Jump to content

bluegrass

Üyeler
  • İçerik sayısı

315
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

6

bluegrass kullanıcısının son zaferi 18 Ocak 2020

bluegrass en beğenilen içeriğe sahiptir

6 Takipçi

bluegrass hakkında

• Doğum günü 09/07/1995

Kişisel Bilgiler

• Web Sitesi
    http://jubiesta.deviantart.com/

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Lilith.

Son profil ziyaretçileri

50351 profil görütülenme

bluegrass üyemizin başarıları

Tek durum güncellemesi

Tümünü görüntüle: bluegrass

1. Herkes telegrama geçiyor sanırım. Acaba forum için orada da bir kanal mı açılsa. O.o ya da var ve ben bilmiyorum. 

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. pegasusejder

pegasusejder

Bende öyle bir şey duymuştum, onun haricinde birde şey söylentisi duydum, sanırım apple artık bu bilgi satma işini gizliden yapanlarla bağlantısını kesecekmiş, wp falan açıktan bunu yapıp kullanıcıya onaylatmazsa apple wp ile yolları ayıracakmış bundan dolayı wp böyle bir işe girişmiş. O.o

Aynen şu an herkes deli gibi telegram'a kayıt oluyor. :D Her kayıt olan için bizim arkadaş göbek atıyordur. :D :D 

MAL sunucusunda birisi animeciler olarak line'a geçelim demiş, alnından öpesim geldi o kişiyi. :D Onu destekleyeyim bende. :) Sayımız az değil gibi ama herkes o yalnızlık durumundan çekinir gibi olmuş. :/ :D

3. bluegrass

bluegrass

Vayy yahu ne çok spekülasyon var. Neyse soruşturma başlattılar zaten. Yakında geri adım atarlar bence ama o.o  

O da emoji otakusudur ? Böyle bir terim var mı acaba o.o Neyse umarım MAL'da başlayan bu hareket küresel çapta animecilerin yüreklerini harekete geçirir. lol akdadada 

4. pegasusejder

pegasusejder

Tepki alacakları belliydi aslında, niye bir anda böyle bir işe kalkıştılar anlamadım. :D 

Haha vardır belki de. :D Aynen aynen artık şu line yalnızlığından kurtulalım. :D 

5. Sonraki yorumları göster  %s tane daha
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.