Jump to content

ErvaSude

Üyeler
  • İçerik sayısı

60
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    ErvaSude reacted to Kaxell in High School DxD 3. Sezon Duyuruldu   
    Hikayesi güzel, ana karakterin sapık olması aşırı derecede komiklik katıyor,aşırı  ecchide ergenleri çekiyor işte. :)
  2. Beğen
    ErvaSude reacted to Berker51 in High School DxD 3. Sezon Duyuruldu   
    High School DxD 3. Sezon ile Devam Ediyor

Ichiei Ishibumi’nin yazdığı ünlü light novel High School DxD’nin animesine üçüncü sezon duyurusu yapıldı. Romanın önümüzdeki bir tarihte yayınlanacak olan son cildinin kapağında yapılan duyuruda üçüncü sezonla ilgili bir tarih verilmese de serinin hayranlarını yeterince heyecanlandırdı.

Ünlü ecchi serisinin ilk sezonu 12 bölüm olup 2012 yılında yayınlanmıştı. Ardından çıkan özel bölümler ve iki OVA’dan sonra da 2013 yılında “High School DxD New” adlı 12 bölümlük ikinci sezon yayınlanmıştı. Muhtemelen yine 12 bölümden oluşacak bir üçüncü sezon hayranları diğer iki sezon gibi tatmin edebilecek mi bakalım?
    Serinin ana karakterlerinden Rias Gremory ecchi animeler arasında en ünlü karakterlerden biriyken, Issei Hyoudou ise En Sevilen Harem Ustaları anketinde üst sıralarda yerini almıştı.

Kaynak: AnimeFantastica
  3. Beğen
    ErvaSude reacted to Filia in Sword Art Online 2 Yeni Videosu Yayımlandı   
    SAO serisini batıracaklar diye çok korkuyorum. Umarım enfes bir sezon izleriz de bu düşüncelerim haksız çıkar.
  4. Beğen
    ErvaSude reacted to ScReaM in Fairy Tail’in Yeni Açılış ve Kapanışı   
    Opening de Gördümüze Göre Bu aralar Çok Hüzünlü olaylar olucak.
  5. Beğen
    ErvaSude reacted to NaokoTe in Sailor Moon Crystal'den Tanıtım Videosu!!   
    Bir tek ben mi çizimleri beğendim?
  6. Beğen
    ErvaSude reacted to Nanilyas in Hatsune Miku   
    Keşke internetten alacağım bu yaz da artık küçük eşyalar almayı düşünüyorum naruto dan alınlık fairy tail den lucy in anahtarları sailor moon dan bir sürü eşya gibi :D
  7. Beğen
    ErvaSude reacted to Uuvanimo in Masashi Kishimoto: Naruto'nun Hikâyesi Son Fazlında   
    Ocak yada Şubatta biter gibi :'( bittikten sonra ayrı bir seri olarak (Naruto Hokage olursa onun hakkında bir seri çıksın) yada bir film.. 
  8. Beğen
    ErvaSude reacted to Huseyinekrem in Masashi Kishimoto: Naruto'nun Hikâyesi Son Fazlında   
    Asıl önemli olan, naruto bitince adam ne çizecek :D
  9. Beğen
    ErvaSude reacted to Taiga in Fairy Tail Manga Tartışma- Dikkat SPOİLER içerir (Lütfen Yazdıklarınız SPOİLER İçine Alınız.)   
    Demin okudum hem 244'ü hem 245'i. Sevmem Fairy Tail ama bir bakıyım dedim

10. Beğen
    ErvaSude reacted to KesmeŞeker in Fairy Tail'de en yakışan çift ?   
    benle-lucy - natsu- lisanna gray-juvia erza-gerard
  11. Beğen
    ErvaSude reacted to lunarhuman in Fairy Tail'de en yakışan çift ?   
    natsu-lisanna erza-jelal lucy-loki durum böle olmasından yanayım ama mirajane vs jenny dövüşündeki fanservice'te gelinlikli lisanna natsuya eş teklifi ederken loki lucyi natsunun üstüne düşürdüğü bi sahne vardı. bence orada bir mesaj var ^^
  12. Beğen
    ErvaSude reacted to fairykolik in Fairy Tail FC (Türkanime TV Loncası)(121 Üye) ( Masterınız değiştirmek istiyor)   
    En sevdiğim anime sırasında
    1.Fairy Tail
    2.Naruto
    3.Sailor Moon
    Lütfen beni de ekleyin.Umarım kısa zamanda devam eder.
  13. Beğen
    ErvaSude reacted to Yabus in Sailor Moon Crystal'den Tanıtım Videosu!!   
    Pek çoğumuzun çocukluğundan hatırladığı Ay Savaşçısı'nın bu yaz Sailor Moon Crystal adıyla yayınlanacak olan yeni serisinin tanıtım videosu yayınlandı. Video ayrıca animenin açılış şarkısını da içeriyor.

5 Temmuzda yayınlanmaya başlayacak olan serinin açılış şarkısını Momoiro Clover Z seslendirirken şarkıyı besteleyen kişi ise Shingeki no Kyojin'in açılış şarkılarından tanıdığımız Linked Horizon'dan Revo.

Ayrıca ilk serinin kapanış şarkısını besteleyen Akiko Kosaka yeni serinin, yine Momoiro Clover Z tarafından seslendirilen, kapanış şarkısı "Tsuki Niji" (Rainbow Moon) i besteleyecek.
  14. Beğen
    ErvaSude got a reaction from Allah diyen tirbüşon in Sailor Moon Crystal'den Tanıtım Videosu!!   
    Çok beğendim :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:  Usagi Moe olmuş ama olsun :wub: :wub: :wub: :wub: Bu arada manga 2ya sadık olduğundan çizimler böyle :D
    Mamoru 'yu göstermediler :wacko:  Gösterselerdi iyiyidi :lol:
    Ayrıca Haruka ve Michuru ilk sezonda olmadığı için yoklar bu ilk sezon :D :D  2 sezon sonra görcez onları :lol: :lol:
  15. Beğen
    ErvaSude reacted to free word in Sailor Moon Crystal'den Tanıtım Videosu!!   
    eski çizim tarzını alarak şimdiki çizim teknolojisi ile yapmışlar ondan garip geliyor :D 
  16. Beğen
    ErvaSude got a reaction from CossCansu in E-Dergi: İlk Bahar Sezonu En İyi Bölümler Anketi (1)   
    Fairy Tail Tabisi :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
  17. Beğen
    ErvaSude got a reaction from Hakuro-kuuun!! in ANİME KOMEDİ 01.06.2014 (7)   
    Bleach çok iyiydi :D :D :D
  18. Beğen
    ErvaSude got a reaction from DHspark in ANİME KOMEDİ 24.05.2014 (6)   
    Çok güzel :D :lol: :lol: :lol:
  19. Beğen
    ErvaSude reacted to Silvers Rayleigh. in 12-18 Mayıs Japon Haftalık Manga ve Light Novel sıralaması   
    oda saçmaladığından ve boş bölüm yazma konusunda 1. olduğundan listede bile yokç iyi olmuş ders olurda adam gibi dolu dolu yazar umarım
  20. Beğen
    ErvaSude reacted to Raion in 12-18 Mayıs Japon Haftalık Manga ve Light Novel sıralaması   
    fairytail sonuna kadar hak ediyo diğer 3 büyüğe göre daha dolu bi manga hele şuanda bleache sözüm yok en boş manga ödülünü alma yolunda ilerliyo kubo
  21. Beğen
    ErvaSude reacted to Barış in 12-18 Mayıs Japon Haftalık Manga ve Light Novel sıralaması   
    kubo son arcta olduğundan uzatabildiği kadar uzatmaya çalışıyor. kaç aydır ilk defa ichigoyu gördüm bu hafta suratnı unutuyordum az kalsın :D 
  22. Beğen
    ErvaSude got a reaction from NaokoTe in ‘Sword Art Online II’ Yeni Reklam Videosu   
    5 temmuz :D :D Sailor Moon ' la aynı gün rakipler mi acaba  :lol: :lol: :lol:
  23. Beğen
    ErvaSude got a reaction from karalamadefteri in Yorozuya - OtakuTürk ~ Gintama Çeviri Grubu   
    Animesine başlayacaktım tam isabet oldu  :D  :D
  24. Beğen
    ErvaSude got a reaction from Rassvet in Yorozuya - OtakuTürk ~ Gintama Çeviri Grubu   
    Animesine başlayacaktım tam isabet oldu  :D  :D
  25. Beğen
    ErvaSude got a reaction from Lonely Soul in Sword Art Online 2 Videosu Geldi   
    Güzel olacağa benziyor  :rolleyes:  , fakat gerçekten aşk ile batırmasınlar  :D  :D  :D 
    O değilde elin Almanyası yayınlıyor , bizim ülke anca bir yasak koysun  :D 
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.