Tu Odelschwanck (Nisan 24)Aaroniero Arruruerie (Nisan 23)Retsu Unohana (Nisan 21)Marechiyo Ōmaeda (Mayıs 5)Marenoshin Ōmaeda (Mayıs 5)Karin Kurosaki (Mayıs 6)Yuzu Kurosaki (Mayıs 6)Shinji Hirako (Mayıs 10)Ryūken Ishida (Mayıs 14)Tesla (Mayıs 13)Sōjun Kuchiki (Mayıs 21) İkizler (22 Mayıs - 21 Haziran)Karakteristikleri: Çok yönlü ve herşeye uyum sağlayabilenKonuşkan ve ZekiAkıllı ve kibarEnerjikSinirli ve gerginTutarsız ve yüzeyselMeraklı ve KurnazKarakterler:Pesche Guatiche (Mayıs 25)Sōsuke Aizen (Mayıs 29)Momo Hinamori (Haziran 3)Mizuiro Kojima (Mayıs 23)Masaki Kurosaki (Haziran 9)Luppi Antenor (Haziran 5)Ginrei Kuchiki (Haziran 5)Di Roy Linker (Haziran 19) Yengeç (22 Haziran - 22 Temmuz)Karakteristikleri: Sevimli, DuygusalKurnaz, dikkatliHassasSezgisel yanı sıra yaratıcıSempatik ve AnaçKararsız ve karamsarAşırı duygusalCharacters: Ichigo Kurosaki (Temmuz 15)Tetsuzaemon Iba (Temmuz 18)Tatsuki Arisawa (Temmuz 17)Shunsui Kyōraku (Temmuz11)Nanao Ise (Temmuz 7)Zennosuke Kurumadani (Haziran 25)Tatsufusa Enjōji (Temmuz 8)Dondochakka Bilstin (Haziran 30)Yylfordt Granz (Haziran 22)Szayel Aporro Granz (Haziran 22)Grimmjow Jaegerjaquez (Haziran 31)Wonderweiss Margera (Temmuz 6) Aslan (23 Temmuz - 22 Ağustos)Karakteristikleri: Cömert ve alçak yürekliYaratıcı ve HevesliGeniş fikirliSadık ve Sevgi DoluGörkemli ve tepeden bakanDogmacı ve ToleranssızKarakterler:Demoura Zodd (Temmuz 27)Kensei Muguruma (Temmuz 30)Grimmjow Jaegerjaquez (Temmuz 31)Hiyori Sarugaki (Ağustos 1)Isane Kotetsu (Ağustos 2)Nakeem Greendina (Ağustos 3)Shūhei Hisagi (August 14) Başak (23 Ağustos - 21 Eylül)Karakteristikleri: Mütevazi ve UtangaçTitiz ve GüvenilirPratik ve ÇalışkanZeki ve AnalitikHuzursuzSertMükemmeliyetçi ve MuhafazakarKarakterler:Sajin Komamura (Ağustos 23)Renji Abarai (Ağustost 31)Orihime Inoue (Eylül 3)Gin Ichimaru (Eylül 10)Chikane Iba (Eylül 14)Yumichika Ayasegawa (Eylül 19)Ururu Tsumigiya (Eylül 9)Edrad Liones (Ağustos 25)Dordonii Alessandro Del Socacchio (Ağustos 28)Gantenbainne Mosqueda (Eylül 21) Terazi (22 Eylül - 22 Ekim)Karakteristikleri: Diplomat ve KibarRomantik ve BüyüleyiciBabacan ve Sosyalİdealist ve barış yanlısıAlgısal ve sezgiselÇok zarif ve BüyüleyiciKararsız ve DeğişkenSaf ve Kolay etkilenirÇapkın ve rahatına düşkünAni sinirlenmelerBencil iradeliGündüzlere düşüncelere kendilerini bırakabilirlerMonotonluk onlara göre değildir.Karakterler:Jin'emon Kotsubaki (Eylül 26)Rangiku Matsumoto (Eylül 29)Ganju Shiba (Ekim15)Kūkaku Shiba (Ekim 1)Kenpachi Kiganjō (Ekim 5)Zommari Leroux (Ekim 13)Love Aikawa (Ekim 10) Akrep (23 Ekim- 21 Kasım)Karakteristikleri: Kararlı ve güçlüDuygusal ve SezgiselGüç yanlısı ve TutkuluHeyecan verici ve manyetik çekiciliği olanDinamik kişilik sahibidirlerÇevrelerinde hoş ve rahatlatıcı etkileri vardır.Hasta, Nazik, Sadık ve CömertProblem çözümlerinde ustadırlarKıskanç ve KırgınKompulsif ve ObsesifKetum ve İnatçıKarakterler: Kaien Shiba (Ekim 27)Chōjirō Sasakibe (Kasım 4)Uryū Ishida (Kasım 6)Ikkaku Madarame (Kasım 9)Kaname Tōsen (Kasım 13)Kenpachi Zaraki (Kasım19)Nnoitra Jiruga (Kasım 11)Shawlong Kūfang (Kasım 4) Yay (22 Kasım - 21 Aralık)Karakteristikleri: İyimser ve özgürlükçüGüler yüzlüDürüstFelsefi yanı ağır basan, fikir türetenNeşeli ve EnerjikKörükörüne iyimser ve dikkatsizSorumsuz ve yüzeyselPatavatsız ve huzursuzKarakterler:Aisslinger Wernarr (Kasım 23)Tōshirō Hitsugaya (Aralık 20)Jūshirō Ukitake (Aralık 21)Kon (Aralık 30)Isshin Kurosaki (Aralık10)Ulquiorra Cifer (Aralık 1)Menoly Mallia (Aralık 7) Oğlak (22 Aralık - 20 Ocak)Karakteristikleri: Çok becerikli ve temkinli birisiÇok disiplinli olmak eğilimindedirAteş altındaymış gibi davranırlarHırsları zorlukları aşmak için onlara yardımcı olurPratik ve İhtiyatlıDikkatliEspiriliKötümser ve kaderci, cimriKarakterler:Kisuke Urahara (Aralık 31)Rukia Kuchiki (Ocak 14)Yoruichi Shihōin (Ocak 1)Jidanbō Ikkanzaka (Ocak 10)
  15. BlacQwOLF

Kira kahkahasının sahibi

Güzel gülüyor. Adamlar bu işi alfabeyken öğreniyorlar, zati. Bu adamlar- yani Japonlar kültürleri gereği kendilerini farklılaştırmak ve farkındalılık sahibi olabilmeleri için böyle kültürel olgulara sahipler. Biz onları birbirine benzetiriz, ama adamlar kendileri birbirlerine benzese de bir gülme relatisesi sayeyesinde neler yapabiliyorlar. Biz ancak bir vapur yolculuğu sırasında ancak gereksiz kelimeleri birbirine harman çorban edip, güzel Türkçemizin içine edebiliyoruz, üstelik içi de tamamiyle küfürle ve anlamsız kelime öbekleri ile doluyken...
  16. BlacQwOLF

Watashi wa Emre Desu

h.b arkadaşlar...
  17. BlacQwOLF

Watashi wa Emre Desu

Break Down...
  18. Welcome To System :)-

19. BlacQwOLF

Watashi wa Emre Desu

hepinize teşekkürler...
  20. ben emre. yaşım 26. ns ve bleach hayranıyım. eski pokemonculardandım ancak iyice batırdılar. İzmirliyim. 08'den beri anime ve manga güncel takipçilerdenim...
  21. İchigo 3 harfliler gibidir, her yerden çıkabilir. Güneşi yengeç olan, yaratık vari bir varlık, ichigo.
  22. BlacQwOLF

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Ns'nin artık yeni çıkanı, buradan izledim gene, hangi bölüm olduğunu hatırlamıyorum, bakmaya da üşeniyorum vallahi :/ ;I
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.