Jump to content

saçma

Üyeler
  • İçerik sayısı

6
  • Son ziyareti

saçma kullanıcısının paylaşımları

1. saçma

Sabo hakkında teori.

link versene sbs linkini yalan kaynaklar kullanıyorsun bide yada osbs yi yazanlar uydurma şeyler yazıyolar saba karşımıza çıktı zaten animede doflamingonun yanında şuan ama büyük ihtimal dragonun ajanı
  2. saçma

Luffy sizce kimle evlensin ?

opde evlilik konuşuyorsunuz yuh yani size hadi korsanlar kralı luffy oldukdan sonra öyle bir konuda açabilirler belki
  3. saçma

Roronoa Zoro'nun Gözünün Sırrı?

zoronun gözünun altından kesin birşey çıkacak banagöre kendini kısıtlama olayı banada mantıklı geldi çünkü şu ana kadar luffyden başka hiç kimse kendini zorlayarak dövüşmedi ilerde büyük ihtimal kaiduo ile yapacagı savaşda gözünü açar
  4. saçma

Tayfaya Yeni Üye!

jinbeiye yaşlı diyonda brook ne ?
  5. saçma

Haki Nedir ? Haki Hakkında Herşey!

zoro ve sanjidede haki var ve iki tür hakiyide kullanıyorlar ve zoroda kral hakide var bunun çok sayıdak anıtı var ama en belirgini zoronun moneti dondurması mangada monetle zoro arasındaki savaşda zoro moneti donduruyordu ve monet aman tanrım hareket edemiyorum beni kesecek demişti ve pank hazard da law kimler haki kullanıyo demişti luffyde ben sanjı ve zoro demişti
  6. saçma

One Piece Teoriler ++ [D. ve D. nın Arzusu]

1. teori en yakın olanı ama 2. teoride zoro ile nami baglantısı kadar saçma birşey okumadım yani göstermiş oldugu kanıtlar(kanıt olarak sayılması imkansız şeyler) mantıksız tek mantıklı olan naminin kolyesi ve zoronun küpesi digerleri çok saçma yok efendim kolayı aynı anda içiyormuş kolları kalkıkmış birinin inikmiş birinin kalkıkmış fln nami tanrıya inanıyor zoro inanmıyor diyo o zaman ne baglantı oluyo onuda anlamadım yani okumak zaman kaybıydı o nami zoro teorisini
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.