Jump to content
  • Create New...

SarılarınSülo

Kayıtlı Üye
  • Content Count

19
  • Last visited

About SarılarınSülo

• Rank
    Level 1
  • Birthday 06/30/1996

Profil Bilgileri

• İlgi :
    Anime izlemek - Oyun oynamak - Kitap okumak - Pizza yemek
  1. Daha çözülmemiş çok olay , tam anlamıyla görülmemiş çok karakter , bilinmeyen de bir sürü şey var. Oda'nın yaşı yetse OnePiece'ı hiç sıkmadan sürekli heyecanlı bir şekilde en az 20 yıl daha devam ettirir. Ama yavaş yavaş bitirmesi gerekiyor Jump çok fazla üzerine gidiyor artık Oda-sensei'nin. Reis yinede bir şekilde evirir çevirir çok güzel bitirir gibime geliyor. Yalnız bitince de heralde herkesin içinde bir boşluk oluşacaktır.
  2. Merhaba adım Tunahan , bende yeniyim :) İyi forumlar.
  3. Heralde bütün senjutsular ve tsukiyomidir.
  4. Beğenmeyenler neresini beğenmedi bir yazsaydı da konuşsaydık. Ben beğendim açıkçası. Daha güzel olacağını da düşünüyorum.
  5. İlk başlarda zaten sharingan sürekli kopyalama üzerine kuruldu şimdi hiç ne kopyalandığını gördük nede kopyalanmış jutsuları kullandıklarını. Bu işe yoğunlaşırlarsa ilginç olabilir izlenir yani.
  6. Bugün Naruto'nun yeni mangasını okudum (356). Obito Rinne tensei kullanıyordu bir kaç kez jiraiya sözü geçti obito jiraiya yı tekrar hayata getirir mi sizce ?
  7. Bende varım :D Buluşursak her türlü gelmeye çalışırım ama hangi ilçedesiniz ??
  8. Vikings 1. sezonu bitti yeni. Güzel baya isteyen izleyebilir. İskandinavya mitolojisinden esinlenilmiş isminden de anlayabildiğiniz gibi :D
  9. Bende bir ara heveslenmiştim de internetten biraz zor oldu. A1 bitirip bırakmıştım. Ama yazarsan okurum yani iyide olur.
  10. Hoş geldin. Bende yeniyim ama senin ileti ne olmuş öyle ya :blink:
  11. Harry Potter severim bütün filmlerini izledim , kitaplarını okudum ama bu film para için mi yoksa hayranlar için mi emin değilim.
  12. Müzik olmamış bence bir de müziği gaza getirici bir şey yaparsan Naruto'nun ağladığı bölümü at bozar bütün işi :D

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.