Jump to content
  • Create New...

JusTiMe

Kayıtlı Üye
  • Content Count

46
  • Last visited

• Days Won

1

JusTiMe last won the day on March 3

JusTiMe had the most liked content!

About JusTiMe

• Rank
    Level 1

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

395 profile views
  1. Sevdiğim yönü sevdiğim türü gösterdiği için derim Sevmediğim yönü en gerçekçi anime bile gerçekleri yansıtmadığı için Gerçekle alakasının zerre kadar olmayışı :S Animeler kısacası toz pembe
  2. Silmeme gerek kalmayıp defalarca izlediğim animelerin sayısı 10dan fazladır herhalde ?
  3. Şunu yazayım da konuyu karartayım Başlamak isteyipte başlayamadığım animeler türkçe çevirisi yok!
  4. Bilmeyerek olarak sıralarsam Şeker Kız Candy Ay Savaşçısı Pokemon Digimon Yugioh Kaptan Tsubasa ? Bilerek olarak ilk animem Naruto!
  5. benim için kesinlikle şeker kız candy en eskim o animedir bende pokemondan önce bile sonra sailor moon sonra pokemon digimon en sonda kaptan tsubasa sonuçta listedeki en eski anime şeker kız candy dir ?
  6. böyle sorulmaz ama söyleyeyim izlemedim alttaki üye blood+ izlemiştir
  7. clannadın 2.sırada olmasını isterdim ama sıralamaya az çok hak veriyorum hepsi süper romantik aşk dolu animeler
  8. itachi olmasını isterdim ama animede bütün karakterler başrol için hiç uygun değil en uygunu itachi kadar olan yok sasuke çok uyumsuz kardeş oldukları halde

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.