Jump to content

zaman

Üyeler
  • İçerik sayısı

232
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

15

İtibar Etkinliği

1. Teşekkür
    zaman reacted to Pseudohomophylus in GÜNCELLENDİ- Manga-Anime Fan Art-Özgün Çizimler :)(:   
    Merhabalar ve yeniden kaleminize sağlık,
    manga serisi çizdiğinizi bilmiyordum güzel sahneler ortaya çıkarılmış.
    Site kuralları gereği reklam yapmamak adına DM üzerinden ufaktan bir çıtlatacağım. 
  2. Beğen
  3. Harika
    zaman got a reaction from Pseudohomophylus in GÜNCELLENDİ- Manga-Anime Fan Art-Özgün Çizimler :)(:   
    Merhaba yeni girdim foruma, şimdi görüyorum mesajınızı. Tabi ki bahsedebilirsiniz. Hakkaniyetli eleştiri başımızın üstünde..
  4. Beğen
    zaman reacted to Pseudohomophylus in GÜNCELLENDİ- Manga-Anime Fan Art-Özgün Çizimler :)(:   
    Bu güzel çizimleri bizimle paylaştığınız için ben teşekkür ederim.
    İzniniz olursa sizin gibi çizerlerin olduğu bir platformdan bahsetmek isterim 
    Orada da bir yazan çizen arkadaş bulunuyor hatta artılı eksili her türlü eleştiriye açık kişilerin bulunduğu güzel bir ortam diyebiliriz

5. Beğen
  6. Teşekkür
    Elinize emeğinize kaleminize sağlık
  7. Beğen
    zaman got a reaction from Pseudohomophylus in GÜNCELLENDİ- Manga-Anime Fan Art-Özgün Çizimler :)(:   
    Merhaba Arkadaşlar 

8. Beğen
    zaman reacted to Ruzgarre in GÜNCELLENDİ- Manga-Anime Fan Art-Özgün Çizimler :)(:   
    Sevdiğim tarzlarda bir çizim. Yerinde renkli çizim 
  9. Beğen
    zaman reacted to ssarotto in OC Sakura/ ssarotto [2022 FanArt Yarışması]   
    Bu karaktere ait bir manga yapmıştım. Bu da onun kapağı. Manga-tr'den okuyabilirsiniz. Adı da "Give My Hair Back"

10. Beğen
    zaman got a reaction from Aechee in Naruto Uzumaki / zamankatili [2022 FanArt Yarışması]   
    Teşekkür ederim. 
    Alakadar olup bu sayfalara vakit ayırmanıza,  Kıymet biçip yazmanıza müteşekkirim.. 
    Yorumunuz çok kıymetli..
    Yenilerine başlamak için güç veriyor. 
  11. Beğen
    zaman reacted to Aechee in Naruto Uzumaki / zamankatili [2022 FanArt Yarışması]   
    Çok güzel olmuşş 
  12. Beğen
    zaman got a reaction from Aechee in Naruto Uzumaki / zamankatili [2022 FanArt Yarışması]   
    Selamun aleyküm arkadaşlar.

"Sadece ağlayarak bir trajedinin kahramanı olamazsın!.." Naruto Uzumaki 

13. Beğen
    zaman got a reaction from Aechee in GÜNCELLENDİ- Manga-Anime Fan Art-Özgün Çizimler :)(:   
    Teşekkür ederim. 
    Alakadar olup bu sayfalara vakit ayırdığınız için Kıymet biçip yazmanıza müteşekkirim.. 
    Yorumunuz çok kıymetli..
  14. Beğen
  15. Beğen
  16. Beğen
    zaman got a reaction from Aechee in GÜNCELLENDİ- Manga-Anime Fan Art-Özgün Çizimler :)(:   
    GÜNCELLEME 05.04.2022

17. Beğen
    GÜNCELLEME 04.04.2022

18. Beğen
    Selamın aleyküm arkadaşlar.
    GÜNCELLEME 23.02.2022

19. Beğen
    GÜNCELLEME 19.02.2022

20. Beğen
    GÜNCELLEME 14.02.2022

21. Beğen
    GÜNCELLEME 13.02.2022

22. Beğen
    GÜNCELLEME 07.04.2022

23. Beğen
    zaman got a reaction from Aechee in Portgas D Ace - Monkey D. Luffy - Sabo / zamankatili [2022 FanArt Yarışması]   
    NEW CREW JOY BOY

24. Beğen
    zaman got a reaction from Aechee in Portgas D Ace - Monkey D. Luffy - Sabo / zamankatili [2022 FanArt Yarışması]   
    Teşekkürler, 
    Kıymet biçip yazmana müteşekkirim..
    Yorumunuz çok kıymetli.. 
  25. Teşekkür
    zaman reacted to Amygirl in 2022 TürkAnimeTV&Animeler.Net Fan Art Yarışması Sonuçları!   
    Artık yorumlarımı yapabilirim :D :D 

Yarışma süresince düzen ve ayarlamalardan sorumlu olduğum için forum ortamında kendi fikirlerimi katmak istememiştim. Değerlendirme sürecinde de rol almadığım için artık buraya ben de bir şeyler yazayım 

Öncelikle yarışmaya katılan çizimler arasında en beğendiğim çizim Ryujinsama'nın Rock Lee'si idi. Teknik bir bilgim yok ama resme bakınca Rock Lee'yi özümsüyordum o sebeple çok beğendim.

Emek kokan Guts gibi çizimler de ayrı hayran bıraktı.

İlk beşe gelince Dio'nun diğer çizimler arasından sıyrılıp jüriden de halk oylamasından da güzel sonuç alması beni çok şaşırttı. Kesinlikle çok orijinal bir tasarım ama nedense insanlar seçmez diye düşünüp üzülmüştüm. Ve ne yalan söyleyeyim bizim ülkemizden böyle Dio çizimi ve arka plan tasarımı çıkmaz bu çalıntı olabilir diye düşünmüştüm. Elempi kardeş hakkını helal et 

9 Titan kesinlikle emek kokan bir çalışma. Ancak kendi açımdan mangakanın official artının aynısı olup çizerin kendi yorumunun olmaması sebebi ile pek çok kişinin aksine benim favorim değildi.

Ryuk çizimi teknik olarak göze çarpıyor. Boyaması ve karakterin çizimi çok başarılı. Çizime orijinallik katan tekniği yani içeriği değil.

Hotaru Haganezuka çizimi çizim hakkında pek bir bilgim yok ama bildiğim kadarı ile üçten fazla kara kalem tekniği kullanılarak çizilmiş bir çalışma teknik olarak ve karakterin işlenişi olarak tam puan alıyor.

Yami Yugi'ye gelecek olursak... Teknik ve renk seçimi göz alıcı. Ancak çizimi yarışmaya katılan 150küsür çizimden ayıran en büyük şey orijinal oluşu. Sibel Pala gibi kendi orijinal tasarımları ile yarışmaya katılan yarışmacılarımız da oldukça yetenekli idi ama ne yazık ki bilinen karakterler orijinal tasarımları halk oylamasında geçiyor T-T
    Yu-gi-oh izlemeyenler için Yami Yugi , Yugi Moto bedeninde var olan bir firavun ruhudur. Zeki, çevik ve karizmatik bir karakterdir. Yami Yugi'ye psikopat bir imaj vermek ve Yugi Moto'nun boynundaki aksesuara farklı bir anlam katmak... Üzerine tercih edilen renklerin bu anlamı pekiştirmesi... Hazel Ocak'ı muhteşem hayal gücünden ötürü tebrik ediyorum.

Ayrıca Upriden, rei_d gibi katılımcıların çizimleri de oldukça başarılı idi. Çizim yeteneklerinizi görünce Kem Gözlü Şevkete bağlıyorum. Keşke benim olsa ljgjghlfd

Neyse işte... 2.5 ayda yediğim hakaretlerden jüriye yapılan saygısızlıklardan bahsedecektim. Sıra gelmedi :D 

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.