Jump to content

Hijikata

Üyeler
  • İçerik sayısı

65
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Hijikata kullanıcısının son zaferi 24 Haziran 2015

Hijikata en beğenilen içeriğe sahiptir

2 Takipçi

Hijikata hakkında

• Doğum günü 12/22/1997

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

965 profil görütülenme

Hijikata üyemizin başarıları

1. Hijikata

Gintama Bölüm Listesi

Teşekkür ederiz ^^
  2. Hijikata

Gintama Bölüm Listesi

Teşekkür ederiz ^^
  3. Hijikata

Gintama Bölüm Listesi

Gintama izliyosan böyle şeylere hazırlıklı olmalısın :D
  4. Hijikata

Gintama Bölüm Listesi

Teşekkür ederiz, işinize yaradıysa ne mutlu bize ^^
  5. Hijikata

Gintama Bölüm Listesi

Spoiler butonunun içine eklemiştim ama yine paylaşayım. Tüm bölümlerin listesi için; https://www.facebook.com/Gintama.Turkiye.Fan/notes
  6. Ehm. Gintama severler; Hatırlamadığınız bölümlere anında ulaşabilmeniz için size bir bölüm listesi hazırlayalım dedik ve hazırladık. Elimizden Geldiğince hatırlatıcı notlar bırakmaya çalıştık umarız anlaşılır. Sadece hatırlayamadığınız bölümleri hatırlamak için değil; canınız sıkıldığında buradan güzel bir bölüm seçip izleyebilirsiniz! NOT: Büyük emek içerir, lütfen izinsiz başka sitelerde paylaşmayınız. -Hijikata & Kyuubei Umarız siz de böyle bir liste yaparsınız ve bir 'Anime listesi arşiv'imiz olur ^^ NOT: Fazla kalabalık yapmamak için buraya sadece 50 bölümü ekledik daha fazlası için buraya uğramayı unutmayın; https://www.facebook.com/Gintama.Turkiye.Fan/notesFiller bölüm Filler bölüm Shinpachi'nin Gintoki ile tanışması - Tae'nin gemide çalışmaya zorlanması Gintoki ve Shinpachi'nin Kagura ile tanışması Katsura'nın gelişi - Shinsengumi'nin gelişi Otsuu'nun gelişi - Otsuu konserinde karmaşa Hasegawa'nın gelişi - Hata Ouji'nin gelişi - Hata'nın evcil ahtapotunu kurtarma çabaları Kondo'nun Otae'ye aşık olması - Gintoki vs Kondo Gintoki ve Hijikata'nın karşılaşması - Hijikata'nın Kondo'nun intikamını almak istemesi ama yenilmesi Kagura'nın Sadaharu'yu bulması - Hata'nın Sadaharu'yu kaçırması Otose'nin gençliği - Çilekli sütün bilinmeyen yüzü Catherine'in gelişi Zura janai Captain Katsura da! Shinsengumi'nin amantoyu koruması - Soyo ve Kagura'nın dostluğu Elizabeth'in gelişi - Evcil hayvan yarışması Hasegawa'nın Madao oluşu Tamircinin robotları - Şehri istila etmeye çalışmak - Karnaval İç çamaşırı hırsızı Plaj macerası MAYONEZU GA TARINAIN DAKEDO! - Gintoki ve Hijikata'nın korkaklığı Senpuuki Ayame'nin gelişi Yorozuya'nın uzay gezisi - Sakamoto ve Mutsu'nun gelişi Paako ve Zurako Nabe Shogun Takachin Yeraltı dövüşleri - Kidomaru Matsudaira'nın gelişi Hamamböceği saldırısı - Help me na? Otsuu-chan'ı koruma Gintoki'nin hafıza kaybı 1 Gintoki'nin hafıza kaybı 2 Sakamoto'nun yolladığı mimarlar Fruit Punch Samurai janai Katsura da! - Kedi kulaklı kız Matsudaira'nın kızını takip - Mayora 13 Dream catcher Sa? Satan? - Zenzou'nun gelişi - JUMP kavgası Kardan heykel yapma yarışması Ikumatsu'nun gelişi - Katsura'nın ramencide çalışması Umibouzo'nun gelişi Amanto ile olan dövüş 1 Amanto ile olan dövüş 2 Kagura'nın yokken yapılanlar - Curry ninja 1 Curry ninja 2 Dev Sadaharu Otae'nin iş arkadaşıyla olan rekabeti Kamishibari - Hedoro - BEN JOHNSON! Gintoki ve Hijikata'nın rekabeti - Zenzou'nun babasının cenazesi Hasegawa ve Gintoki'nin kumar oyunu Yeni sezon fikirleri
  7. Hijikata

Japonyadan şok eden karar!

Adamlar da haklı sonuçta. Yani, yapabileceğimiz bir şey yok. Tek çözüm ülkemizde Manga çevirilerinin artması ve anime kanalının açılması. :desperate2-onion-head-emoticon:
  8. Mükemmelsiniz!! Gerçekten bu işte devam etmelisiniz. Süper olmuş!
  9. Buranın açılması iyi oldu. Millet screenshot aldıgında nerede paylaşacagını bilmiyodu artık burada paylaşılır :D
  10. Hijikata

çizimde dayanışma :)

Madem böyle bir grup kurulmuş katılmamak olmaz çizimim çok iyi değildir ama bende aranıza gireyim :D http://Hakanguler.deviantart.com
  11. Hijikata

çizimimi nasıl geliştirebilirim?

Sana önerim şöyle yapmalısın manga çıkartmayı aklında bile geçirme şimdilik çizimin kötü olduğundan dolayı şimdilik bakarak çizmelisin belirli bir süre bakarak çizdikten sonra kendin bişeyler çıkarmaya çalış çünkü biyerlere bakarak çizmek seni geliştirmez sadece çizim hakkında bilgi olsun diye söyledim bunu. Bunu yaptıktan sonra Anatomiye bak eğer beceremiyosan parça parça çalış yani 3-4 gün kol çalıştıysan 3-4 günde kafa çalış bunları böyle yaptıktan sonra hepsini birden çizmeyi dene eğer böyle çalışırsan az da olsa ilerleme kaydedebilirsin. Çizmeyi öğrenmek için en iyi şey alıştırmadır yani evde ne görüyorsan çiz. daha yazardımda zaten bunu okurken sıkılırsın :D
  12. Hijikata

Einstein'ın Zeka Sorusu

Bu soruyu bu sene okul başladıktan 1 ay sonra felan çözmüştüm 1.30 saatimi aldı ama güzel soru :D
  13. Hijikata

TÜRKAN!ME E-Dergi Mart Sayısı - ÇOK YAKINDA -

Derğinin 2. sayısından görev almak istiyorum yer varmı ? ne gibi görevler var ?
  14. Hijikata

Zaraki Kenpachi Çizimim [3Gen]

bu çizim benim ilk fan art 'ım bunu çizeli üstünden bayaa geçti zaten kendimi biraz bile olsa geliştirdiğimi düşünüyorum zamanım olursa buraya atarım :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.