Jump to content

bluegrass

Üyeler
  • İçerik sayısı

315
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

6

bluegrass kullanıcısının paylaşımları

1. bluegrass

( 12 / 12 ) Bungou Stray Dogs

Ay sonunda gelmişş ben de bu seriyi bekliyordum. Mangasını seviyorum animesini de büyük keyifle izleyeceğimi biliyorum. Emeği geçen herkesin ellerine sağlık teşekkürler :)
  2. Sonundaaa.Çıksın diye bekliyordum haberi görünce çok sevindiim.Osomu Dazai favorim. :P
  3. Soul Eater - Strength Darker Than Black- Hallow D Grayman - Innocent Sorrow Btoom !! - No pain, No game Fairy Tail - Strike Back Aklıma ilk bunlar gelmişti ama hiç biri listede yok :/
  4. Az önce Türkiye ile ilgili çizilmiş bir manga buldum şoktayım. 68 bölüm İngilizceye çevrilmiş bile :o

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. asci

asci

hiçbirini okumadım teşekkürler,yazdım bi kenara başlayacağım zaman bulduğumda:)

3. bluegrass

bluegrass

ne demek ^^ yalnız ben ingilizce okuyorum aklıma sonradan geldi söylemek çevirileri de yok sanırım bu serilerin, umarım sorun olmaz senin için,keyifli okumalar :)

4. asci

asci

yo sorun olmaz (en azından öyle umut ediyorum ) sağol:)

5. bluegrass

Orange:Live Action Tanıtımı Yayınlandı!

Kısa ama etkileyici shoujo mangalardan biri orange.ben de merakla filmin gelmesini bekleyenlerdenim.ayrıca Ryo oynuyor izlenmez mi :)
  6. yılın en güzel zamanı geldi.incirler oldu.

7. Gruplarda one ok rock'ı göremedim o.o .Ayrıca Abingdon Boys School, Chemistry,Granrodeo da eklenebilir. Kadınlarda da Miho Fukuhara olmalıydı bence :)
  8. Hannibal'ın 4. sezonu onaylanmamış ?!! Nasıl ya nasıl :o

2. bluegrass

bluegrass

hayır dizi.bana sorarsan bu güne kadar yapılmış en harika dizilerden birisi ama insanlar anlamıyor diye diziyi kaldıracaklar sanırım -.-

3. Cувєя

Cувєя

yani oyunmu dizimi

4. bluegrass
  9. yavru köpek bakımı ne zor iş yahu. insanı canından bezdiriyor ama çok şeker kereta kıyamıyorum da off off.

10. bluegrass

Sidooh

Ellerine sağlıık, bu benim en sevdiğim tarihi mangalardan biri.Çizimleri diğer mangalardan farklı, gerçekçi olduğundan biraz değişik gelebilir diğerlerine ama konusu itibariyle ve hikaye işlenişiyle güzel seridir.Pek bilinmiyor ama bence okuyanı kendine çekecektir zamanla.Tekrardan ellerine sağlık ve teşekkürler :)
  11. final sınavı kağıdım kaybolmuş o.o

12. Fringeyi yeniden izlemek...uzun zamandır amerikan yapımlarını izlemiyorum şimdi fark ettim.Walter bishoptan sonra bırakmışım o.o

2. bluegrass

bluegrass

ya ben lisedeyken sınıfla beraber ilk iki sezonu izlemiştim çalışmayınca dhdksv ordan biliyorum bir de micheal emersonu çok severiim.yok şimdi senden öğrendim.konusuna baktım çok güzel geldi onu da izlerim kesin.hoş hangi birini izleyeceğimi şaşırdım zaman yetmeyecek gibi neyse çok teşekkürleer :)

3. Cold Dewil

Cold Dewil

Sıkıntı değil :D Dizi yada anime isteğin olursa söylemen yeterli :) Cnbc-e ve FX seven biri olduğum için izlerim :D

4. bluegrass

bluegrass

cnbc-e ve fox u bende cok izlerdim bir ara bayagi fazla izliyodum ama sonra dizi izlemeyi neredeyse biraktim :D tesekkurler bundan sonra sorarim artik :3

13. bluegrass

Oyasumi Punpun

Sonunda birisi el attı Punpun'a ! Ben yazın düşünüyordum aslında çevirmeyi ama benden önce davranmışlar.Çok sevindiim.Açıkcası kendimi bu manga okumuş saymıyorum bu mangayı okumadan önce o kadar değerli bir başyapıt benim gözümde.Yalnız söylemek gerek Asano sensei'nin tüm mangaları ayrı bir değerli ve de güzeldir.O yüzden sadece Punpun'la yetinmeyin derim.Zaten yetinemezsiniz de bence.
  14. ilk yamanoi sonra da iwakura...ya sen benim tüm favori karakterlerimi sırayla öldürmek zorunda mısın ey mangaka el insaf ya.ağlayacağım az kaldı.

15. ay yeni coverlar gelmiş hemen dinliyorum ! eminim gene harika işler ortaya koydunuz. B) bu arada kapak resimlerini değiştirmişsin fark ettim hemen ayıp olcak ama çok beğendim sakjdhad :P
  16. yahu ne güzel mangasın da niye her bölüm sadece 6-7 sayfa.en uzun bölüm 10 sayfa.insaf *-*

2. bluegrass

bluegrass

Yok manga.aku no higan okumadıysan kesinlikle tavsiye ederiim.

3. DHspark

DHspark

şimdi baktım da hoşuma gitti :) bir göz atarım buna ben

4. bluegrass

bluegrass

at at kesinlikle hoşuna gidecektir bence! bölümler kısa olmasına rağmen kurgusu çok iyi artı çizimleri de güzel.hem bleach seviyorsan ana karakterin durumu biraz ichigoya benziyor.neyse iyi okumalar dileriim :)

17. büyük potansiyele sahip olabilecekken kötü işlenişle o mangayı okuyucunun gözünde yerle bir etmek gibisi var mı ya.ne güzel umutlanmıştım kiseijuu türünden manga buldum diye.*-*

1. Grkmvc

Grkmvc

Kesinlikle

2. bluegrass

bluegrass

sağ gösterip sol vurmak bu resmen.

18. bluegrass

Mavi Manga

öncelikle hayırlı olsun ve kolay gelsin.baktım inceledim çok güzel ,değişik de serilere el atmışsınız bence.özellikle midnight secretary 'i çevirecek olmanıza çok sevindim.herkese başarılar ve tekrardan kolay gelsin. ^_^
  19. artık pcye geçince düzenlerim iletiyi.bu arada çoook teşekkür ederim çok muylu oldum yorumunu görünce ama mükemmel değiller daha yahu.ilk kez animelerle ilgili çalışmalar yapıyorum buna rağmen beğenilmesine çok seviniyorum.:) ahahahh pekala o zaman bir ara da sana kurom li bir imza hazırlarım :D
  20. 5.sınıftan beri ilk kez pikniğe gittim.dönem bitmek üzere ilk kez üniversiteli işi eğlendik bu gün.ama çok güzeldi yahu tekrarını istiyoruum.

21. pekii kısa zamanda yapıp koyarım hemen :) ahahahah ama zaten asıl marifet gönlü güzel olabilmekte :lol: yook canım abartı bu laflar ama genede izninizle , mutlulukla kabul edeceğim hepsini :rolleyes: çok teşekkür ederim gerçekten çok sevindim beğenilmesine.bakalım neler olabileceğini yaz tatilinde belki görürüz diye umuyorum efenim. :ph34r:
  22. herkesin emeğine sağlık , kazananlara da tebrikler.çizimlerin üçü de çok başarılı olmuş,çok beğendim, yeteneklerinizi kıskanmamak elde değil. (:
  23. çok teşekkür ederim,beğenmene çok sevindim.normalde almıyorum ama bu sefer yapsam olur sanki hangi karakterli istediğini yazabilir misin lütfen ^_^ çok teşekkür ederim beğenmene sevindim. :) + bunu eklemeyi unutmuşum.
  24. upps, burayı fazla boş bırakmışım sanki :) azıcık bir kaç yeni çalışmam vardı onları eklesem iyi olur. umarım beğenirsiniz :) {madara/ naruto } {inori / guilty crown - iki renk seçeneğiyle.psdlere bir türlü karar veremedim u.u}
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.