Jump to content

asci

Üyeler
  • İçerik sayısı

822
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

18

asci kullanıcısının paylaşımları

1. sezon da bittiğine göre oylamayı yarın kapatmayı düşünüyorum arkadaşlar
  2. arkadaş meselesini şakasına yazmıştım :) yoksa şarkıcının bağlı olduğu stüdyo ,ilgili animenin sponsorlarındansa açılış ve kapanışa karar verebiliyor,ya da yönetmenin seçeneklerini ayarlayabiliyor.(manganın animeye adapte edilmesi anlaşmaları yapılırken mangakanın özel isteği olursa ayrı tabi.)
  3. Gelecek animeler listesi ve anime tanıtımları güncellenmiştir:)
  4. asci

IMDB Anime Sıralaması

Yanlış anlamışsın şöyle: naruto deyince mesela izleyenlerin aklına yalnızlık,azim gelir. fairy tail izleyene arkadaşlık gelir, one piece izleyene hayallerinin peşinden koşma,azim vs. gintama deyince farklı düşünmek vs. . . . Peki Bleach? Anlatmaya çalıştığım nokta bu.Temel bir nokta yok.O yüzden hikaye takıldığı zaman sürekli bir üst seviye güç,takım,özellikle yazar bunu kapatmaya çalışıyor.Takıldığı zaman kendine yeni bir alan oluşturuyor.Hikayede takılmak her yazarın başına gelir,hepsi de farklı yöntemle kurtulur.(Naruto-karakter öldürme-gintama araya alakasız arc sokmak vs.) ancak kubo sensei'nin yaptığı şey okuru yorup duyguların inandırıcılığını azaltıyor.Yanlış anlaşılmasın bleach sevdiğim bir animedir ama gördüğüm durum bu. "bleach hayata benzeyen bir anime,isteyen istediği duyguyu görebilir" kısmını hatırlıyorum evet ama hayat zaten dışarıda var ve istesem her duyguyu orada görebilirim zaten,animenin amacı yazarın hissettiği bir "durumu" anlatmaktır diye düşünüyorum.Tabi yazarın seçimine bir şey diyemem keza başarısı meydanda,hakaret olur yoksa:) Ama yine de benim görüşüm bu
  5. asci

IMDB Anime Sıralaması

Yukarılarda çok gördüm,ben de bu konuda şunu yazmak istiyorum: eski ya da köklü seriler çoğunlukta listede,günümüz popülerliği birkaç tanesi dışında pek işlememiş. Hatta listeye girenler genelde derin düşünceyi ve düşüncesi olup da onun üzerinden anlatımı tercih edilmiş eserlerden.Aslında sebebini şöyle düşününce bu siteye girip de oy atanların 7-13 yaş aralığında olacağını pek sanmıyorum.Oy atanların büyük olduğunu göze alırsak eski yada uzunların önplana çıkması şaşırtıcı değil bence.Yine bunu düşündüğümüzde sonuçlar gayet normal geliyor. Şimdi bu noktadan baktığımızda naruto ve bleach aklıma geliyor.Bleach'te zaten heyecan vs. olabilir ama adamın ele aldığı genel bir duygu,bir amaç yok.Yazarı kendisi de söylüyor zaten.O yüzden bu oylamaya katılanların vermemesini anlayabiliyorum. Naruto shippuuden aklıma takıldı şimdi.Puanı 8.4 ve 36.000 kişi oylamış.Ama listede yok nedense.Beta sürümünün bir açığı mı acaba. Avatar,o kadar yüksekse oylamaya katılanların ülkesindendir çünkü Amerikada bildiğimizden daha popüler:)
  6. asci

Kuragehime [Anime Tanıtımı]

güzel anlatmışsın abla eline sağlık,ayrıca popülerleri değil de kıyıda köşede kalmışları tanıtmanı da ayrı bi beğendim :) ^_^
  7. Twitter'dan Love Live! Hayranlarını Tehdit Eden Genç Tutuklandı Bugün yine otakuları ilgilendirecek ilginç bir olay yaşandı Japonya'da. Toyama şehrinde yaşayan 15 yaşındaki bir lise 1. sınıf öğrencisi tutuklandı.Sebebi ise Twitter'dan Love Live! hayranlarına yönelik yazdığı tehdit mesajları. https://www.youtube.com/watch?v=evWH_BUZtn4 Yakalanan şüpheli twitter hesabından,"Bu ülkedeki Love Live! hayranlarının hepsini kendi ellerimle öldüreceğim! Hayranlara broşürler saçarak tiyatrolarda,onlara bir adım daha yaklaşıp kandırıyorlar.Onların bu şekilde yaşamasına izin vermeyeceğim ve kesinlikle herbirini öldüreceğim." şeklinde konuşmuş ve elinde bir bıçakla çektiği fotoğrafı paylaşmıştı. Bu tehditlerden sonra Love Live!'in gösterimde olduğu sinemalarda güvenlik tedbirleri arttırıldı.Buna ek olarak Love Live!'in ondan sonra izlenmesi de artmış.(Hayranlar da ona mı meydan okuyor şimdi anlamadım,azaltmaya çalışırken ters tepmiş.Cidden farklı insanlar bu Japonlar :) ) Tutuklandıktan sonra da:"Animeleri ben de çok severim ancak bu fanların bu şekildeki iğrenç davranışlarından nefret etmeye başladım" şeklinde konuştu //Ben ilk başta geçenki One Piece'e hakaret ettikleri haberlere öfkelenip yaptığını düşünmüştüm.Şimdi düşündüm de çocuk da haksız değil hani,fanlık da dozunda olmalı,ancak yapılması gereken de bu değildi
  8. Shingeki no Kyojin: Junior High Açılış Parçası Yine Linked Horizon'dan Aslında şuanki anime endüstrisinin yaptığı genel işlerin sonuçlarından bu da.Yani yeni anime bekleniyor ve izleyicilerin ilgisini o zaman kadar biraz daha üstünde tutmak istiyorsan spinoff manga,OVA kullanırsın.Bu sayede seyircilerin ilgisi ilk günkü gibi taze kalır :D Neyse asıl konuya dönelim. Duymuşsunuzdur,Shingeki! Kyojin Chūgakkō adlı bir spinoff manga devam etmekte.(Mangakası İsayama Hajime değil,o asıl manga ile ilgilenirken Saki Nakagawa ise bu spinoff'u devam ettiriyor.) Bu spinoff manganın da anime adaptasyonu duyurulmuştu.Muhtemelen 5-10 dakika aralığında çerezlik serilerden olacak olan Junior High'ın açılış parçasını kimin seslendireceği de açıklandı.Açıklamaya göre bu açılışı "da" Linked Horizon seslendirecek.Yeni açılış parçasının ismi de"Seishun wa Hanabi no You ni"(Gençlik,havai fişek gibi).Bu single'ı ise 5 Ekimde sadece dijital ortamdan satışa çıkacak.Anime de 4 Ekimde yayınlanacak. Daha önce de asıl serinin iki açılışını seslendiren sanatçıydı aynı zamanda.Daha önce tanıyan pek olacağını sanmıyorum ama Shingeki no Kyojin ile ünlenmişti.Hatta 2 parçalık single'ı bile Japonya'da haftalarca en çok satan ilk 5'te kalmıştı.Geçenlerde serinin beklenen ikinci sezonunun da açılışlarını Linked Horizon'un yapacağı söylenmişti.Parçaları aslında güzeldi ancak bu takıntı neden ben hala anlamadım.(belki mangakanın yakın arkadaşı falandır:) )
  9. asci

Noragami Aragoto Haberleri

Arkadaşlar konu dağınıklığı sebebiyle yeni gelen yayınlanma tarihi haberiyle ve birkaç extra bilgiyle birlikte tekrar düzenledim,umarım daha rahat ve bilgilendirici olmuştur
  10. asci

Herkese merhaba!

Hoşgeldin,umarım iyi vakit geçirirsin ^_^
  11. asci

IMDB Anime Sıralaması

aklıma gelen iki şey var,ilki: bilgisayar-silah ve idol kız üçlüsü:otakuluk üçgenini tamamlıyor,sanki hepsine birden hitap etmeye çalışıyormuş gibi,zaten bu seri ciddi ciddi otaku olanlar dışında çok bir etki bırakmıyor,sıradan bir seri gibi geliyor. diğeri de:benzeri türlerine göre çizimlerin modern olması belki bir sebeptir,ya da hala devam eden lighnovel serisi
  12. Fairy Tail-Kiseijuu Crossover Mangası Kodansha'nın en başarılı mangalarından olan Fairy Tail(Hiro Mashima) ve Kiseijuu(Hitoshi Iwaaki)'nun crossover mangası çıktı.Yeni manga yine Kodansha'nın aylık dergisi Afternoonda yayınlandı. Crossover mangası "Lucy ve Migi" başlığıyla sunuldu.(zaten Lucy olmazsa olmaz) Kiseijuu'ya saygı amaçlı olarak Fairy Tail mangakası Hiro Mashima tarafından yazıldı ve çizildi.Şuan kitapçılarda vs. bulunsa da internete düşmüş değil,düştüğünde linki yine buraya ekleyeceğim.
  13. Yeni Yayımlanan IMDB Diziler Listesi ile IMDB Anime Sıralaması da Beliriyor eçtiğimiz günlerde beta olarak başlayan IMDB Top 250 TV sıralamasında anime serileri de yer alıyor. Sıralamanın bu erken haline girmeyi başaran animeler ve sıraları ise şu şekilde: 227. Detective Conan 213. Tengen Toppa Gurren Lagann 204. Trigun 175. Hellsing Ultimate 161. Mushishi 159. Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 143. Monster 140. Rurouni Kenshin 134. Neon Genesis Evangelion 127. YuYu Hakusho: Ghost Files 119. Samurai Champloo 106. Fullmetal Alchemist 90. Code Geass: Lelouch of the Rebellion 89. Berserk 86. Dragon Ball Kai 85. Steins;Gate 78. Hunter x Hunter 76. Dragon Ball (Kuzey Amerika sürümü) 71. Dragon Ball (Japonya sürümü) 66. Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2 63. One Piece 57. Shingeki no Kyojin 47. Dragon Ball Z (Japonya sürümü) 44. Dragon Ball Z (Kuzey Amerika sürümü) 32. Death Note 28. Fullmetal Alchemist: Brotherhood 24. Cowboy Bebop Anime serilerinin sıra numaraları, tüm diziler içerisindeki yerlerini göstermektedir. Elbette devam eden oylamalar ile birlikte bu liste değişecektir. Sizleri haberdar etmek için paylaştığımız bu listenin ilerleyen zamanlarda nasıl değiştiğini göreceğiz. Sizin listede görmek istediğiniz animeler hangileri? Tamamen ALINTIDIR: AnimeFantastica
  14. Masashi Kishimoto’nun Yeni Mangası, Fenomen Eseri Naruto’dan Ne Kadar Farklı Olacak? Weekly Shonen Jump dergisinin gelmiş geçmiş en ünlü serilerinden biri olan eserini noktalamasının ardından Naruto’nun oğlu Boruto’ya odaklanan spin-off manga başta olmak üzere Naruto temalı işlerden hala uzaklaşamayan ve en sonunda yorulup isyan edecek noktaya gelen mangaka Masashi Kishimoto, bir dergiye verdiği röportajda bir sonraki projesi için izleyeceği yol ve Naruto’nun popüleritesini bile geride bırakmasını umduğu yeni mangası üzerine konuştu. Artık defterini kapadığı Naruto’ya son 15 yıldır çizdiği gibi haftalık olarak devam etmesinin söz konusu olmadığını dile getiren Kishimoto’nun sevenleri karşısına bir başka haftalık seriyle çıkıp çıkmayacağı sorusuna yanıtı net oldu. Bu durumun kesinlikle mümkün olmadığını ama içinde hala manga çizme isteği bulunduğunu belirten Kishimoto, teslim tarihleri gibi faktörlerden ve haftalık bir mangayı ortaya koymanın zorluklarından bahsetti. Aylık formatta çıkacak bir manga çizme konusunda ise dijital yayım yapan Shonen Jump Plus’la ilgilendiğini çünkü onun sayfa sayısı ve yayımlama tarihleri gibi konularda daha çok özgürlük tanıdığını söyleyen mangaka, hazırlıklarına başladığı yeni mangasına hakkında düşüncelerini de paylaştı. Naruto’nun, hayal edebileceğinden çok daha büyük bir hit olduğunu bu yüzden de bir sonraki hiti yaratmayı hedeflediğini belirten Kishimoto, yeni projenin ne olacağına da karar verdiğini, daha Naruto üzerinde çalışırken kullanacak materyaller üzerinde düşündüğünü ve bu sefer bilim kurguya yöneleceğini ifade etti. Henüz tüm taşların yerine oturmadığını ve editörüne herhangi bir şey göstermediğini ama karakter tasarımlarını çoktan tamamladığını söyleyerek sözlerine devam eden mangaka, ana karakterin okuyucuların görmeye alışmadığı türde bir karakter olacağını ekledi. Kishimoto yeni manganın duyurusunu ne zaman yapacağı konusunda bir açıklama yapmadı ancak takipçilerden Naruto’yla olan başarısına bir meydan okuma olarak gördüğünü bu yeni mangayı beklemeleri ricasında bulundu. Bakalım Naruto ile yeteneğinden söz ettiren saygın mangaka, bilim kurgu türünde sevenlerine neler sunacak. Fazla beklememek dileği ile… ALINTIDIR: AnimeFantastica
  15. asci

Forum Oyunu Öneri Hattı (Tekrardan geliyoruz :) )

iki fikrim var birincisi: üstteki üyeyi görünce aklına hangi karakter geliyor(fiziksel olarak kafanda canlanan ve ruhsal olarak ayrı ayrı) ikincisi: oyunu başlatan bir durum oluşturacak,o durumda hangi anime karakteri nasıl tepki verirdi şeklinde.Ardından kendisi de bir durum yazacak.Misal:
  16. Sinirlendiğinde En Korkunç Görünen 20 Bayan Karakter Charapedia'nın klasik haftalık anketlerine bir yenisi daha eklendi:Sinirlendiğinde en korkunç görünen kadın karakterler Katılımcılar yine 10.000 kişi,bunların %49,3'ü erkek ve %50,7'si ise kadın. Oylamanın sonuçları şöyle: 20) Roberta (Black lagoon) 19) Mikoto Misaka (A Certain series) 18) Sakura Matou (Fate) 17) Kagura (Gintama) 16) Rena Ryuuguu (Higurashi) 15) Balalaika (Black Lagoon) 14) Nami (One Piece) 13) Haruhi Suzumiya (The Haruhi Suzumiya series) 12) Miyuki Shiba (The Irregular at Magic High School) 11) Hitagi Senjougahara (Monogatari) 10) Erza Scarlet (Fairy Tail) 9) Kotonoha Katsura (School Days) 8) Sinon (Sword Art Online) 7) Ran Mouri (Detective Conan) 6) Ayase Aragaki (OreImo) 5) Sakura Haruno (Naruto) 4) Riko Aida (Kuroko’s Basketball) 3) Asuna (Sword Art Online) 2) Tae Shimura (Gintama) 1) Mikasa Ackerman (Attack on Titan) //Liste böyle,sizin liste hakkındaki düşünceleriniz neler?
  17. Oyunculuğu En İyi Seiyuular Anketi Seiyuuları bilirsiniz,bazen animelerdeki tüylerimizi diken diken eden çığlıklarıyla,bazen sesinin etkileyiciliğiyle karaktere hayran bırakan,bazen de şarklılarıyla hatırlarız onları ve hepimizin takip ettiği-hayranı olduğu bir seiyuu mutlaka vardır.Bazıları da var ki seslendirme yetmemiş gibi cosplay,şarkıcılık,oyunculuk gibi farklı işlerle de ilgilenirler.Charapedianın bu anketi de tam bu konuyla ilgili:Oyunculuk Charapedia bu anketinde "oyunculuğu en çok beğenilen seslendirme sanatçılarını" sordu.10.000 kişinin katıldığı(%53'ü erkek,%47'si ise bayan) anketin sonuçları ise şöyle: 30) Akio Ootsuka (Black Jack’s Kuroo Hazama and Gundam Stardust Memory’s Anavel Gato) 29) Takehito Koyasu (Gintama’s Shinsuke Takasugi and Sgt. Frog’s Kururu) 28) Tomokazu Seki (Fate’s Gilgamesh and Full Metal Panic’s Sousuke Sagara) 27) Aya Hirano (Fairy Tail’s Lucy Heartfilia and Haruhi series’ Haruhi Suzumiya) 26) Ai Kayano (AnoHana’s Menma and Guilty Crown’s Inori Yuzuriha) 25) Haruka Tomatsu (Sword Art Online’s Asuna and To Loveru’s Lala Deviluke) 24) Akira Kamiya (City Hunter’s Ryou Saeba and Kinnikuman’s Kinnikuman) 23) Mayumi Tanaka (One Piece’s Luffy and Dragon Ball’s Krillin) 22) Kaori Nazuka (Fate’s Miyu Edelfelt and Strike Witches’ Lynette Bishop) 21) Jun Fukuyama (Code Geass’s Lelouch Lamperouge and Assassination Classroom’s Koro-sensei) 20) Takahiro Sakurai (Code Geass’s Suzaku Kururugi and Grisaia’s Yuuji Kazami) 19) Tatsuhisa Suzuki (Beyond the Bounday’s Hiroomi Nase and Free!’s Makoto Tachiba na) 18) Masako Nozawa (Dragon Ball’s Goku, Gohan, and Goten) 17) Chiwa Saito (Fate’s Chloe von Einzbern and Kuroko’s Basketball’s Riko Aida) 16) Daisuke Ono (Black Butler’s Sebastian Michaelis and Barakamon’s Seishuu Handa) 15) Yoshitsugu Matsuoka (Sword Art Online’s Kirito and Akame Ga Kill!’s Lubbock) 14) Tomokazu Sugita (Gintama’s Gintoki Sakata and Haruhi series’ Kyon) 13) Rie Kugimiya (Shakugan no Shana’s Shana and Hayate the Combat Butler’s Nagi Sanzenin) 12) Aoi Yuuki (Madoka Magica’s Madoka Kaname and Sword Art Online II’s Yuuki Konno) 11) Yuuichi Nakamura (Macross Frontier’s Alto Saotome and The Irregular at Magic High School’s Tatsuya Shiba) 10) Saori Hayami (OreImo’s Ayase Aragaki and The Irregular at Magic High School’s Miyuki Shiba) 9) Akira Ishida (Gundam SEED’s Athrun Zala and Naruto’s Gaara) 8) Keiji Fujiwara (Full Metal Alchemist’s Maes Hughes and Crayon Shin-chan’s Hiroshi Nohara) 7) Yuuki Kaji (Attack on Titan’s Eren Yeager and High School DXD’s Issei Hyoudo) 6) Kana Hanazawa (OreImo’s Kuroneko and IS: Infinite Stratos’s Charlotte Dunois) 5) Megumi Hayashibara (Neon Genesis Evangelion’s Rei Ayanami and Ranma 1/2’s female Ranma) 4) Mamoru Miyano (Steins; Gate’s Rintarou Okabe and Gundam 00’s Setsuna F. Seiei) 3) Hiroshi Kamiya (Attack on Titan’s Levi and Durarara!!’s Izaya Orihara) 2) Miyuki Sawashiro (Durarara!!’s Celty Starluson and Noragami’s Bishamon) 1) Kouichi Yamadera (Cowboy Bebop’s Spike Spiegel and Dragon Ball Super’s Beerus) Liderliği kapan Kouichi Yamadera zaten oyunculuğu ve sunuculuğu yönünden bilinen isim.Hatta bu yönleri seiyuuluğundan daha ağır basmakta ve oylayanlar da bunu dikkate almıştır. Hiroshi Kamiya'nın ise Levi karakterinden gelen bir popülerlikle o sıralamayı aldığı düşünülüyor. //Bizim ülkemizde genelde sesleriyle bilinse de yine de sormuş olalım:sizin de bu yönden takdir ettiğiniz-listede bulunmasını istediğiniz veya daha üst sıralarda görmek istediğiniz kişiler kimler?
  18. Yine bir mini tatil(!) 1 hafta kadar yokum arkadaşlar kendinize iyi bakın,görüşürüz:)

19. asci

Noragami Aragoto Haberleri

Noragami Aragoto 2. Tanıtım Videosu ve Yeni Bilgiler Noragami resmi sitesinden serinin ikinci sezonu olan Aragoto ile ilgili yeni tanıtım videosunu ve bilgilerini paylaştı. Tanıtım videosu: Videoda yeni sezonun açılış parçasından da kesitler var.Bu arada açılışı "Kyōran Hey Kids!!" adlı parçayla The Oral Cigarettes adlı grup yapacak.Bitiş parçasını da yine geçen sezonun bitişini yapan Tia seslendirecek.Yalnız bitiş parçası yayınlanmadı. 3 yeni karakterin de seiyuu'su açıklandı: Hisako Tōjō - Aiha Takanori Hoshino - Kugaha Ryotaro Okiayu - Ebisu.
  20. Benim anladığım kadarıyla tapınak ile Love Live yapımcısının ortak reklam yada kampanya düzenlediğini düşünmüş,neden yapılıyor,tapınak neden buna karıştırılıyor demeye getirmiş.Öteki otakular da toz kondurmamak için ötmüş ne olduğuna bakmadan. Anladığım bu benim:)
  21. Jump Dergisinde Yer Alan Eiichiro Oda’nın Love Live! Yorumu Ortalığı Karıştırdı Weekly Shonen Jump dergisinin birlikte verilen 37 ve 38. sayılarında One Piece’ın 18. yıldönümünü kutlamak amacıyla bir ek yayımlandı. Rev. from DVL grubundan Kanna Hashimoto, Luffy cosplayi yaptı ve ünlü isimler seriyle ilgili yorumlarını belirtti. Ancak derginin arkasında yer alan Eiichiro Oda yorumu, Love Live!’ı tapar derecede seven ve kendilerine Liver ismini veren hayranları bir hayli sinirlendirdi. “Kanda Myojin tapınağına gittiğimde, Love Live! ile karşılıklı olarak kampanyalarının tanıtımlarını yapıyorlardı. Neden böyle bir şey oldu?” yorumu oldu ortalığı karıştıran. Love Live! serisi için adeta bir cennet olan Akihabara’nın Kanda Myoji tapınağına yakın olduğunu belki fark etmeyen Oda-sensei’nin bu yorumu muhtemelen hayranları kızdırma amaçlı değildi ancak Liver isimli topluluk bu yoruma o kadar kızmış ki internet üzerinden bakın nasıl tepkilerini göstermişler. “Ha? Bununla ilgili bir sorun mu var yani?” “Dinle dostum, eğer Love Liver’ları kendine düşman edersen kendine bir daha mangaka diyemezsin!” “Bu adam kendini ne sanıyor? Şimdi Shueisha’ya bir şikayet e-postası gönderiyorum.” “Tapınaklarda gezecek kadar boş vaktin varsa neden ilginç bir şeyler yazmayı denemiyorsun?” “Love Liver’larla kapışmaya mı çalışıyorsun sen? Ölmek mi istiyorsun?” “One Piece artık kimsenin umrunda değil.” Oda hayranları da bu abartılı mesajları görünce boş durmadılar elbette. “Love Liver’lar da bayağı alınganmış.” “Evet. Love Liver’lar çöpten bile daha beter bir topluluk. Hamamböcekleri ve karıncaların onlarla aynı seviyede olduğunu söylemek bile bir hakarettir.” “Çöp Liver’lar.” “Oda-sensei’nin yorumu yanlış değil. Biraz açmak gerekirse Japonya’nın şu anki kültürel standartlarını eleştirmeye yönelik bir yorum.” Alıntıdır: http://www.animefantastica.com/eiichiro-odanin-love-live-yorumu-ortaligi-karistirdi Bana kalırsa otakuluğun doruklarında olanlar genelde bu animede (love live) toplanmış.Ha bi de super sonico var.One Piece izlemedim ama şu liver mıdır nedir onların yaptığı resmen manga dünyasına hakaret.Hayranlıklarının neye olduğunu da görmüş olduk zaten:) Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
  22. 2 yıl önce siteye Yu-Gi-Oh indirmek için gelmiştim,şimdiyse siteye Yu-Gi-Oh upload ediyorum...Duygulandım

23. O konuda çok takıntım var,izlerken hiç zevk almadığım bir seriye başlasam da onun kırığına kadar izlemeden rahat edemiyorum. İş sevdiğim animeye gelirse daha kötü:5 kere izlediğim bölümler olur.Mesela en sevdiğim Naruto'dur ancak filler bölümlerde ne kadar oflasam da oturup izlerim,daha iyisi varken az iyiyi izlemek gibi oluyor benim için çünkü Ben senden daha çok seviyorum gibi konuşmalar ,ben senden daha iyi biliyorum diyerek ardından bölümlerden birbirine soru soran çocukları aklıma getirdi açıkçası :) o yüzden o kısmı hiç düşünmedim.
  24. yayınlanma tarihi ve diğer bilgileri henüz açıklanmamış,sadece duyurusu var.Tahminimce 2016'da çıkacaktır
  25. Tokyo Ghoul Jack OVA Yeni Tanıtım Videosu Önümüzdeki ay yayınlanacak olan Tokyo Ghoul:Jack OVA bölümü için bir tanıtım videosu daha yayınlandı.OVA bölümü 30 Eylülde yayınlanacak. Tanıtım Videosu : Eğer ilk tanıtımı kaçırdıysanız buyrun :
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.