Jump to content
  • Create New...

bluegrass

Kayıtlı Üye
  • Content Count

314
  • Last visited

• Days Won

6

Status Updates posted by bluegrass

1. Digimon tasosu topladığım günleri özledim :(

1. Show previous comments  1 more
    2. bluegrass

bluegrass

Ahahah bir haftadır ben de arkadaşımla bu konuda konuşuyorum. Digimon ve pokemon tasoları ile Yu-Gi-Oh kartlarımın acısını çekiyorum hala. Hiç biri elimde kalmadı. Ama güzel anıları var ne eğlenirdik oynarken. Çocukluğumuz işte:blush-crazy-rabbit-emoticon:

3. Gallardo

Gallardo

Favorimdi

Spoiler

491.jpg

4. bluegrass

bluegrass

Ben Patamon’u çok severdiim. :embarrassed1-onion-head-emoticon:Angemon’a dönüşmüştü çok yakışıklı geliyordu ondan sonra dödndnbdbdb

2. https://www.youtube.com/watch?v=hk1GtYK7BJM

Bu ne böyle çok güzel olmuş :(

1. Show previous comments  9 more
    2. bluegrass

bluegrass

Nedense bana da hayal etmesi zor gelmedi şuan. Sanki iyi kısır yaparmış havası şöyle başında yazma felan oluyor, hayal edebiliyorum şuan.:no-no-crazy-rabbit-emoticon:ama hayal etmek istemiyorum.  

3. Mücahidem Şehide-i Cahide

Mücahidem Şehide-i Cahide

Evanescence Ablam dinlerdi. Benim değil de benden öncekilerin zamanında... Ama hala kulak aşinalığndan da olabilir dinlerim. Seviyorum. Japon sanatı ile harmanlanmışı... Ben sevdim ^^ Bence çok güzel bir iş çıkarmışlar (:

4. bluegrass

bluegrass

Ahahah benim gençliğimin ve bir öncekinin favori şarkıcılarından. :music-crazy-rabbit-emoticon:

çocukluğumu görüyorum kadında :))

Sakura rising şarkıları da hoş olmuş eğer bak dinlersen. Biraz daha hapon ezgilerini agresif şekilde kullansalar bence daha da muazzam olabilirdi ama bu da güzel tabii.

3. Şu hafta bir bitsin artık. Hayatımda ilk kez pazartesiyi iple çekiyorum. :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

1. Show previous comments  5 more
    2. lntegral

lntegral

Aynen girdik bile.Şu andan itibaren hiçbişey geçen haftaki gibi olmayacak

3. bluegrass

bluegrass

Yahu heyecanlanmıştım bir de. Şu saate kadar geçen haftadan bir farkını göremedim ben. Neyse geceye kadar bekleyip karar vericeğim. :kill-crazy-rabbit-emoticon:

4. lntegral

lntegral

Gününü güzelleştirmek senin elinde.Kalk güzel geçmesi için bir şeyler yap :super-onion-head-emoticon:Hala kötü geçerse benim suçumdur 

4. Bu gün ya çok kötü ya da iyi bir gün ama karar veremiyorum o.o

2. bluegrass

bluegrass

Ahahah anlatayım kısaca, anneannemin yanına köye gittiğinizde ağzında tümör bir köpek bulduk kanlar geliyordu ağzından. Bir ay kadar baktıktan sonra onun için yardım derneklerine başvurduk, gelip aldılar da ama tambir karmaşa yaşandı o konuda. Götürdükleri veterinerden çıkmak zorunda kaldı biz aldık tekrardan köye götürdük bizim oraya alışkın diye ama tekrardan götürülmesi lazım veterinere. Ancak bizim arabayı kullanamayacağız o yüzden araç bulunması ve operasyon geçirmesi lazım. Sevindirici haber şu veteriner hekim kötü huylu bir tümöre benzemiyor demiş. Garip bir gündü, aldık köpeği bizim araca soktuk ona da işedi yavrum dksnsknsk iç dış yıkanması lazım arabanın şuan dkdnjdjr Bir de kırmızı ışıktayken başka bir araca hafifçe çarptık ama Allahtan bir şey yok. Neyse böyle bir gündü işte karman çorman.

3. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

Tümör görüntüsünden anladığına göre büyük bir şey olsa gerek:crying2-onion-head-emoticon: 

Umarım köpek en kısa sürede iyileşir size de köpeğe de geçmiş olsun 

Şükür ki böyle karman çorman da olsa her gün yerini bir sonrakine bırakıyor 

Daha güzel günlere uyanman dileğiyle :thank_you__onion_by_elcerbero:

4. bluegrass

bluegrass

Ağzının içinde tam böyle resimlerini attık tanıdığımız veterinerlere de o şekilde bulduk, diş apsesi olsun diye dua ediyorduk ama :( İnşallah, iyileşise evlat edinicez onu. :loveloveplz:

Teşekkürler, umarıım hepimiz güzel günler geçiririz, şu sıralar bildiğim herkes bir konuda sıkıntı yaşıyor, felaketler yılındayız şuan dknejejsj

5. https://youtu.be/Zy1K_gDXUOE

Sadece fragmanı izleyip ağlayacak gibi olmak :’(

6. Yolculuk yaparken fırından alınan sıcak pofuduk ekmeğin sevdiğin şarkılar eşliğinde yenmesi; muazzam bir keyif uu.uu

1. AntiNewEra

AntiNewEra

Adanalısın sen boş yemezsin ekmeği, ne koydun içine söyle !!!

:D

2. bluegrass

bluegrass

Ksnsjsm vallahi boş boş yedim. Fırından yeni çıkmıştı böyle mis gibi kokuyordu felan ağzımın suyunun aktığını maskenin ardından görmüş olacak ki fırıncı öncelik bile tanıdı sırada:D o yüzden aklımıza dahi gelmedi  yanına bir şeyler almak. Yoksa yanına kaymak ya da krem peynir felan koyar öyle yerdim u.u

7. https://www.youtube.com/watch?v=CECmZwSFcCU

Taichi'nin sesi bu kadar güzelken nasıl bu kadar az tanınabilir. :( 

8. Yarın kpss var. Giren herkese başarılaar ^^ 

( Not: Allahım attığımız sorularda Yumeko şansı ver lütfen. )

1. Show previous comments  21 more
    2. 908

908

Buranın bildirimlerini kapatamıyor muyum? ^-^

3. bluegrass

bluegrass

@908 Bildirim ayarlarına baksana bir muhtemelen kapatabilirsin  ama o.o 

@AntiNewEra Normalde test çözerken insan cesaret edip bu budur diyebiliyor cevaptan emin olamasa ddahi işaretliyor ama sınavda üç yanlış bir doğruyu götürecek diye yapamıyorsun işte . Benim attıklarımda yanlış çıkan sayısı daha fazla oldu maalesef :/ 

4. 908

908

Onu biliyorum da sadece burası için demiştim :d

Çünkü sohbet yerine döndü filan ^-^ Sağ olsun sık sık bildirim geliyor.

9. Hava çok sıcak, tez önerimi yazmam gerek ve benim hiçbir şey yapasım yok bu arada Fugou Keiji çok iyi değil mi o.o 

10. Finaller :'(

Yüz yüze eğitim yada uzaktan eğitimmiş fark etmiyor her şekilde final dönemi her zaman insanın ruhunu sömürüyor. 

2. lntegral

lntegral

Güzel bir gruplaşmayla insanın yapamayacağı hiçbişey yok.Sesli gruplar kurup yardırmanız dileğiyle 

3. bluegrass

bluegrass

@Perfectum Bize sınav yerine ödev verdiler. Bitmiyor. :boohoo-crazy-rabbit-emoticon: Resmen hepsi üst üste geldi bende de bir gram istek yok, sürünüyorum öylece. Bu arada başarılar dilerim umarım bir sorun çıkmadan dönemi bitiririz u.u 

4. Perfectum

Perfectum

@bluegrass Kanka benim ödevler de vardı yav. Bugün bitti kurtulduk. Bir düzine saçım beyazladı.

11. Bu boş yaz günlerinin de tadını çıkarabilmek lazım.

https://i.imgur.com/gbCL4IS.gif

12. Natsume'nin ya da Mononokean'ın yeni sezonu ne zaman gelir acaba... :( 

1. Gallardo

Gallardo

Bilgim yok ama Saraiya Goyou ve Mushishi öneririm.

2. bluegrass

bluegrass

Puff :( Resmi bir tarih yok araştırdım normalde ona ağlıyordum. Bu arada öneriler için teşekkürler, Mushishi benim favorilerimden biri. Ama diğer seriyi izlememiştim. :) 

13. vay efendim, bir virüsün bizi getirdiği hallere bak.

https://i.pinimg.com/originals/ea/ac/de/eaacdea487211569770c26e27f61da66.png

1. Show previous comments  5 more
    2. bluegrass

bluegrass

lolol şuan ciddi ciddi böyle bir olasılığı değerlendirdim. Tüh -.- Hep kendimi suri suri diyerek karşı tarafa anlatmanın nasıl bir his olacağını merak etmişimdir oysa ne yazık. Gelecek hayatımızda inşallah bu senaryoya değer bir hayat yaşarız :D

3. lntegral

lntegral

Edebiyat yaptığım için kusura bakmayın sdfgfdgf Hayatın sana limon verdiği yerde limonata yapacaksın.Süt veriyorsa ama muhallebide yapılır keşkülde.Biz süt almaya gidip ağzımıza limon suyu sıkan gruptanız o yüzden istediğimiz kadar ağlayabiliriz .s 

4. bluegrass

bluegrass

Yok canım estağfirullah. Tam edebiyat yapılacak dönemdeyiz zaten. Hatta son zamanlarda kitap okuma sayım arttı. Boşluk insanı edebiyata yönlendiriyor. t.t 

14. İnternette var olan tüm webtoonları okumaya ant içmiş gibi okuyorum. Hastalık bu resmen o.o 

15. Yarın gece yeni albüm çıkıyor yahu ama ben niye heyecanlıyım asdsadadsa 

16. Erasmus+ sınavına gireceğim, aşırı gerginim. t.t 

1. Show previous comments  17 more
    2. 1456ha

1456ha

Oo hayırlı olsun, başarılar dilerim :good-job-onion-head-emoticon:

Aynen ben gezemedim sen gez mutlaka

Virüs Avrupayı vurduğu sırada oradaydım, okullar falan kapandı. Tahliye uçuşuyla geri dönmek zorunda kaldım :dying-onion-head-emoticon:

3. bluegrass

bluegrass

@1456ha Teşekkür ederiiim desteğin için. Ama şuan benim içim acıdı hayal edince başına gelenleri. Tam tadını çıkaracakken dönmek zorunda kalmak. :/ Herkes şanslı değil benim arkadaşım virüs zamanı dahi Japonya'da kaldı. Ancak o da doğru dürüst gezemedi mundar oldu resmen erasmus sadkasda bu ne biçim bir zaman ya denk geldiğimiz her şey savsaklandı :/

4. 1456ha

1456ha

Hakikaten öyle oldu, kötü bir zamana denk geldik maalesef :(

17. Kulaklığım bozuldu, resmen kahroluyorum. Toplu taşımada müzik dinlemeden yolculuk yapabilen bir insan değilim ben :(

2. bluegrass

bluegrass

:bad-atmosphere-onion-head-emoticon:Beni anlayan birii. Ama denediim, denemedim değil gene de yerini tutmuyor. Odaklanmak sıkıntı, çok odaklandığım zaman da durakları kaçırıyorum asdadasa beş durak, 3 durak sonra indiğim oldu. 

3. lntegral

lntegral

O bişey değil ben hayallere kaptırıyorum kendimi yolda saçma sapan hareketler yapıyorum zıplıyorum hopluyorum falan.Kendini kaptırması gereken son insanım birini öldürücem yakında bişeylere dalıp gitmemem gerekiyor sdfgj

4. bluegrass

bluegrass

asjdsad Ağzının yüzünün okuduğun şeye göre şekil alması da ayrı bir olay. Ama gittim ve bir kulaklık aldım . Daha fazla drama yaşamamak içn u.u 

18. Şu adamı buraya getirin yeter artıkın. 

1. sadece okan

sadece okan

gelmez bu anca bakıp çıkar

19. Oohh, tam böyle sevineceğim bir haber almışken ardına gelen bir olumsuzluk mu? En favori durumum. Zaten böyle tamı tamına mutlu olmayı da seven bir tip değilimdir hiç. :sigh-crazy-rabbit-emoticon:

1. LeornKayn

LeornKayn

hayat bizle eylenir

20. Comicon İstanbul'a gidecek olan var mı buradan ? o.o

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Turkanime ana sayfasına eklenecek haberi hafta sonu bakalım. Ben çalışıyorum ve eskişehirdeyim, o yüzden yoğum

2. bluegrass

bluegrass

@Barış D. Baryshx Anladıım, üzücü oldu bu. İstanbul'a gidecektim ben de şansıma o zamana denk geliyor o yüzden ben gideceğim ama başka gelenler de olacak mı merak ettim :) 

21. Çöktüm, çö-kert-ti-ler . 

Bir de bu site kuran ve yöneten insanları takdir ediyorum, helal olsun size. 

22. Ao to Boku şu dönemin en iyi dizisi değil mi ? Hatta sadece 6 bölüm olması bile güzel. Bazı diziler uzayınca güzelliğini kaybediyor ya. Senaryoyu yazanın ellerine sağlık gerçekten ^.^

23. Yüksekkkkkkkkk lisansaaaaaaaa girdiiiiiiiiiiiiiiiiiiim. oh be. artık daha kaliteli bir işsizim . :magic-left-crazy-rabbit-emoticon:

2. bluegrass

bluegrass

@Barış Tezli. Tezsiz bizde bir işe yaramıyor. Zaten atanmış da değilim. Cebelleşecek bir şeyler arıyorum ben de işte sıkıntıdan patladım.  Ama tebrik ederim sen bitirmişsin sanırım darısı da benim başıma .Sürüne sürüne de olsa bitireyim bir ya :D 

3. Barış

Barış

yanlış yazmışım tezli ise eğer yazacağıma şimdi tekrar açınca farkettim :D  Allah kolaylık versin. 1 yıl sonraki sana

4. bluegrass

bluegrass

@Barış Anladım ben :) Teşekkürlerr muhtemelen bir yıl sonra da y.lisans çok zor diye sızlanıcam ama olsun u.u

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.