Jump to content

bluegrass

Üyeler
  • İçerik sayısı

315
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

6

bluegrass kullanıcısının son zaferi 18 Ocak 2020

bluegrass en beğenilen içeriğe sahiptir

6 Takipçi

bluegrass hakkında

• Doğum günü 09/07/1995

Kişisel Bilgiler

• Web Sitesi
    http://jubiesta.deviantart.com/

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Lilith.

Son profil ziyaretçileri

50305 profil görütülenme

bluegrass üyemizin başarıları

Tek durum güncellemesi

Tümünü görüntüle: bluegrass

1. vize sonrası rahatlığı...sanırım çoğundan kaldım ama bitti ya nasıl mutluyum :D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. bluegrass

bluegrass

valla bilmiyorum ama biz iyice kaynaştık.tabii canciğer felan da değiliz hani.herkesle iyi geçiniyorum o kadar.ben şanslıyım liseden çok yakın bir arkadaşımla aynı bölümdeyiz :D dipdibeyiz her saniye :D aslında ben istediğim bölüme giremeyince en iyi bölüm öğretmenlik gözüktüğü için gittim hayalim değil yani,ama iyi bir öğretmen olmak için uğraşıcağım işte.arigato sora-chan !adım zeynep ama sen Jully de ajshgdad daha çok nicki kullanırım forumlarda.:D

3. Soranohikari

Soranohikari

Oo cidden çok şanslıymışsın, ünide lise arkadaşlığı gibisi bulunmaz gibime geliyor. Hayalin için yüksek lisans, hatta gerekirse ikinci üniversite bile aklının bir köşesinde bulunsun bence, ben şimdiden kendimi hazırlıyorum seveceğim bi bölüm için tekrar üniye gitme fikrine adsfgs Tamamdır Jully! memnun oldum, ben de sema :D

4. bluegrass

bluegrass

aynen onun orda olduğunu duyunca sevinç çığlıkları attım ya mutluluktan yoksa diyordum napıcam ne edicem orada diğerleriyle felan diye dsjkada ya tekrardan sınava girsem diyorum ben.hani umudum yok ama bir gireyim yani :D memnun oldum semaa :D bu arada sen hangi üniversitesin ve hangi bölüm :D ?

5. Sonraki yorumları göster  %s tane daha
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.