Jump to content

bluegrass

Üyeler
  • İçerik sayısı

315
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

6

bluegrass kullanıcısının son zaferi 18 Ocak 2020

bluegrass en beğenilen içeriğe sahiptir

6 Takipçi

bluegrass hakkında

• Doğum günü 09/07/1995

Kişisel Bilgiler

• Web Sitesi
    http://jubiesta.deviantart.com/

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Lilith.

Son profil ziyaretçileri

50352 profil görütülenme

bluegrass üyemizin başarıları

Tek durum güncellemesi

Tümünü görüntüle: bluegrass

1. cahile laf anlatmak deveye hendek anlatmaktan daha zor derler ya hakikaten öyle.İnsanı çıldırtacak tipler çoğaldı her yerde ya.Allah'ım sabır.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. bluegrass

bluegrass

Sadece gazali onlara karşı kaybetmiş olsa.dünya çoğunluğunu ellerinde tutuyorlar.hiç utanması da yok böyle insanların ya.Hele hele bu tür insanlarla aynı ortamda olmak zorundayım, o bir daha kötü.

3. kata silvia

kata silvia

aynı duyguları paylaşiirez kardeşim bu insanlar sadece duymak istediklerini duyarlar yemin ederim yozlaşma çok arttı buna bağlı olarak beyinsiz tutsaklarda arttı en nefret ettiğim insan türü ölseler yeridir en azından yiyecek içecek ve havadan tasaruf etmiş oluruz

4. bluegrass

bluegrass

içimden geçenleri yazdın.yemin ediyorum bazen onlar kadar acımasız olmak isterdim.çünkü hakikaten o kadar rahatlarki.cahil mutluluğu hakikaten en büyük mutluluk.onlar orada öyle ben burada azap çekiyorum yemin ederim.yüzleri insan yüzü ama hayvandan tek farkları o.böyle insanların yaratılışındaki gaye ne bin yıl geçse çözemem ben.anlatsalar onu da anlayamam,kabullenilecek şey değil.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.