Jump to content

AlucardHell

Üyeler
  • İçerik sayısı

1557
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    AlucardHell got a reaction from Nones in 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı   
    Tüm Türk milletine KUTLU OLSUN
  2. Beğen
    AlucardHell reacted to SilverDragon in Hunter x Hunter 352 ve 353 Bölüm   
    Hunter x Hunter 352 ve 353 Bölümleri yayınlanmıştır...
    352. bölümü okumak için tıklayın...
    353. bölümü okumak için tıklayın...

3. Beğen
    AlucardHell reacted to WLs in 2015 - 2016 Bahar Sezonu Animeleri Tanıtımı   
    Endride : 1:01
    Joker Game : 4:18
    Boku No Hero Academia: 7:35
    Sousei No Onmyouji : 14:16
    Bölüm 1

Bölüm 2

Sousei No Onmyouji  Devamı : 00:04
    Biten Animelere Başlıyorlar: 2:57 
    Küfüre Başlıyor: 6:50
    Neden ara verdik ? : 7:00

Gelmiş Geçmiş En Büyük Anime Öneri Listesi – 1000+ . Evet yanlış görmediniz. Tam 1000+ anime önerisi. Aslında bu yazı figurex.net üzerindeki tüm anime listelerinin bir araya getirilmiş halidir. Bu yazıda da bu anime öneri listelerimizin linklerini vereceğim. Tam sık kullanılanlara eklenmesi gereken bir yazı olacak. Her sıkıldığınızda ve izleyecek anime aradığınızda bu listeye göz atabilir ve izleyecek bir anime bulabilirsiniz. Aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.
    Anime Öneri
    En Çok İzlenen Animeler

4. Beğen
    AlucardHell reacted to Barış D. Baryshx in Hunter x Hunter 352 ve 353 Bölüm   
    352 ve 353 nerede :P Güncele gelseler iyi olurdu.
  5. Beğen
    AlucardHell reacted to PatriarchPaladin in Kon'nichiwa   
    Sağolasın kardeşim hoşbulduk, sevidin galiba gelmeme :)
  6. Beğen
    AlucardHell got a reaction from PatriarchPaladin in Kon'nichiwa   
    Hoş geldin :D
  7. Beğen
    AlucardHell got a reaction from Eldorwyn in Çizime Yeni Başlayan Bir Amatöre Öneriler   
    Çizimlerin gittikçe güzelleşmiş devamını bekleriz
  8. Beğen
    AlucardHell reacted to Black Angel in Sizi Yanıltan Karakterler Hangileri? [Spoiler İçerir]   
    Steins;Gate  Ruka'nın  hanım hanım kız olduğunu, ve çok tatlı olduğunu düşünürdüm.Fakat erkek olduğunu öğrendiğimde hayallerim yıkıldı.....
  9. Beğen
    AlucardHell got a reaction from Lizardon in Anime Karakterlerinin Yaşlarını ve Çekiciliklerini Sorduk   
    Çocukluğumuzun hatrına Ash büyümesin zaten
  10. Beğen
    AlucardHell got a reaction from animehon in Animehon Yeni Anime Blogu   
    Hayırlı olsun güzel  tasarım olmuş
  11. Beğen
    AlucardHell got a reaction from onepieceanimemanga in En Acıdığınız Karakterler-Charapedia Anketi   
    Kaori zaten açık ara birinci en çok duygulandığım karakterdir
  12. Beğen
    AlucardHell got a reaction from selene in Herkese Merhaba!   
    Hoş geldin Selen :D
  13. Beğen
    AlucardHell got a reaction from EGOİST ÇEVİRMEN in 555 GB Anime Arşivi - Yeni Yıla Özel [Anime Mekanı]   
    Bu bildiğimiz kamu hizmeti ya muhteşem bir proje teşekkür ediyoruz :D
  14. Beğen
    AlucardHell reacted to EGOİST ÇEVİRMEN in 555 GB Anime Arşivi - Yeni Yıla Özel [Anime Mekanı]   
    İndirdiğiniz bölümlerin altına yorumlarınızı da görmek isteriz :D
  15. Beğen
    AlucardHell reacted to Barış D. Baryshx in 555 GB Anime Arşivi - Yeni Yıla Özel [Anime Mekanı]   
    Bence animearsivcisi.blogspot.com.tr ile beraber çalışın, bir elin nesi var iki elin sesi var hesabı ;)

Benide ekle üyeliğe, Baryshx nikneymi ile

Aslında bende de 1 - 1.5 TB arası arşiv var ama uzun iş upload. İnternet hızı ve bilgisayarda o kadar iyi değil zati
  16. Beğen
    AlucardHell reacted to Mileydi in 555 GB Anime Arşivi - Yeni Yıla Özel [Anime Mekanı]   
    Üye olamıyorum  :huh: Kayıt yapıyorum kal geliyor siteye  :P
  17. Beğen
    AlucardHell reacted to Dj-Morphosis in MangaHanta! [Türkçe Manga Çeviri Grubu] www.mangahanta.com   
    Editörümüzün sağlık sorunları nedeni ile gecikti biraz  ^_^  Kendisine buradan da geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz
  18. Beğen
    AlucardHell got a reaction from Dj-Morphosis in MangaHanta! [Türkçe Manga Çeviri Grubu] www.mangahanta.com   
    Platinum End 2 sonunda geldi :D
  19. Beğen
    AlucardHell got a reaction from Kadir- in D.Gray-Man 2016 Animesinde Hikaye Devam Edecek   
    Hikayenin değişmemesi iyi haber ama bari seiyuular da aynı olsaydı
  20. Beğen
    AlucardHell reacted to Luluna in Lulu-chan'ın her yerden fırlayan Minnoşları   
    Ekledim ilk iletiye, hatta apla kıyağı da geçtim :P

Benim de favorim o oldu :D Teşkür
  21. Beğen
    AlucardHell reacted to Huseyinekrem in (Tahmin)No Game No Life Ne Zaman Gelebilir?   
    Dediğim gibi sırf tanıtım uğruna yapmışlardı. Bence bu sefer 12'de bırakmayabilirler. Yada arayı çok soğutmadan 3. sezonu da getirirler. Gelmiş geçmiş en iyi animeler sırasında top25'e aday bence.

Madem bıraktın devam etme :D 2. sezon gelsin öyle baştan alırsın. Çünkü bir oturdunmu bitiyor 12 bölüm :D
  22. Beğen
    AlucardHell got a reaction from Bahar0591 in Merhaba minna   
    Hoş geldin :)
  23. Beğen
    AlucardHell got a reaction from lilapg2 in The Last: Naruto the Movie Duyuruldu   
    bitsin artık bence Masashi Kishimoto'dan yeni bir uzun seri bekliyorum.
  24. Beğen
    AlucardHell got a reaction from bbbbbbbbbbbbbbbbb in Merhabalar   
    Hoş geldin :D
  25. Beğen
    AlucardHell got a reaction from Boshi Sandy in Yapımcısına Para Kazandıramayan 21 Anime   
    Bakuman'a çok şaşırdım muhteşem animedir
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.