Jump to content

anime-sensei

Üyeler
  • İçerik sayısı

6
  • Son ziyareti

anime-sensei kullanıcısının paylaşımları

1. Yıllardan beri Japonya'da bulunan Duygu Ashizawa ablamızı çoğu kişi "Japonya'da Yaşayan Bir Türk Anne" bloğu ile tanıyor. Duygu ablamız şimdi de bizler için internet üzerinden Japonca dersleri vermeye başladı. Merakı olan herkese sıfırdan başlasa bile anlayabileceği bir dille eğitim veriyor. Ben dersleri dinliyorum. Kaçırmayın derim. İletişim Bilgileri instagram⇒ japonyada_bir_turk_anneblog⇒ http://www.japonyada-bir-turk-anne.com/youtube⇒ sifirdan japoncatwitter、periscope⇒ japonyada_bir_anne 
  2. Bugün Log horizon resmi Facebook sayfasında paylaşılana göre Log Horizonun 2. sezonu 2014 sohbaharında çıkacak . Bu haber dünya geneli fanlar tarafından büyük bir sevinçle karşılandı . Umarım iyi bir sezon olur ...
  3. anime-sensei

Unity Fansub

Kusura bakma kardeş
  4. anime-sensei

Aniturk Fansub

Anime Projeleri Haiyore Nyaruko-san W (5/12) Aoki Hagane no Arpeggio: Ars Nova [3/12] [Aniturk Fansub] Shukufuku no Campanella [4/13] [AniTürk Fansub] Inukami! [1/26] [AniTürk Fansub] Sekai de Ichiban Tsuyoku Naritai! [4/12] [Aniturk Fansub] Gatchaman Crowds [4/12] [AniTürk Fansub] Ketsuekigata-kun! [5/12] [Anitürk Fansub] Manga Projeleri The Sword Of Emperor [Aniturk Fansub] Re: Marina [Aniturk Fansub] Kagerou Days [Aniturk Fansub] Golden Time [Aniturk Fansub] Wrestle! The Under Ground [Aniturk Fansub] Ayrıca rahatça manga okuyabilmeniz için manga okuma bölümümüzü açtık , hızlı ve rahatça mangalarınızı okuyabilirsiniz .
  5. Konusu Erwin ve Levi'nin duvar dışı gözetleme işlemi sonrası buldukları eski bir dergi(kitap) ile ilgili olacak.Aralık 2013 de çıkması bekleniyor. Ancak karakterler şimdilik sınırlı gibi görünüyor . Levi Hange , Zoe Langnar , Ilse Smith Erwin Anime dünyası için hayırlı olsun .... -------- http://www.animesue.com FANSUB ----------
  6. anime-sensei

Shingeki No Kyojin Karakter Anketi

petra petra petra :)))
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.