Jump to content

Apocalypse

Üyeler
  • İçerik sayısı

28
  • Son ziyareti

Apocalypse kullanıcısının paylaşımları

1. Apocalypse

çizimlerim -deathlilee(fuyu)- 18.04.2015

Astek, inan yorum kasmak değil amacım. Ben forumda ki konulara bakıp fikirlerimi ve yorumlarımı belirtmeyi seven biriyim. Böyleyim. Yorum kasmak ile alakası yok yani. Yalnız bunu derken yorum kasmış gibi gözükeceğim dediğin gibi. Bu yüzden konuyu kapatırsan sevinirim.
  2. Apocalypse

Yorum kasmak ? Ben sadece hoşuma giden konulara bakıp yorumumu belirtiyorum.
  3. Apocalypse

HooDeD'in Çizimleri -Kocaaaaman Güncelleme-

Güzel çizimlerin var, ayrıca kendi yarattığın ve boyamadığın ilk karaktere hayran kaldım! :o Belki ona isim falan verebilirsin :lol:
  4. Apocalypse

Gayet güzel ve tatlı çizimlerin var, beğendim ^_^
  5. Apocalypse

Kagerou Project Anime Oluyor!

Vuu yaşasın :lol: Vocaloid'i severim ve bunu da seveceğim gibi gözüküyor <_<
  6. Apocalypse

(Anket) En Sevdiğiniz Anime Türleri?

Herhangi bir sevdiğim tür yok ama ecchi hoşuma gitmiyor diyebilirim. Yani onun dışında olan animeleri izlerim. ^_^
  7. Kendimi Roronoa Zoro'ya benzetiyorum açıkçası. Uykumun derin olduğunu, neredeyse ölüm uykusu olduğunu düşünüyorum. Uyurken deprem olsa kimse beni uyandırmasa geberirdim belkide ? Kim bilir :lol: Nedenini anlatayım; Uykumun olduğu bir gün annem anahtarları almadan evden çıkmıştı ve bende evde yalnız kalmıştım. Daha sonra uzanayım derken yanlışıkla uyuya kalmışım. Tabii annemde de anahtar falan yok, gelince zile bin kez basmış , kapıyı yumruklamış fakat ben hala uyuyormuşum sfjsdksd daha sonra alt katta ki komşumuz balkonumuza tırmanmış, o kadar ses çıkartmış fakat ben uyuyormuşum. Uyandığımda gece olmuştu ve kalktığım gibi düşündüğüm ilk şey "bunlar nasıl girdi ya eve, anahtar yoktu?" oldu. Niye -muşum falan gibi ekler kullanarak anlatıyorsun derseniz, bunların hepsini annemden duydum. Anlatmasaydı bir şeyden haberim olmayacaktı sfdhjsjd :D
  8. Apocalypse

Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?

Bu gün manga okumadım shsjhsld
  9. Apocalypse

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

One Piece 570-573 ve Junjou Romantica ^_^
  10. One Piece'in fillerları izlenmeyecek gibi değiller bence. Bazı filler bölümler Balık Adam Adası'nın bölümlerinden daha güzeller. -_-
  11. Apocalypse

Bleach bittiğine göre Dünya 3. sü kim olmalı

Fairy Tail ve Gintama arasında kaldım, ikisi de olabilir ;)
  12. Hange Zoe. Bu kızı çok seviyorum. 212 oy almasına şaşmamalı. ^_^
  13. Apocalypse

İtiraf Köşesi

İtiraf ediyorum, anime de ki karakterlerin kimler tarafından seslendirildiğine ve sesin karaktere uyup uymamasına çok takıntılıyım. <_<
  14. 1 Şubat'da benim doğum günümü kutlamazsanız küserim ha -_-
  15. Apocalypse

En Çok Sevdiğiniz Kitap?

İlk Kez Cadı ve Daima Cadı. Bu 2 kitabı gerçekten inanılmaz derece de seviyorum. Çok heyecanlı bir kitaptı. Bu kitaptan sonra cadılara hayranlığım başlamıştı. ;)
  16. K-POP candır. Özellikle 2NE1 ve Miss A çok severim :wub:
  17. Apocalypse

En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri

Güzel bir dişi kılıç ustası bir sürü et getirdi.-Usopp Repliği doğru yazamadım sanırım tam olarak ama neyse :D Güç, beden büyüklüğüne göre olmaz, hayalleriniz ve kalbiniz ne kadar büyükse o kadar güçlüsünüzdür.-Monkey D Luffy Açıkçası böyle bir sözün Luffy'nin ağzından çıktığına hala inanamıyorum :huh: :D
  18. En sevdiğim animelerden kendisi. Direk "Yaoi ne izlicem ya?" diye yaklaştığım daha sonra da "Bitmesin!" diye üzüldüğüm bir anime. Kısacası çok güzel ^_^ Çok sevindiğim bir haber oldu bu :) Teşekkürler
  19. Sword art online'ı gerçekten iyi bulmuyorum. İzlerken çok sıkıldım ve nasıl o kadar seveni ve övgüleri var hayret içinde kaldım. Yani herkesin zevki farklıdır biliyorum ama beğenmedim ben bu animeyi. <_<
  20. Apocalypse

Aklımdaki Animenin Devamı Gelecek Mi?

Mirai Nikki, Another ve Ao no Exorcist. Özellikle Ao no Exorcist çünkü 50-60 bölüme sığdıralabilecek bir animeyi 26 bölüme sığdırmalı cidden yazık olmuş. Finali uydurulup bir köşeye atılmış resmen. O yüzden yeni sezon gelsin isterdim ama umudu kesmiş bulunmaktayım :(
  21. Bak bunu hiç düşünmemiştim işte. :lol: Kesinlikle bende böyle bir şey yapacağım. Etraftakilerin yüzünü görmeyi istiyorum. :D
  22. Apocalypse

Naruto'ya Yeni Anime Geliyor

Naruto'dan başka biri olamaz gibi geliyor ama belli olmaz :huh:
  23. Güzel bir seri olacak gibi gözüküyor, izleyebilirim belki ^_^
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.