Jump to content

JusTiMe

Üyeler
  • İçerik sayısı

47
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

JusTiMe kullanıcısının paylaşımları

1. JusTiMe

( 126 / 124+ ) Yawara!

neden başlamadım ki buna daha önceden
  2. JusTiMe

( 25 / 25 ) Baby Steps

teşekkür ederim
  3. JusTiMe

Animelerin nefret ettiğiniz ve sevdiğiniz yönleri

Sevdiğim yönü sevdiğim türü gösterdiği için derim Sevmediğim yönü en gerçekçi anime bile gerçekleri yansıtmadığı için Gerçekle alakasının zerre kadar olmayışı :S Animeler kısacası toz pembe
  4. Silmeme gerek kalmayıp defalarca izlediğim animelerin sayısı 10dan fazladır herhalde ?
  5. Şunu yazayım da konuyu karartayım Başlamak isteyipte başlayamadığım animeler türkçe çevirisi yok!
  6. JusTiMe

İlk İzlediğiniz Anime?

Bilmeyerek olarak sıralarsam Şeker Kız Candy Ay Savaşçısı Pokemon Digimon Yugioh Kaptan Tsubasa ? Bilerek olarak ilk animem Naruto!
  7. Golden Time: Tada Banri
  8. JusTiMe

Nerede O Eski Animeler Diyenler İçeri. (ANKET)

benim için kesinlikle şeker kız candy en eskim o animedir bende pokemondan önce bile sonra sailor moon sonra pokemon digimon en sonda kaptan tsubasa sonuçta listedeki en eski anime şeker kız candy dir ?
  9. JusTiMe

Bu Animeyi İzledin mi?

böyle sorulmaz ama söyleyeyim izlemedim alttaki üye blood+ izlemiştir
  10. clannadın 2.sırada olmasını isterdim ama sıralamaya az çok hak veriyorum hepsi süper romantik aşk dolu animeler
  11. beklemedeyim bitsinde kurtulayım ya
  12. ben ise harukanın world shaking yeteneğine hayranım
  13. JusTiMe

Animenin yaşı yoktur Yaş 20

gizli mesajımı okudun mu :D
  14. JusTiMe

Animenin yaşı yoktur Yaş 20

farklı ışıkta renkli animeleri tespit ediyoruz burada ne güzel zamanımız gidiyor ama insanı rahatlattıktan sonra gerisinin 1 önemi yok gizli mesaj var yorumda
  15. 1 önemi yok sen gör animeyi zaten bakmışsındır animeye çeviriyorsundur bu bölümde önceki bölüm gibi geçen hafta 30.bölüme baktığımda bu bölümü sinsine gördüğünde hemen çevirir falan demiştim eve de geç gelmiştim o sıralar baktım 10-15dk sonra animeyi yayınlamışsın :D
  16. JusTiMe

Bu Animeyi İzledin mi?

izledim :D alttaki üye nanatsu no taizaiyi kesinlikle izlemiştir :D
  17. JusTiMe

Alttaki üyenin en sevdiği animeyi tahmin et

asla izlemek istemediğimdir neyse alttakinin gantz
  18. durum vahim neredeyse 3 saat geçti yeni bölüm gelmedi sıkıntı var anlaşılan :S
  19. legendary desem hiç duymadığım firma warner bros dersek amerika falan tuhaf gözüktürür looney toons filmi falan güzelde pokemon işin içindeyse ya sony yapsın derim ya da legendary warner bros karışmasın :D
  20. rakudai bence listede gakusenden daha yüksek olması gerekirdi ki hiç eklenmemiş
  21. morino ryoushi (ookami-san to shichinin no nakama-tachi) yazık buna atılan yumruklar tekmeler
  22. gecikti sanki 15.bölümün çevirisi hadi hayırlısı iyi çalışmalar sine güneş
  23. JusTiMe

( 26 / 26 ) Kareshi Kanojo no Jijou

10.bölümde senkron hatası var
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.