Jump to content

Apocalypse

Kayıtlı Üye
  • Content Count

28
  • Last visited

About Apocalypse

• Rank
    Level 1
  • Birthday February 1

Profil Bilgileri

• İlgi :
    Anime

Facebook

• Facebook
    https://www.facebook.com/twentyoneismylife
  1. Astek, inan yorum kasmak değil amacım. Ben forumda ki konulara bakıp fikirlerimi ve yorumlarımı belirtmeyi seven biriyim. Böyleyim. Yorum kasmak ile alakası yok yani. Yalnız bunu derken yorum kasmış gibi gözükeceğim dediğin gibi. Bu yüzden konuyu kapatırsan sevinirim.
  2. Yorum kasmak ? Ben sadece hoşuma giden konulara bakıp yorumumu belirtiyorum.
  3. Güzel çizimlerin var, ayrıca kendi yarattığın ve boyamadığın ilk karaktere hayran kaldım! :o Belki ona isim falan verebilirsin :lol:
  4. Gayet güzel ve tatlı çizimlerin var, beğendim ^_^
  5. Vuu yaşasın :lol: Vocaloid'i severim ve bunu da seveceğim gibi gözüküyor <_<
  6. Herhangi bir sevdiğim tür yok ama ecchi hoşuma gitmiyor diyebilirim. Yani onun dışında olan animeleri izlerim. ^_^
  7. Kendimi Roronoa Zoro'ya benzetiyorum açıkçası. Uykumun derin olduğunu, neredeyse ölüm uykusu olduğunu düşünüyorum. Uyurken deprem olsa kimse beni uyandırmasa geberirdim belkide ? Kim bilir :lol: Nedenini anlatayım; Uykumun olduğu bir gün annem anahtarları almadan evden çıkmıştı ve bende evde yalnız kalmıştım. Daha sonra uzanayım derken yanlışıkla uyuya kalmışım. Tabii annemde de anahtar falan yok, gelince zile bin kez basmış , kapıyı yumruklamış fakat ben hala uyuyormuşum sfjsdksd daha sonra alt katta ki komşumuz balkonumuza tırmanmış, o kadar ses çıkartmış fakat ben uyuyormuşum. Uyandığımda gece olmuştu ve kalktığım gibi düşündüğüm ilk şey "bunlar nasıl girdi ya eve, anahtar yoktu?" oldu. Niye -muşum falan gibi ekler kullanarak anlatıyorsun derseniz, bunların hepsini annemden duydum. Anlatmasaydı bir şeyden haberim olmayacaktı sfdhjsjd :D
  8. One Piece 570-573 ve Junjou Romantica ^_^
  9. One Piece'in fillerları izlenmeyecek gibi değiller bence. Bazı filler bölümler Balık Adam Adası'nın bölümlerinden daha güzeller. -_-
  10. Fairy Tail ve Gintama arasında kaldım, ikisi de olabilir ;)
  11. Hange Zoe. Bu kızı çok seviyorum. 212 oy almasına şaşmamalı. ^_^
  12. İtiraf ediyorum, anime de ki karakterlerin kimler tarafından seslendirildiğine ve sesin karaktere uyup uymamasına çok takıntılıyım. <_<
  13. 1 Şubat'da benim doğum günümü kutlamazsanız küserim ha -_-
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.